Okamura (SPD): Peníze by byly, kdyby jen vláda chtěla
Komentář na facebookovém profilu k nedostatku financí na sociální služby
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 15:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 06. 2019

Související články

Kdo má peníze, tomu musí zůstat právo na nadstandard, žádá Kalousek. Kdyby vznikl pravicový blok proti Babišovi, mohl prý vyhrát volby
Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek v rozhovoru pro server iDnes.cz uvedl, že je nutné ponechat právo těm, kteří na to mají peníze, aby si mohli koupit nadstandard, tedy lepší službu. I z toho důvodu by jeho strana chtěla znovu prosadit další poplatky ve zdravotnictví a školné na vysokých školách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Michal Šebek: Peníze zahraničních firem mizí v cizině. Kdo to už konečně zastaví?!
V posledních dnech je veřejnost svědkem vskutku zajímavé komedie, k níž došlo mezi vládními koaličními stranami ohledně rodičovského příspěvku, který chtěla vláda navýšit pouze nově narozeným dětem. Obě koaliční strany se nyní obviňují z toho, že to byla ta druhá, která nechtěla rodičům dětí plošně přidat nějaké ty peníze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Nebývalá hádka poslanců o zvýšení peněz pro učitele nakonec skončila výhrou vlády
Opozice chtěla, aby vláda zvýšila rychleji peníze učitelům. Následně vládní poslanci udělali vše pro to, aby této výzvě zabránili.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 27.3.2019 v 11:36, zobrazit podobné
Vláda setřela Šabatovou. Chtěla od vnitra utajené dokumenty, nedostane nic
Postup Ministerstva vnitra ohledně znepřístupnění stanovisek policie a zpravodajských služeb ombudsmance Anně Šabatové byl podle vlády v pořádku. Na dnešní tiskové konferenci po jednání kabinetu to řekl vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Šabatová chtěla, aby vláda Hamáčkovi uložila povinnosti zpřístupnit jí podklady k rozhodnutím o žádostech o udělení státního občanství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Byl to dobrý rok? Důchodcům a běžným pracujícím v peněžence nic nezbývá, udeřil Okamura na Babiše
CO NÁM DAL ROK 2018 „Běžnému pracujícímu občanovi či důchodci v podstatě nezbývá v peněžence nadále nic. Chudí zůstávají chudými, nicméně bohatí se stávají ještě bohatšími. A to je stát po letošním roce,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Vláda podle něj rozhazuje peníze, kde nemá a navyšuje peníze nepřizpůsobivým lidem, zatímco se vůbec nepřipravuje na krizi, před níž ekonomové varují. Za klíčové v roce 2019 považuje volby do Evropského parlamentu a tvrdí, že SPD je jedinou euroskeptickou stranou v české politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Kdyby chtěla ČSSD vyhrát volby, už dávno by vyměnila Bohuslava Sobotku
Dle posledních průzkumů populárnosti politiků si Bohuslav Sobotka nestojí zrovna nejlépe. Nedivím se tomu. Kdyby měla ČSSD skutečně vůli zvítězit ve volbách, už jej dávno vyměnila. Například ze oblíbenějšího Lubomíra Zaorálka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.4.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Škůdci a paraziti z hanebné České televize, co lžou. Jako za komunistů. Koncentráky nebo gulagy. Okamura navrhl zestátnění ČT a toto nám řekli Klaus, Bartoš, kníže či Doubrava
ANKETA Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura navrhuje, aby veřejnoprávní Česká televize a Český rozhlas, které podle něj špatně hospodaří, byly zestátněny a aby byly zrušeny koncesionářské poplatky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Hanba! Ať táhne k čertu! Lidovecké lehké děvy. Nechci být sprostý, ale... Bělobrádek řekl, že bychom měli přijmout aspoň nějaké uprchlíky, a toto nám pak řekli Babiš, Keller, Gazdík či Okamura
ANKETA Novinky.cz informovaly, že vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v pátek řekl, že KDU-ČSL by chtěla, aby vláda přijala jiný postoj k migračním kvótám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Americké vláda neměla peníze, pocítil to i prezident
K tak strašným poměrů, jaké přechodně nastaly v USA, u nás nedochízí. I kdyby česká poslanecká sněmovna státní rozpočet do konce roku neschválila, je vyloučené, aby by to byl důvod nežít na dluh dál, a chod institucí nefinancovat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Vláda přidá peníze lékařským fakultám i učitelům v krajích, peníze vezme z úspor na zlevněné jízdné
O peníze požádal ministr Plaga v souvislosti s odkladem avizovaného příspěvku na dopravu zdarma pro studenty a důchodce.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 6.6.2018 v 13:36, zobrazit podobné
TOPlist