Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kandidátka do eurovoleb se ve studiu ČT utrhla ze řetězu: Pracovat nebudeme, potřebujeme se dostat ke korýtku. Chceme jen ty platy
„Zrušíme ojro,“ píše doslova Lucie Schejbalová ve volebním programu svého hnutí Ano, vytrollíme europarlament, s nímž se chce dostat do Evropského parlamentu. Rozhovor, při němž se Schejbalová celou dobu usmívala, s ní přinesla ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

Piráti dělali kampaň na lodi: Politika se utrhla ze řetězu. A my ty korupčníky odhalíme, umíme to. Třeba takový Karel Březina by prý mohl vyprávět...
REPORTÁŽ Politika se urvala ze řetězu a my dokazujeme dnes a denně, že umíme velmi efektivně odhalovat systémovou korupci. Třeba kauza pravomocně odsouzeného Karla Březiny a další. Sdělil šéf Pirátů Ivan Bartoš s tím, že proto je třeba dostat členy Pirátské strany na celostání úroveň. Hlavní kritika se ale snesla na hlavu Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Věřím, že se mi podaří dostat naše voliče k urnám, říká lídr pirátů do eurovoleb
Zajímá mě politika Evropské unie, protože ovlivňuje témata, která jsou mi blízká, říká lídr pirátů do eurovoleb Marcel Kolaja.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.1.2019 v 17:36, zobrazit podobné
Zkušený zpravodajec Šándor promlouvá o kolabující bezpečnosti: Jeden z pachatelů v Chemnitzu už měl být dva roky z Německa a nikdo ho nedokázal dostat pryč
ROZHOVOR „Postoj, který říká Andrej Babiš, je správný. Sem mohou lidi jen legálně. K nám když jdou pracovat Ukrajinci, tak procházejí poměrně značným martyriem, než dostanou pracovní povolení, a ty my tu chceme. A tady se najednou vyčlení skupina lidí, kteří si myslí, že budou mít zvláštní statut v tom, že po nich nic nebudeme chtít a všechno jim dáme,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bezpečnostní expert, generál v záloze, bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby Andor Šándor. „Klíč leží v tom, že ukážeme, že všichni, kdo nemají nárok na azyl, budou okamžitě vráceni zpátky. Ne jako ten Iráčan – co v Chemnitzu ubodal toho Němce – který už měl být dva roky z Německa, a stejně ho nebyl schopen nikdo dostat pryč,“ vysvětluje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ČSSD: Kostky jsou vrženy, kandidátka do eurovoleb podána
Oznámení na facebookovém profilu k volbám do Evropského parlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Mladá moderátorka se utrhla ze řetězu kvůli ministryni Malé: Když je někdo nekompetentní lump, vagína z něj lepšího člověka fakt neudělá!
Na serveru Blesk.cz je k vidění satirický pořad s názvem „Branky, body, kokoti“. Vzniká prý proto, že se vždycky nějaký „kokot“ najde. Koho server do pořadu zařadil? Podívejte se raději sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Vildumetzová: Školská zařízení musí dostat finanční prostředky na platy pedagogů
Kraje obdrží přislíbených 1,02 miliardy korun na platy učitelů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Chceme navyšovat platy především zaměstnancům s nízkými příjmy a tam, kde lidé chybí
Platy za minulé i současné vlády významně stoupají, a proto je dnes průměrný plat ve státní sféře podstatně vyšší než celkový průměrný plat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jak nebýt jen montovnou? Musíme něco vyrábět. Zemanův výrok o Romech zavání rasismem. Libor Rouček promluvil
EVROPAN LIBOR ROUČEK Dostat se mezi 10 nejlepších zemí světa? „Musíme pracovat na zlepšení a zkvalitnění některých našich národních vlastností a schopností,“ reaguje bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček na slova předsedy ODS Petra Fialy. Sám má stejné přání, ale zdůrazňuje, že toho můžeme dosáhnout jen tehdy, když se nebudeme bát a více se otevřeme světu. „Příklad ODS jasně ukazuje, že na jednu stranu se chtějí ohraničit vůči světu, a na druhou stranu vyprávějí, že se chtějí dostat mezi deset nejlepších zemí na světě. To se navzájem vylučuje.“ Ostrá slova volil při hodnocení kampaně hnutí ANO či SPD. Slova prezidenta na adresu romské komunity podle něj „zavání nejen populismem, ale i rasismem“: „Je nefér házet všechny Romy do jednoho pytle.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti si volí lídra kandidátky do eurovoleb. Chceme získat 20 procent, řekl Bartoš
V projevech zatím jednotliví kandidáti zdůrazňovali především to, že hlas České republiky musí být po volbách v Evropské unii více slyšet. 
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.1.2019 v 12:36, zobrazit podobné
Končící ředitelka ústavu zvýšila platy o deset procent bez vědomí kraje
Odcházející ředitelka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová se rozhodla lidem zvednout platy o deset procent. Sama v ústavu dál zůstává pracovat jako primářka. Vedení Pardubického kraje, které je zřizovatelem ústavu, o zvýšení platů nevědělo, uvádí Mladá fronta Dnes (MfD) v příloze pro Pardubický kraj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist