Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.640x, což odpovídá cca 242.109-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
O co jde demonstrantům? Zkušený Vlk: Rozvrat státu. Končí to u Hitlera a Stalina. Stále stejné řeči, stejné sny
ROZHOVOR Demonstrace proti Andreji Babišovi jsou součástí politického boje o moc v Evropě a v západní civilizaci obecně. Stejný politicko-ideologický základ měly protestní akce na Slovensku proti Robertu Ficovi, údajně odpovědnému za vraždu novináře Kuciaka, podobné probíhaly v Rumunsku, v Polsku a jinde. Stále stejné ideály, stále stejné peníze, stále stejné myšlenky. Tvrdí to publicista Václav Vlk starší s tím, že o nezávislost justice nešlo, nejde a nepůjde. Naopak, tihle lidé touží dostat celou justici pod svůj vliv. Jsou nespokojeni už od roku 1992, kdy vznikla klasická demokracie. Považují se za něco lepšího a jsou přesvědčeni, že mají právo na nadřazené postavení, ale už 27 let jim to nevychází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 05:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Soudruzi řídící bruselský aparát se při vzájemném vítání líbají úplně stejně jako soudruzi za Brežněva. Že by nám už dnes vládlo jejich další polibbyro?
Publicista a spoluzakladatel skupiny Olympic Pavel Chrastina se zamýšlí nad evropskými levicovými liberály a jejich staronovým pokusem o globální revoluční změnu a vytvoření tzv. „nového člověka“. Připomíná, že sociální inženýrství jsme zažili už za marxisty Lenina, za nacionálního socialisty Hitlera a fašisty Mussoliniho, za Stalina a dalších pokračovatelů jeho marx-leninského komunismu. A velmi dobře víme, kam to všechno vedlo. Příroda si jaksi poručit nenechala a obrovské množství nevinných zaplatilo za tyto experimenty svými životy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Už konečně brexit klauni vypadli?
Stejně jako náš junior trikolóra jsem nastolením Johnsona na premiérské křeslo naprosto nadšen a stejně jako on si přeji návrat EU před Maastricht k EU dvanácti států bez Británie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.7.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Ivo Fencl: Přístup ryze bohatých k těm lidem, kteří se vyšvihli aneb Velký Gatsby
Je před volbami. V rádiu jsem zrovna zaslechl Petra Cibulku a stejně zábavně, byť inteligentněji (taky proto, že vynechával siderické kyvadlo) mu skákal do řeči doktor Miroslav Sládek, aspoň jeden, jehož vskok do té řeči si dovolím citovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: To jako musíme zemřít kvůli podvodníkům Trumpovi, Macronovi a Mayové?
Za těch bezmála třicet let od pádu rozdělení světa na Západ Východ, dominantní Západ nestřádal mnoho lží a mnoho nešťastných válek, jež způsobily rozvrat kdysi tak relativně úspěšné Jugoslávie stejně jako na arabské poměry mimořádně úspěšných sekulárních režimů v Iráku, Libyi i pokusu o rozvrat v Sýrii. Podobný charakter mělo i svržení legálního prezidenta Ukrajiny podporou auromajdanu či svržením egyptského prezidenta Mubaraka v rámci arabského jara.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Marek Kyncl: Rusko si připomíná 65 let od smrti Josifa Stalina
PSÁNO PRO PL „Téma Stalina je v Rusku velmi živé. Podle různých průzkumů veřejného mínění jej považuje za nejvýznamnější ruskou osobnost všech dob okolo 50 procent Rusů. Nehledě na to, že od smrti Stalina uplynulo již 65 let, kolem historického odkazu této osobnosti chodí oficiální místa po špičkách. Příčina je prostá. Stalina nenávidí jak potomci komunistických internacionalistů, tak i liberálové. V ruských elitách je proto jen málo těch, kteří jsou ochotni se na Stalina a jeho epochu dívat pozitivně,“ rozpovídal se ohledně výročí Marek Kyncl, který v Rusku od roku 2007 žije.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Moravec nebude potěšen. Tolik se včera na ČT snažil, ale stejně asi nezabrání věci, proti které se bouří celá kavárna
Komunisté stále trvají na tom, aby v čele sněmovní komise pro kontrolu GIBS usedl jejich poslanec Zdeněk Ondráček. Ten přitom v roce 1989 zasahoval proti demonstrantům, což je právě trnem v oku mnohým současným politikům. Píše o tom dnešní Právo. Diskuse na toto téma také probíhala včera u Václava Moravce v České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ivan Štern: Další vláda projídá naši budoucnost, a opozice ne a ne se pochlapit
Další vláda (Babišova) v té nekončící řadě ztrátových rozpočtů připravuje státní rozpočet se zatnutou sekyrou. Opozice stejně jako v předchozích případech má jen plno řečí. Tím to končí. Pokolikáté se už dozvídáme, že v době hospodářského růstu není důvod připravovat státní rozpočet se ztrátou? A pokolikáté nám moudře sdělují tvůrci ztrátového rozpočtu, že oni jsou v tom nevinně, že jim takto nastavili rozpočtové poměry jejich…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.6.2018 v 20:41, zobrazit podobné
Štefek (KSČM): Od papírů k činům, prosím!
Od řečí je k činům mnohdy daleko a stejně daleko může být od schváleného úkolu k realizaci. A to i v oblasti kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jan Vítek: Penelopegate
Politika je téměř stejně vzrušující jako válka a stejně nebezpečná. Ve válce vás mohou zabít jednou, v politice mnohokrát (Winston Churchill).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Smrčka (SPO): Stále stejná klimatická chyba
Einsteinova definice šílenství říká, že to je stav, kdy jedinec opakuje stále stejné jednání, ale očekává odlišný výsledek. Přesně takto se chováme ve vztahu ke klimatickým změnám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist