Bursík bude Praze radit, jak bojovat s globálním oteplováním
Vedení Prahy chce do roku 2030 snížit množství emisí CO2 o 45 procent a do roku 2050 chce, aby bylo město bezuhlíkové. Zároveň na příštím zasedání zastupitelů vyhlásí stav tzv. klimatické nouze, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Držitel Sorosovy ceny Jan Moláček: Bojovat s globálním oteplováním je prostě správné. I kdyby nebylo
Poté, co USA odstoupily od Pařížské dohody o boji se změnami klimatu, se opět začalo hovořit o smysluplnosti snah bojovat s klimatickou změnou. Podle některých však jsou podobné otázky zcela zbytečné, neboť s klimatickou změnou se má bojovat, ať existuje, nebo ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera promluvil o globálním oteplování. Kdo poslouchal na základní škole, nemůže tomu prý věřit
Někdo rychle pochopil, jak vydělat na tom, když bude lidi strašit globálním oteplováním, myslí si senátor Jaroslav Kubera (ODS). Bohužel, řečem o globálním oteplování uvěřila takřka celá planeta. A přitom...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Klaus: Strašení globálním oteplováním je jedním z hlavních témat současnosti
Předmluva ke knize Vítězslava Kremlíka „Obchodníci se strachem“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Kdybych mohl radit panu prezidentovi…
Ač chápu páně prezidentovo rozhořčení nad rozsudkem Vrchního soudu v Praze, jímž se vrací případ Davida Ratha Krajskému soudu v Praze, kdybych mu mohl radit, doporučil bych mu, aby upustil do záměru podat kárnou žalobu na předsedu senátu Pavla Zelenku. Až dosud zastával názor, že kárná pravomoc prezidenta republiky je nesystémové opatření, proto ji nehodlal využívat. Stejné stanovisko zastával i jeho předchůdce Václav Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
O 27 senátorských křesel bude letos bojovat 236 kandidátů
O sedmadvacet senátorských křesel bude letos bojovat 236 kandidátů, kteří dnes byli zaregistrováni k volbám do horní komory. Je jich o tři více než v minulých volbách. Největší výběr - z 16 adeptů - budou mít voliči v Praze 8. Nejmenší konkurence je na Náchodsku, Šumpersku a Vsetínsku, kde o hlasy bude usilovat shodně po šesti kandidátech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Petice pro odstoupení z jednání o Globálním paktu OSN
Hnutí SPD vydalo Petici občanů České republiky pro odstoupení z jednání o Globálním paktu pro řádnou, řízenou a pravidelnou migraci Organizace spojených národů (OSN) a Globálním paktu o uprchlících OSN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Boj kapitálu proti obyčejným lidem. Miliardy dolarů, falšování důkazů, zlobbovaný Obama. Temné pozadí klimatické dohody, vypovězené Trumpem, o kterém se raději nemluví
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Miliardy dolarů ve hře, souvislost Goldman Sachs, zfalšované důkazy... Publicista Vítězslav Kremlík, který se roky zabývá tzv. globálním oteplováním, pro ParlamentníListy.cz informovaně promlouvá o tzv. Pařížské klimatické dohodě, jejíž vypovězení ze strany USA nedávno oznámil Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ve středu se bude Sněmovna zabývat globálním paktem o migraci
Sněmovna se bude ve středu zabývat globálním paktem o migraci, na jehož podobě se shodlo v červenci přes 190 států OSN. Sněmovní debatu o dohodě prosadila na rozdíl od čtvrtka KSČM. Ve čtvrtek se v dolní komoře pro zařazení bodu na program nynější schůze nenašel dostatečný počet hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
„Na demonstraci chtěli jít lidi jako bratr Václava Havla.“ Martin Bursík se pěkně naštval, obvinil ministerstvo ze lži a vzkázal: Šlo o žádost mocnáře
Moderátor Jan Moláček přivítal v pátečních Dvaceti minutách Radiožurnálu bývalého ministra pro životní prostředí Martina Bursíka. Ten se velmi rozčiloval, že se soud nepostavil na stranu aktivistů, kteří chtěli protestovat na Hradčanském náměstí v Praze během návštěvy čínského prezidenta. Policie to zarazila a soud teď konstatoval, že neudělala chybu. Bursík na rozhlasových vlnách vysvětloval, proč to vidí jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Donald Trump se chopí pera a spustí masakr, tuší novináři
Donald Trump se v pátek 20. ledna skutečně stane prezidentem. Agentura Reuters k tomu podotýká, že nebude trvat dlouho a 45. prezident USA se ujme své nejmocnější zbraně. Pera. A začne podepisovat jeden prezidentský výnos za druhým. Přiškrtí investice do boje s globálním oteplováním, rozhodne o stavbě zdi na hranici s Mexikem a posvítí si na přibližně 200 dalších vládních nařízení. Sám Trump tvrdí, že si na pomoc sestavil vládu s nejvyšším IQ v historii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist