Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.888x, což odpovídá cca 98.513-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Fiala (SPD): Na konci této nitky jsou globalistické elity z Bruselu
Projev na 30. schůzi Poslanecké sněmovny 4. června 2019 - Projednání rizika možných finančních ztrát České republiky v souvislosti s předběžnou zprávou Evropské komise o šetření střetu zájmů předsedy vlády České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 20:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

František Škvrnda: Turecká neznáma
V strachu, ktorý zachvátil „úniové“ neoliberálno-globalistické elity z toho, čo bude po nástupe D. Trumpa, sa znovu zvýšila agresívna rusofóbia. Mediálno-politicky sa na okraj pozornosti dostal aj problém Turecka, ktoré sa už dlhší čas vzďaľuje od Západu, čo sa prejavuje aj v narastajúcich komplikáciách jeho vzťahov s EÚ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Kavárna je totalitnější než komunisté za Husáka, říká Petr Hampl. Ale jsou na konci sil, mobilizují děti jako Hitler na konci války
ROZHOVOR „Ne nadarmo se říká, že svoboda je květina zalévaná krví vlastenců. To není myšleno symbolicky, tady se mluví o skutečné ochotě umírat. Počítejme tedy s tím, že proběhne ještě mnoho konfliktů a že elity udělají všechno pro to, aby zavedení skutečné demokracie zabránily,“ tvrdí sociolog Petr Hampl. Jak elity stupňují tlak a jejich moc přesto bude slábnout, vysvětluje ve své knize „Prolomení hradeb“, a vyzývá k trpělivosti. Dramatická politická změna je podle jeho slov na cestě, protože v současné parodii na demokracii není vidět budoucnost a politická korektnost i konflikty elit rozloží jejich efektivitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Spolek Šalamoun: Petr Kramný vrah? - Estébak, aneb kdo tahá za nitky?
V dnešním 7. dílu ze 79. dílného seriálu pochybností v trestní věci Petra Kramného, přinášíme díl s názvem "Estébák, aneb kdo tahá za nitky?".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Vyhrál Masaryk a Brusel
Polovina nově zvolených českých europoslanců se přesune z Bruselu do Bruselu, kde už byli předtím. Další jsou Pražáci a poslanci. Ale berme to tak, že tam neposíláme nějaké nevzdělané a neznalé křupky. Mimochodem, z univerzit vyhrála brněnská Masarykova, před Karlovou, ekonomií a chemií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Raždík (JAP): Brexit - nepovedené divadlo a pošlapání demokracie
Uplynuly téměř tři roky od referenda o vystoupení a Británie je stále součástí EU. Možná to nebyl záměr při vzniku, ale dnes je EU mocenský a finanční projekt. A elity dělají vše, aby ho uchránily. Kdo jsou ty elity?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Směřují nitky likvidace Forejta na Hermanovo ministerstvo? Šokující, prověřim to, vzkazuje ministr
Když ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) zjistil, že server Seznam Zprávy se snaží přijít na kloub kompromitujícímu videu, jež de facto ukončilo kariéru hradního protokoláře Jindřicha Forejta, a že nitky vedou i na jeho resort, zmohl se na jediné. „Šokující,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj se podílel na Saských vánočních trzích v Bruselu
Podobně jako v minulých letech i letos proběhly na konci listopadu v Bruselu Krušnohorské vánoční trhy. Akce s dlouholetou tradicí se těší velkému zájmu u veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Migrace není právo! Poučily se elity v EU? Jan Skopeček naznačil, jaká past čeká na Česko
V Poslanecké sněmovně na téma paktu OSN o migraci hovořil za ODS Jan Skopeček. Ačkoliv se nevymezoval proti paktu tak silně jako například Radim Fiala nebo Tomio Okamura, jeho postoj k paktu byl znatelně negativní. Pakt se prý snaží legalizovat nelegální migraci, a pokud jde o Evropu a Evropský parlament, je podle Skopečka prý jasné, že se elity nepoučily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Uprchlíci, do toho se Brusel plést nemá. Elity proti lidem. Dzurinda byl u Moravce velmi tvrdý k EU
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce byli profesor Jiří Přibáň, držitel českého a britského občanství, dále slovenský expremiér Mikuláš Dzurinda, jenž dnes působí v Bruselu a politoložka působící ve Vídni Anna Durnová. Debatovali o brexitu, ale shodli se, že nejde o brexit jako takový, ale o to, že nejen v Británii proti sobě stojí elity a obyčejní lidé. Evropská unie tentokrát u Moravce dostala na frak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Toto opravdu zaznělo v USA: Blázni na Západě ničí Evropu islámem. Češi jsou moudřejší a brání se tyranii Bruselu
Britský autor Douglas Murray právě v těchto dnech vydal svoji knihu The Strange Death Of Europe: Immigration, Identity, Islam, která má potenciál stát se světovým bestsellerem. Autor mj. tvrdí, že Evropa bude ještě za života současníků v podstatě islamizována, a obviňuje elity z „dobrovolného páchání sebevraždy“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist