Tomáš Hanák na Václaváku: Nejsme volové s koblihou v tlamě!
Herec Tomáš Hanák podpořil včera demonstraci na Václavském náměstí, kam mělo dorazit více než sto tisíc lidí. Rozhodl se vystoupit na pódiu a říct lidem, že jsou frajeři. „Dáváme jasně najevo, že nejsme stádo poslušných ovcí nebo volů s koblihou v tlamě, s rudou pandou na standartě nad Pražským hradem,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

VIDEO Další demonstrace proti Babišovi. Budou aktivisté, písničkáři a co nejvíc hluku. Zve herec Tomáš Hanák a nedá se to popsat
Další týden, další demonstrace. Po Sirénách z minulé středy se chystá další, opět středeční záležitost. Tentokrát prý snad poslední. A podpořil ji i Tomáš Hanák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Koblihou vám zavřu hubu, premiérem brzo budu. VIDEO ze včerejší akce, ze kterého puknete smíchy
Ze svých dojmů ze včerejší demonstrace v krajských městech s názvem Proč? Proto!, jež se vymezovala proti ministru financí Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi, se na svém facebookovém profilu vypsali občanský aktivista Tomáš Peszynski a Klára Novotná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
„Soudruzi, tentokrát vám to neprojde", „Dlužíme to Havlovi“, „Televizi nedáme“, „Vypadni Zemane!“ Tisíce lidí na Václaváku a protest nejen proti Ondráčkovi
„Nesu vám zprávu neblahou, ovar se spojil s koblihou! Babiš na hrad Mírov. Soudruzi, tentokrát vám to neprojde!“ To jsou jen některá z hesel, která nesli na transparentech účastníci demonstrace proti premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO) a Zdeňku Ondráčkovi. Ozývalo se cinkání klíčí jako v roce 1989 a sborové „Dlužíme to Havlovi, dlužíme to Havlovi“. Demonstranti se zkrátka dostávali do varu. Došlo i na Rusko a vraždy novinářů. Server ParlamentníListy.cz byl u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Na Václavským Václaváku
Na Václavským Václaváku moc tam člověků přečetli si EU normu je jim do breku. Dovolil jsem si parafrázovat slavný text, slavné kapely z jejich nejslavnější desky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.3.2017 v 21:40, zobrazit podobné
,,Přál bych si, aby visel..." Slavný herec se vyjádřil k volbě prezidenta
Herec Tomáš Hanák se svérázně vyjádřil k prezidentským volbám. V nich dal podporu akademikovi Jiřímu Drahošovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hanák (ČSSD): Obchvat obce Drasenhofen otevřen
V sobotu 7. září 2019 byl slavnostně otevřen pětikilometrový obchvat dolnorakouské obce Drasenhofen. Za Jihomoravský kraj se akce zúčastnil náměstek hejtmana Roman Hanák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): S koblihou a zdarma
Komentář na facebookovém profilu k rušení dotací pro veřejnou dopravu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Známý umělec končí: Nadává na Babiše i na občany, kteří jsou prý zlí
Herec Tomáš Hanák se rozhodl skončit se svou stylovou hospodou Zastávka v obci Nižbor na Berounsku. Píše o tom server Lidovky.cz s tím, že herec se tak rozhodl kvůli šílenému podnikatelskému prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nový světový odboj: Absurdní hra s malováním vápnem po Václaváku nekončí
Neuvěřitelné se stalo skutečností! Vy, kdo už několik let navštěvujete náš web nwoo.org?, jste už asi někdy zaregistrovali, že už od roku 2013 chodíme po soudech kvůli tomu, že jsme v létě 2012 napsali s pár dalšími lidmi na Václaváku protivládní hesla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Křivá huba tzv. demokratického bloku. Komentátor Hanák vidí v duševně chudých opozičnících hlavně nenávist
Několikahodinovou středeční debatu našich poslanců, která se odehrávala na půdě Poslanecké sněmovny před hlasovaním o důvěře vládě, sledoval i politický komentátor Jiří Hanák. Po jejím zhlédnutí mu prý v hlavě znělo jediné, a sice příhodný verš z Wolkerovy básně U rentgenu: „nejhlouběji, chudý, vidím nenávist“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist