Špína z TOP 09 vytekla do éteru. Pospíšil přes rozhlas vzkázal Kalouskovi, co zažil u knížete
Hostem pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl předseda TOP 09 a staronový europoslanec Jiří Pospíšil. Hodil celou řadu slovních granátů na předsedu vlády Andreje Babiše (ANO), ale nešetřil ani svého stranického kolegu Miroslava Kalouska a pražského primátora Zdeňka Hřiba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 18:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2019

Související články

Silný vzkaz Kalouskovi: Je čas udělat pápá! Pospíšil vede TOPku do hrobu. Neuvěříte, kde to psali
Komentátor Hospodářských novin David Klimeš připomněl doby, kdy Miroslav Kalousek (TOP 09) jezdil za Milošem Zemanem na Vysočinu. Poté Kalouskovi doporučil, aby nechal „svou“ TOP 09 zemřít. Pokud to udělá, může tím prý přinést novou naději.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Dilema Jiřího Pospíšila: Přidá se ke Kalouskovi, nebo ke Starostům? Připadám si jako dítě při rozvodu, lamentuje
Jedním z těch politiků, kteří vážně uvažují o prezidentské kandidatuře, je europoslanec Jiří Pospíšil. Zda bude skutečně kandidovat na hlavu státu, má Pospíšil oznámit do června. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
To bylo slabošské, vzkázal z Partie premiérovi Pospíšil. Šlo o Mládka a jeho nástupce
Hosty dnešní Partie na televizi Prima byli Věra Jourová, členka Evropské komise, a europoslanec Jiří Pospíšil. Nejprve se probíralo odvolání ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka. Podle Pospíšila Mládek nehájil zájmy občanů, ale velkých firem. To, že premiér odložil jmenování nového ministra, označil Pospíšil za slabošské.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Špína chlap? A co Dalík, Mirku? Topolánek si pořádně naběhl
Expremiér Mirek Topolánek se vyjádřil k postavě bývalého Trumpova právníka Michaela Cohena. „Takovému charakteru se říkávalo špína chlap,“ poznamenal Topolánek na svém twitteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Kalousku, ty jsi pětiprocentní, tobě najíst nedáme. Vodu dostaneš, vzkázal Ovčáček delegaci TOP 09, která jde za Zemanem
Prezident Miloš Zeman se netají tím, že nemá v lásce předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Kdykoli má příležitost, vlepí Kalouskovi slovní políček. Podle všeho si chystá další. Na připravovanou schůzku v Lánech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
NPÚ: Hradozámecká noc na Kynžvartu zve na hostinu u knížete Metternicha
Letošní Hradozámeckou noc hostí západočeský zámek Kynžvart, letní sídlo předního evropského diplomata – knížete Metternicha. Poprvé uvidíte jeho evropsky unikátní nástolní ozdoby, dar francouzského krále a měst Bruselu a Paříže. Setkáte se s představiteli české šlechty a diplomacie. Na Kdyby tisíc klarinetů zavzpomíná Pavlína Filipovská a uvaří šéfkuchař pražského Alcronu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Městská knihovna Praha: 300. výročí založení Lichtenštejnska
Ve čtvrtek 4. dubna se od 16:00 koná v Městské knihovně v Praze přednáškové odpoledne k 300. výročí založení Lichtenštejnského knížectví. Akci pořádá Česko-lichtenštejnská společnost ve spolupráci s Post Bellum. K vidění bude dosud nezveřejněná nahrávka knížete Hanse Adama II. od Paměti národa, promluví historik Pavel Juřík i mluvčí knížete z Lichtenštejna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Budete platit, vyhrožuje České republice šlechtický rod
Nadace knížete z Lichtenštejna podala ústavní stížnost proti rozhodnutí soudů, které jí loni zabavily 600 hektarů lesa. Stát tyto pozemky v roce 1945 zapomněl znárodnit a jako vlastníka v pozemkových knihách nadále udával knížete Františka Josefa II. Zástupce nadace princ Constantin Lichtenštejn nyní chce podle webu Aktuálně.cz otevřít i otázku náhrad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Český rozhlas Radiožurnál jako první české médium spouští přehrávání zpráv přes hlasového asistenta
Posluchači stanice Český rozhlas Radiožurnál si nově mohou poslechnout pravidelné zprávy prostřednictvím hlasové asistentky Alexy na chytrém reproduktoru Amazon Echo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist