Bursík bude Praze radit, jak bojovat s globálním oteplováním
Vedení Prahy chce do roku 2030 snížit množství emisí CO2 o 45 procent a do roku 2050 chce, aby bylo město bezuhlíkové. Zároveň na příštím zasedání zastupitelů vyhlásí stav tzv. klimatické nouze, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Držitel Sorosovy ceny Jan Moláček: Bojovat s globálním oteplováním je prostě správné. I kdyby nebylo
Poté, co USA odstoupily od Pařížské dohody o boji se změnami klimatu, se opět začalo hovořit o smysluplnosti snah bojovat s klimatickou změnou. Podle některých však jsou podobné otázky zcela zbytečné, neboť s klimatickou změnou se má bojovat, ať existuje, nebo ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera promluvil o globálním oteplování. Kdo poslouchal na základní škole, nemůže tomu prý věřit
Někdo rychle pochopil, jak vydělat na tom, když bude lidi strašit globálním oteplováním, myslí si senátor Jaroslav Kubera (ODS). Bohužel, řečem o globálním oteplování uvěřila takřka celá planeta. A přitom...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš otočil? Po schůzi s Leyenovou chce bojovat s globálním oteplováním
I když ještě v červnu premiér Andrej Babiš (ANO) tvrdil, že uhlíková neutralita je nesmysl, nyní už to takto direktivně nezamítá. Uvedl to po setkání s příští šéfkou Evropské komise Ursulou von der Leyenovou. Zprávu přinesl server iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Václav Klaus: Strašení globálním oteplováním je jedním z hlavních témat současnosti
Předmluva ke knize Vítězslava Kremlíka „Obchodníci se strachem“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Kdybych mohl radit panu prezidentovi…
Ač chápu páně prezidentovo rozhořčení nad rozsudkem Vrchního soudu v Praze, jímž se vrací případ Davida Ratha Krajskému soudu v Praze, kdybych mu mohl radit, doporučil bych mu, aby upustil do záměru podat kárnou žalobu na předsedu senátu Pavla Zelenku. Až dosud zastával názor, že kárná pravomoc prezidenta republiky je nesystémové opatření, proto ji nehodlal využívat. Stejné stanovisko zastával i jeho předchůdce Václav Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
O 27 senátorských křesel bude letos bojovat 236 kandidátů
O sedmadvacet senátorských křesel bude letos bojovat 236 kandidátů, kteří dnes byli zaregistrováni k volbám do horní komory. Je jich o tři více než v minulých volbách. Největší výběr - z 16 adeptů - budou mít voliči v Praze 8. Nejmenší konkurence je na Náchodsku, Šumpersku a Vsetínsku, kde o hlasy bude usilovat shodně po šesti kandidátech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Petice pro odstoupení z jednání o Globálním paktu OSN
Hnutí SPD vydalo Petici občanů České republiky pro odstoupení z jednání o Globálním paktu pro řádnou, řízenou a pravidelnou migraci Organizace spojených národů (OSN) a Globálním paktu o uprchlících OSN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Martin Bursík dostal funkci. V Praze
Komisi hlavního města pro udržitelnou energii a klima, která má za úkol mimo jiné připravit balík opatření pro boj s klimatickou změnou v metropoli, povede někdejší ministr životního prostředí a bývalý šéf Strany zelených Martin Bursík. O jejím složení včera rozhodli radní. Pražské zastupitelstvo nedávno přijalo závazek, že do roku 2030 sníží emise CO2 na území metropole o 45 procent. Do roku 2050 má být město bezuhlíkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Staňte se vegetariány, ušetříte přírodu. Vzkazuje expert z Člověka v tísni
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal Jan Svitálek, zemědělský konzultant z organizace Člověk v tísni. Vysvětlil posluchačům, jak se musí změnit zemědělství po celém světě, chceme-li ještě v maximální možné míře ochránit Zemi před globálním oteplováním. Mluvil mimo jiné o tom, že 850 milionů lidí ve světě nemá co jíst, ale současně dvě miliardy lidí trpí obezitou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Boj kapitálu proti obyčejným lidem. Miliardy dolarů, falšování důkazů, zlobbovaný Obama. Temné pozadí klimatické dohody, vypovězené Trumpem, o kterém se raději nemluví
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Miliardy dolarů ve hře, souvislost Goldman Sachs, zfalšované důkazy... Publicista Vítězslav Kremlík, který se roky zabývá tzv. globálním oteplováním, pro ParlamentníListy.cz informovaně promlouvá o tzv. Pařížské klimatické dohodě, jejíž vypovězení ze strany USA nedávno oznámil Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist