Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.882x, což odpovídá cca 150.379-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kdo odpoví Evropské komisi na zprávu o Babišovi? Poradíme se, říká opatrně Hamáček
Musíme si ujasnit, kdo tuto zprávu dostal a kdo k ní může hovořit, říká k auditní zprávě Evropské komise šéf vládní ČSSD.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.6.2019 v 14:36, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Předseda sněmovny Hamáček. Babiš je nervózní. Musí se omluvit!
Předseda Poslanecké sněmovny ČR Jan Hamáček si vyslechl tiskovou konferenci Andreje Babiše ze čtvrtečního odpoledne a neudržel se. Připomněl šéfovi hnutí ANO, že vyšetřovací komisi k reorganizaci policie ustavila demokraticky zvolená sněmovna. V komisi seděl i zákonodárce hnutí ANO Bohuslav Chalupa a také on hlasoval pro závěrečnou zprávu, kterou Andrej Babiš tak hlasitě kritizoval. Hamáček chápe, že je teď šéf hnutí ANO nervózní...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hamáček má zprávu o hospodaření rozvědky. Takto bude postupovat dále
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) již obdržel zprávu o kontrole hospodaření Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI). Uvedl to dnes na Twitteru s tím, že kvůli utajení nesmí komentovat její obsah. Příští týden se sejde s vedením civilní rozvědky a zprávu budou probírat, následně se Hamáček rozhodne o dalším postupu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Vojáky nestáhneme, změny v misích si neumím představit. Alternativa k NATO neexistuje, říká Hamáček
Pro bezpečnost Evropy je udržení aliance a transatlantické vazby naprosto klíčová věc, říká v rozhovoru ministr vnitra i zahraničí Jan Hamáček.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 7.8.2018 v 08:36, zobrazit podobné
Evropská komise vrací úder Babišovi: Naši auditoři jsou profesionálové
Auditoři Evropské komise jsou profesionální a pracují objektivně, uvedl dnes místopředseda Evropské komise Valdis Dombrovskis. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Babišovi hoši rozmazávají na titulní straně Klausovi o čelo nepěkné věci
Známé investigativní duo z Lidových novin Martin Shabu a Ondřej Koutník tentokrát odhalilo, kdo se skrývá za vyšetřovací komisí k reorganizaci policie. Je to prý právník, kterého lze hledat za mnohým, včetně amnestie prezidenta Klause. Shrnující zprávu přináší LN jako „otvírák“ titulní strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Konejte! Piráti popohánějí Evropskou komisi, aby už konečně zatnula tipec Babišovi s Tomanem
Piráti vyzvali Evropskou komisi, aby bezodkladně rozhodla v případu údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) kvůli unijním dotacím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Ti, kteří prý četli celou zprávu z OLAF: Autoři se o Babišovi příliš nezmiňují. Padají jiná jména
České ministerstvo financí zveřejnilo z takřka padesátistránkové zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) jen tři malé odstavečky, ale páteční Lidové noviny tvrdí, že měly možnost nahlédnou do zprávy. Politicky to prý pro premiéra Andreje Babiše (ANO), jehož holding Agrofert a tím i firma Čapí hnízdo je toho času uložen ve svěřenském fondu, stejně jako vydavatelství Lidových novin, nebude nic příjemného. A to i přesto, že kolem předsedy vlády pracovníci OLAFu našlapují jen opatrně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zásah Evropské komise. Za minutu dvanáct to vypadlo z textu. Čeští spotřebitelé, pozor, jde znovu o vaše potraviny
ROZHOVOR Dušovali se, že žádná rozdílná kvalita neexistuje, vyhrožovali soudy, na nepochopení jsem narážela u bruselských úředníků v Evropské komisi i u kolegů, říká pro ParlamentníListy.cz europoslankyně za ČSSD Olga Sehnalová, která již osmým rokem bojuje proti takzvané dvojí kvalitě potravin v Evropské unii: tedy praxi výrobců směřovat na východoevropské trhy produkty druhé jakosti a méně kvalitního složení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
V Ostravě dnes končí kongres ODS
V Ostravě dnes skončí 28. kongres Občanské demokratické strany (ODS). Delegáti budou volit výkonnou radu, kontrolní a revizní komisi a rozhodčí komisi. Na programu budou mít rovněž politickou diskusi a na závěr přijmou usnesení.Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Lusková (Realisté): Odpoví nám a hlavně české veřejnosti ministr Zaorálek?
Organizace spojených národů známá pod zkratkou OSN sdružuje 193 členských zemí s vizí udržení mezinárodního míru, bezpečnosti a zachování mezinárodní spolupráce. Ekonomický a sociální výbor OSN zřizuje Komisi pro postavení žen. Zasedá každoročně v New Yorku a symbolicky je to vždy kolem Mezinárodního dne žen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist