Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.839x, což odpovídá cca 95.956-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Že osvobození Sověty byla okupace? Odložme ideologické brýle, vyzval slovenský velvyslanec a začal chrlit nepříjemná fakta...
„Znovu a znovu se s údivem setkávám s komentáři různých publicistů a dokonce i historiků o tom, že osvobození byla vlastně okupace,“ sdělil ve svém projevu na pietním setkání při příležitosti výročí konce druhé světové války velvyslanec Slovenské republiky Peter Weiss. „Položme si praktickou otázku, co by se bylo stalo, kdyby se Čujkovovi nepodařilo ve Stalingradu zastavit nacistickou armádu. Kdyby Hitler po Stalingradu dobyl i ložiska ropy na Kavkazu a vojensky by porazil Sovětský svaz,“ uvedl slovenský diplomat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 19:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Co zažil Martin Koller na Slavnostech svobody? Dorazil německý velvyslanec a začal otevřeně oslavovat sudetské Němce
Martin Koller se vypravil na Slavnosti svobody, připomínající osvobození naší země od nacismu. Tamtéž ale dorazil médii oblíbený německý velvyslanec Christoph Israng, který začal vyjadřovat svou radost, že prý v ČR dochází k posunu ve vnímání sudetských Němců. Martin Koller si nenechal pro sebe svůj komentář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Je loajální k ruskému vedení. Novinář z Respektu se opřel do Miloše Zemana
Češi a Slováci si v noci z pondělí na úterý připomněli 50. výročí počátku sovětské okupace Československa. Do naší země vtrhli vojáci Varšavské smlouvy v čele se Sověty a namířili hlavně tanků na nic netušící obyvatele. Desítky jich zavraždili. Slovenský prezident Andrej Kiska uznal za důležité u příležitosti tohoto výročí promluvit. Český prezident Miloš Zeman se tímto výročím promlčel. Ale i tím mohl dát najevo cosi důležitého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Fakta proti eurohujerství Prouzy a Špidly. Ilona Švihlíková sepsala brutální analýzu fungování eurozóny
ROZHOVOR Bývalý předseda vlády Vladimír Špidla se ve svém horování pro společnou evropskou měnu nechal unést k tvrzení, že bez eura hrozí Evropě chaos nebo dokonce občanské války. Podle Ilony Švihlíkové jde o pozoruhodný výrok, který ukazuje, že ideologické brýle jasně převládají nad makroekonomickou analýzou. Jako dlouholetou odpůrkyni eura by ji ale docela potěšilo, kdyby alespoň tu a tam slyšela od zastánců nějaké inteligentní ekonomické argumenty. Ekonomka při připomenutí desátého výročí Velké recese upozorňuje na velký problém nynějšího ekonomického růstu, který je tažen nejen veřejným dluhem, ale především velmi silně soukromým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Příspěvek na brýle? Jen do srpna!
Komentář na facebookovém proflu ke zrušení příspěvku na nové brýle
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ministryně má problém: Velvyslanec Tchaj-wanu vadil Číňanům, musel za dveře. Petr Kolář se stydí
Na středečním setkání zahraničních diplomatů se zástupci českého průmyslu vyzval čínský velvyslanec ministryni Novákovou k tomu, aby sál opustil zástupce Tchaj-wanu. Po této výzvě musel tchajwanský velvyslanec Chung-I Wang skutečně odejít. O incidentu informoval server HlídacíPes.org.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Fico prý v poledne odstoupí
Slovenský premiér Robert Fico dnes v poledne podá demisi. Slovenský premiér ji nabídl kvůli politické krizi, která nastala po vraždě investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka a snoubenky. Před novináři se nechal slyšet, že doufá, že by se tím mohla nepříjemná situace na politické půdě vyřešit, pro svou demisi má však jednu podmínku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Slovenský premiér Fico nabídl svou demisi
Slovenský premiér Robert Fico nabídl svou demisi kvůli politické krizi, která nastala po vraždě investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka a snoubenky. Před novináři se nechal slyšet, že doufá, že by se tím mohla nepříjemná situace na politické půdě vyřešit, pro svou demisi má však jednu podmínku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Neziskovky rehabilitovaly jeden z nejodpornějších principů totality, varoval Jaroslav Bašta. Srbský novinář přidal přímou zkušenost s dvojím metrem EU
REPORTÁŽ Padesátky jsou zde a v té nejtvrdší podobě. Začíná se totiž hovořit o ideologické diverzi. Slovník studené války z úst politiků a estébáků nahradila slova moralizujících neziskovek. Tak hodnotí současnou situaci bývalý velvyslanec v Rusku a disident Jaroslav Bašta. K tomu srbský novinář dodává poznatek, že pokud Balkánské země „drží lajnu“ EU, může tam být megakorupce a místní samozvaní vládci si mohou téměř beztrestně dělat cokoliv – včetně útoků na novináře. Růžové brýle mámení, které si nasazuje Brusel, a několikerý metr, jenž platí pro různé státy v různých oblastech Evropy, je do očí bijící – kromě úředníků a komisařů EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Velvyslanec u NATO vzkázal od Moravce: Moskva proti nám vede dezinformační válku. Provokace nesmí zůstat bez odpovědi
V nedělních Otázkách Václava Moravce se tvrdě střetli komunista Pavel Kováčik a místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala na jedné straně a místopředseda ODS Petr Kupka. Pánové se do sebe pořádně obuli kvli působení českých vojáků v Pobaltí. Debata to byla poměrně bouřlivá. Český velvyslanec při NATO Jiří Šedivý se rozhodl, že se k tématu také vyjádří a připomene fakta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Socialismus s lidskou tváří okupace jen pozastavila, ale listopad 1989 ji definitivně zadusil
Žádná okupace není dobrá. Jen některá může být horší a jiná mírnější. Proti okupaci ze strany vojsk Varšavské smlouvy ze srpna 1968 byl vášnivě snad každý Čechoslovák (kromě ojedinělých zrádců, dnes bychom řekli vlastizrádců). Ovšem v každém případě byla tato okupace tisíckrát méně agresivní a měla tisíckrát méně negativních důsledků než předchozí německá okupace v letech 1938 – 1939.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 15:34, zobrazit podobné
TOPlist