Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Pane Mináři, když tak toužíte diskutovat v televizi, tak přijďte k nám na Barrandov, zval Soukup. Pak se bavil Kalouskovou novou parukou
Jaromír Soukup znovu uvedl do provozu svůj slovní granátomet. Vzal si na paškál poslance TOP 09 Miroslava Kalouska a Dominika Feriho i společnou armádu EU, která se možná jednoho dne zrodí. Strefoval se však i sám do sebe, když divákům v žertu prozrazoval, kdo u nich doma velí, zda on, nebo jeho partnerka. Soukup si tropil žerty také z Václava Moravce a učinil jednu zcela vážně míněnou nabídku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2019 v 19:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 08. 06. 2019

Související články

Válka televizí pokračuje: Jaromír Soukup rozehrál další bitvu s ČT
Už několik týdnů dochází ke střetům mezi veřejnoprávní Českou televizí a generálním ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem, který na ČT nenechává nit suchou. Válka mezi oběma televizemi teď postoupila do dalšího dějství. Soukup povolal právníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup má dost slibování politiků. Zakládá hnutí LIST a vstupuje do politiky
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup ve své televizi oznámil, že zakládá politické hnutí List Jaromíra Soukupa. Označil tento krok za zásadní životní rozhodnutí, které ovlivní i jeho vystupování v TV Barrandov. Soukup, který sám moderuje více než deset pořadů, chce mít více času na politické aktivity. Na obrazovkách se tak možná bude objevovat méně než dosud.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Soukup se má omluvit ČT. Kritika je zdravá, ale byla vyslovena dryáčnickým způsobem, perlila soudkyně
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup napadl pracovníky České televize, a ti si to nenechali líbit. Obrátili se na soud. Soud se veřejnoprávní televize zastal. Soukup dostal nařízeno omluvit se České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Proč se soudím se Soukupem?
Minulý týden podal můj právní zástupce žalobu na TV Barrandov, respektive na společnost, která tuto televizi vlastní. A protože jediným, kdo vystupuje za TV Barrandov je J. Soukup, tak je to vlastně žaloba na tohoto člověka.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 19.3.2019 v 19:41, zobrazit podobné
Už během vysílání show, kde Soukup drtil ČT, na Kavčích horách žhavili dráty. Je to velmi zajímavé
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup ve svém pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa zaútočil na veřejnoprávní Českou televizi. Tepal údajné nepravosti v hospodaření této instituce. A tady to začíná být zajímavé. V České televizi totiž na Soukupovy výroky reagovali už během pořadu. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
ČT přeplácí umělce! Nejsou v ní schopní lidé. Její ředitel šel na ruku Bakalovi. Ochočili si ho a on za to bere 242 tisíc plus bonusy, uvedl ve své show Jaromír Soukup
Kauzy Jaromíra Soukupa na TV Barrandov se tentokrát věnovaly veřejnoprávní České televizi. Úvodem Soukup sdělil, že rozhodně není pro zrušení veřejnoprávního média, jen mu vadí, že neexistuje kontrola nad hospodařením s koncesionářskými poplatky. A také mu vadí, že v televizi pracuje málo schopných lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ČT přeplácí umělce! Nejsou v ní schopní lidé. Její ředitel šel na ruku Maláčové, později Bakala. Ochočili si ho a on za to bere 242 tisíc plus bonusy, uvedl ve své show Jaromír Soukup
Kauzy Jaromíra Soukupa na TV Barrandov se tentokrát věnovaly veřejnoprávní České televizi. Úvodem Soukup sdělil, že rozhodně není pro zrušení veřejnoprávního média, jen mu vadí, že neexistuje kontrola nad hospodařením s koncesionářskými poplatky. A také mu vadí, že v televizi pracuje málo schopných lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Nikdy nepřipustím, aby redaktoři ČT cenzurovali český mediální trh! Soukup vyslal protiúder veřejnoprávní televizi
Důkaz arogance a nadřazenosti. Tak považuje majitel TV Barrandov Jaromír Soukup trestní oznámení České televize kvůli jeho výrokům. Píše to server Novinky.cz na základě Soukupova prohlášení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
V klidu, paní Němcová. Soukup mírnil puritány a bavil se tím, jak Kalousek „dělá politiku“
Jaromír Soukup se ve svém pořadu Moje zprávy, odvysílaném v pátek na TV Barrandov, zabýval děním na Bruntálsku, prozradil v té souvislosti, s jakou z kauz přišel o několik set tisíc korun, ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) označil za „nejarogantnějšího papaláše, kterého zná“ a pak došlo i na předsedu Sněmovny Radka Vondráčka a jeho zálibu v kytarách. Následně Soukup musel uklidnit Miroslavu Němcovou (ODS), že se tentokrát nejedná o vystoupení na pultíku, nýbrž o chorvatskou prezidentku Kitarovičovou. A závěrem došlo též na „Mirdu“ Kalouska (TOP 09) a jeho reakci na Piráty a jejich cestu na Slovensko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Newsroom Rosí o mě říká, že jsem ostuda médií... Takže Jaromír Soukup udělal něco, z čeho bude na Kavčích horách haló
Týden Jaromíra Soukupa. Pořad, v němž se moderátor Soukup na TV Barrandov věnuje aktuálním otázkám, které v minulých dnech hýbaly médii. Mimo jiné se tak věnoval České televizi nebo eurovolbám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2019 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist