Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.462x, což odpovídá cca 180.642-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nás neodvoláš. Zaplníme Václavák, hrozili demonstranti Babišovi. A co se dělo pak?
Demonstrace proti nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové (za ANO) a premiérovi Andreji Babišovi (ANO) pokračují. Na pražském Staroměstském náměstí se shromáždily desetitisíce lidí již potřetí. Účast je podobná jako před týdnem, kdy podle organizátorů přišlo 20 000 lidí. Akci pořádá iniciativa Milion chvilek pro demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 05. 2019

Související články

Drahoš, Majdan a zmlácený Ovčáček? Po konci „Václaváku“ se Česko rozhádalo na internetu. Ale hodně
Demonstranti proti premiéru Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové se přestali motat mezi turisty u Orloje na Staroměstském náměstí a přesunuli své akce na Václavák. Úterní demonstrace se tak měla stát jejich triumfem, dopředu se ozývaly výzvy, že Václavák bude zaplněn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Václavák bude v úterý plný, aneb z Bruselu dorazila extra velká kobliha!
Hodně blogů, které byly v posledních týdnech napsány, se věnují demonstracím proti A.Babišovi a dosazení jemu spřízněných lidí na ministerstvo spravedlnosti. Ve většině blogů se autoři podivují, o co vlastně demonstranti usilují.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.6.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Miroslava Němcová: Házení lahví po Babišovi? Ti demonstranti byli frustrovaní
Miroslavu Němcovou, poslankyni za ODS, zpovídala ČT24. Padaly otázky na demonstraci vně Sněmovny a na roli komunistů a ČSSD ve vládě. Němcová řekla, že demonstranti po Babišovi házeli lahve, protože byli frustrovaní, a že nevíme, co všechno komunisté za hlasování dostanou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zase přijdeme, slíbili Babišovi na rozloučenou demonstranti na Václaváku. Víme, co se dělo předtím...
V pondělí večer se téměř ve dvaceti českých městech konaly demonstrace proti premiérovi v demisi a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. V městech se sešly tisíce protestujících. Největší shromáždění se konalo v Praze. Petici, kterou podepsalo podle serveru Novinky.cz více než 236 tisíc lidí, vyzývá, aby v pozici premiéra skončil. Oficiální demonstrace na Václavském náměstí skončila krátce po 20. hodině hymnou v podání operní pěvkyně Dagmar Peckové. Lidé se rozešli, přičemž volali hesla jako: „Zase přijdeme.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Babišovi hrozili: Dám vaší nezletilou dceru na erotickou seznamku
Předsedovi vlády Andreji Babišovi vyhrožoval před dvěma lety, ještě coby ministru financí, muž Roman H. z Ostravy tím, že zveřejnění osobníc údaje jeho náctileté dcery na erotické seznamce. Podle obžaloby měl pachatel vazby na hackerskou skupinu Anonymous a je rovněž obžalován z hackerských útoků na servery ministerstva financí a vlády. Případem se začne zabývat okresní soud v Ostravě, informoval server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Spisovatel promluvil. A demonstranty proti Babišovi i proti Zemanovi rozhodně nepotěší. Marná je jejich snaha
René Nekuda, spisovatel a lektor tvůrčího psaní, prozradil, jak demonstranti ze spolku Milion chvilek pro demokracii ve skutečnosti Babišovi pomáhají a proč se musela zrodit vymyšlená pražská kavárna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vlajky EU, Babiš jako smrtka. A jestli jmenujete Benešovou, budou protesty pokračovat, hrozí demonstranti
V Praze pořádně prší, ale demonstranti spojení pod značkou platformy Milion chvilek pro demokracii se i navzdory vodě valící se z nebes scházejí před Pražským hradem a se sochou zakladatele T. G. Masaryka za zády spílají současnému premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Přinesli si transparent, na němž je Babiš vypodobněn jako smrtka, která nemilosrdně kosí českou spravedlnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Moravčík (SPR-RSČ): Spontánní lidové protesty? Asi ne...
Tak se právě dočítám (včera 11. 5), že Václavák je zaplněný snad 11000 protestujícími proti Babišovi a Zemanovi. Že by se lidové masy daly konečně spontánně do pohybu, aby to našim škůdcům spočítaly?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Co nám týden číslo 50 nandal a odebral - část první
Odkud berou demonstranti vrhací dlažební kostky? U kterého soudu vyhraje premiér svou StB kauzu? Co dělalo 206 europoslanců, kteří nebyli přítomni u hlasování Babišovi dát nebo nedát? Žlutá vesta ve Sněmovně!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.12.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Bruselská šlechta. Třeba ten notorický alkoholik, který málem podpálil prezidentský pár... Toto se dělo, než Okamura s Le Penovou a Wildersem vyrazili na Václavák
Dnes proběhla tisková konference hnutí Evropa národů a svobody. Hosty byli belgický europoslanec Gerolf Annemans, předsedkyně Národního shromáždění Marine Le Penová, předseda SPD Tomio Okamura a nizozemský politik Geert Wilders. Wilders označil Okamuru za českého hrdinu, Le Penová zase objasňovala svůj postoj k Rusku. A Okamura řešil otázku referenda a dodával, že toto setkání je známka toho, že se Evropané mohou dohodnout i bez Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist