Nás neodvoláš. Zaplníme Václavák, hrozili demonstranti Babišovi. A co se dělo pak?
Demonstrace proti nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové (za ANO) a premiérovi Andreji Babišovi (ANO) pokračují. Na pražském Staroměstském náměstí se shromáždily desetitisíce lidí již potřetí. Účast je podobná jako před týdnem, kdy podle organizátorů přišlo 20 000 lidí. Akci pořádá iniciativa Milion chvilek pro demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Miroslava Němcová: Házení lahví po Babišovi? Ti demonstranti byli frustrovaní
Miroslavu Němcovou, poslankyni za ODS, zpovídala ČT24. Padaly otázky na demonstraci vně Sněmovny a na roli komunistů a ČSSD ve vládě. Němcová řekla, že demonstranti po Babišovi házeli lahve, protože byli frustrovaní, a že nevíme, co všechno komunisté za hlasování dostanou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zase přijdeme, slíbili Babišovi na rozloučenou demonstranti na Václaváku. Víme, co se dělo předtím...
V pondělí večer se téměř ve dvaceti českých městech konaly demonstrace proti premiérovi v demisi a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. V městech se sešly tisíce protestujících. Největší shromáždění se konalo v Praze. Petici, kterou podepsalo podle serveru Novinky.cz více než 236 tisíc lidí, vyzývá, aby v pozici premiéra skončil. Oficiální demonstrace na Václavském náměstí skončila krátce po 20. hodině hymnou v podání operní pěvkyně Dagmar Peckové. Lidé se rozešli, přičemž volali hesla jako: „Zase přijdeme.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vlajky EU, Babiš jako smrtka. A jestli jmenujete Benešovou, budou protesty pokračovat, hrozí demonstranti
V Praze pořádně prší, ale demonstranti spojení pod značkou platformy Milion chvilek pro demokracii se i navzdory vodě valící se z nebes scházejí před Pražským hradem a se sochou zakladatele T. G. Masaryka za zády spílají současnému premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Přinesli si transparent, na němž je Babiš vypodobněn jako smrtka, která nemilosrdně kosí českou spravedlnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Babišovi hrozili: Dám vaší nezletilou dceru na erotickou seznamku
Předsedovi vlády Andreji Babišovi vyhrožoval před dvěma lety, ještě coby ministru financí, muž Roman H. z Ostravy tím, že zveřejnění osobníc údaje jeho náctileté dcery na erotické seznamce. Podle obžaloby měl pachatel vazby na hackerskou skupinu Anonymous a je rovněž obžalován z hackerských útoků na servery ministerstva financí a vlády. Případem se začne zabývat okresní soud v Ostravě, informoval server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Moravčík (SPR-RSČ): Spontánní lidové protesty? Asi ne...
Tak se právě dočítám (včera 11. 5), že Václavák je zaplněný snad 11000 protestujícími proti Babišovi a Zemanovi. Že by se lidové masy daly konečně spontánně do pohybu, aby to našim škůdcům spočítaly?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Co nám týden číslo 50 nandal a odebral - část první
Odkud berou demonstranti vrhací dlažební kostky? U kterého soudu vyhraje premiér svou StB kauzu? Co dělalo 206 europoslanců, kteří nebyli přítomni u hlasování Babišovi dát nebo nedát? Žlutá vesta ve Sněmovně!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.12.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Bruselská šlechta. Třeba ten notorický alkoholik, který málem podpálil prezidentský pár... Toto se dělo, než Okamura s Le Penovou a Wildersem vyrazili na Václavák
Dnes proběhla tisková konference hnutí Evropa národů a svobody. Hosty byli belgický europoslanec Gerolf Annemans, předsedkyně Národního shromáždění Marine Le Penová, předseda SPD Tomio Okamura a nizozemský politik Geert Wilders. Wilders označil Okamuru za českého hrdinu, Le Penová zase objasňovala svůj postoj k Rusku. A Okamura řešil otázku referenda a dodával, že toto setkání je známka toho, že se Evropané mohou dohodnout i bez Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
VIDEO Zdravím všechny pražské kavárny! oslovila Václavák Miroslava Němcová. Vedle Dienstbier, Pirát, Pospíšil... Co na to ODS?
Na demonstraci na Václavském náměstí, nazvané „Proti Babišovi, Zemanovi a komunistům“, vystoupili zástupci „demokratické opozice“. K ní byl přiřazen i senátor Jiří Dienstbier z potenciálně vládní ČSSD, ovšem největší aplaus na Václavském náměstí získala Miroslava Němcová z ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Nedržme hubu a krok!“ vykřikovala ke stovkám lidí Bára Štěpánová. Václavák se bouřil kvůli Babišovi a EET
REPORTÁŽ „Danit se mi nechce, stát ojebu lehce.“ I takovýto transparent byl k vidění dnes na Václavském náměstí, kde se uskutečnila demonstrace proti elektronické evidenci tržeb. Protest za svobodu podnikání, proti EET a proti budování socialismu organizovala Asociace podnikatelů a manažerů společně s Radostným Českem bez EET a Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
To smrdí. Klonovaní demonstranti. Čižinský a Horký šíří velmi podivné foto ze včerejší demonstrace proti Babišovi
Kolik lidí včera protestovalo proti premiéru Andreji Babišovi a nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové na Staroměstském náměstí? Podle organizátorů demonstrace šlo o obrovský úspěch. Redaktor Filip Horký ze Seznam Zprávy mluví na Twitteru o 20 tisících lidí. Poslanec Jan Čižinský (Praha Sobě) z pražské vládní koalice je účastí rovněž nadšen. Má to ale jeden háček – oba pánové se odkazují na zmanipulované fotografie, se kterými si někdo pořádně pohrál v počítači. Jde o nevydařený panoramatický záběr?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist