Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Babiš podvádí každý den. To jsou úplné lži, co vykládá, zuřil Fiala. Lidé mají takový strach o právní stát, že chodí demonstrovat i v zimě a dešti
REPORTÁŽ „Pokud se Evropská unie nereformuje, nemůže přežít. My musíme zkusit tuto reformu provést a mluvit do ní,“ objasnil předseda ODS Petr Fiala na debatě v Liberci. „Kdyby došlo aspoň k některým reformám, které jsme navrhovali, tak by k brexitu nedošlo. Brexit je výraz selhání evropského integračního procesu a jeho krize, a jsem z toho opravdu smutný,“ uvedl. Vysvětlil také, proč trestně stíhaný premiér Andrej Babiš podle něj škodí České republice, či že ČSSD opět historicky selhává. A na závěr se dopustil nekorektního názoru týkajícího se rozšiřování Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2019

Související články

Fiala (ODS): Chci zahájit novou éru české pravice
Lidé mi občas říkají: "Pane předsedo, vy jste slušný člověk, já bych i tu ODS volil(a). Ale vadí mi u vás ten a ten, nebo ta či ona...." Odpovídám na to jednoduše. V politické straně jsou různí lidé, které spojuje společný pohled na svět. Ale neznamená to, že mají úplně na všechno stejný názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman má pravdu. Ti, co mají na starosti bezpečnost České republiky, jsou čučkaři.
To přece ví každý, že bezpečnostní hrozbou pro náš stát  není čínská společnost Huawey a dokonce ani ruští špioni. Kolem skutečné bezpečnostní hrozby přitom všichni chodí, jako kolem horké kaše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.1.2019 v 15:40, zobrazit podobné
Karel Januška: Soudci a právní stát
Každý demokratický stát je založen na třech samostatných pilířích. Je to moc zákonodárná, moc výkonná a moc soudní. Vztahy mezi nimi jsou definované v Ústavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
KSČM chce, aby chudším lidem mohl hradit právníka stát
Chudší lidé by měli mít možnost, aby jim náklady na právní zastoupení v civilních sporech nebo rozhodčích řízeních hradil zcela nebo částečně stát. V předloze o zajištění právní pomoci to navrhla podobně jako v minulém volebním období skupina poslanců opoziční KSČM. O nároku na právníka na účet státu by podle normy rozhodoval soud, jenž by měl taky pravomoc takový verdikt zrušit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš (ANO): Mě neumlčí
Jak asi dnes ví úplně každý v této zemi, v těchto říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jde o všechno. Jsou to úplně nejdůležitější volby v dějinách České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Lže, šidí stát na daních, podvádí s dotacemi. Podle Sobotky Babiš nemůže být premiérem
Končící předseda vlády Bohuslav Sobotka (ČSSD) si přečetl rozhovor Andreje Babiše (ANO) a vybuchl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Spisovatelka: Stoupenci Drahoše chodí po ulicích, rozdávají letáky, vesele agitují. Příznivci Zemana mají strach se projevit. Až sem jsme dospěli. Volím Zemana!
Spisovatelka a blogerka Veronika Valíková odmítá, že by profesora Jiřího Drahoše volili mladí a vzdělaní lidé z měst, zatímco Miloše Zemana hloupí staří lidé z venkova. Tak to podle jejího názoru rozhodně není. V textu uveřejněném v páteční MF Dnes se rozhodla uvést tuto myšlenku na pravou míru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Petr Fiala burcuje. Když už náš klidný národ chodí na náměstí, je situace mimořádně vážná
Šéf ODS Petr Fiala na blogu na serveru Aktuálně.cz reagoval na probíhající demonstrace proti Marii Benešové a premiéru Babišovi. „Nejsme národem, který chodí na náměstí kvůli maličkostem,“ napsal Fiala s tím, že trestní stíhání premiéra je stále nutné brát jako výjimečnou situaci, která volá po řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Ruští fanatici jsou stejným zlem jako nacisté a islámský stát
Kina v Rusku se bojí promítat film o caru Mikuláši II., protože pravoslavní šílenci z jakéhosi hnutí Křesťanský stát zapalují kina, filmová studia a auta, a ony mají strach o bezpečnost svých diváků. Hrůza a děs.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
John Bok nakládá. Na Letné by se mělo demonstrovat hlavně za odchod inženýra z Hradu. A kdo skončil v kanále?
ROZHOVOR Měl by Babiš odejít? John Bok se domnívá, že ano. „Pokud se rozhodne demonstrovat čtvrt milionu lidí, mají na to právo. Jestli budou jejich požadavky vyslyšeny, nebo ne, tedy jestli Andrej Babiš skutečně odstoupí, to už je jiná věc, ale vyvolá to minimálně další akce,“ říká k masové demonstraci ne Letné, největší od roku 1989, známý aktivista a disident. A pokud jde o prezidenta Miloše Zemana, nešetří Bok kritikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist