V ČT o mně pětkrát lhali. Wollnerova taktovka. A výhrůžky mé těhotné ženě... Kancléř Mynář chystá válku, už má tým právníků
Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky dnes zveřejnil reportáž, ve které vysvětluje podrobnosti týkající se penzionu v Osvětimanech. Proč ji nesvěří Reportérům ČT? „Odpověď je jednoduchá. To, co jste teď viděli, by se do ČT nikdy nesmělo dostat. Reportéři ČT by moje odpovědi zcenzurovali, překroutili, účelově sestříhali tak, abych sám sebe usvědčoval, že jsem největší grázl a zloděj,“ říká Vratislav Mynář. Po lživé reportáži prý začali lidé vyhrožovat jeho těhotné ženě. A Mynář už chystá právní kroky...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Cože? Zemanův kancléř Mynář lezl za soudci, píše Respekt
Kancléř Vratislav Mynář se podle nejnovějšího vydání týdeníku Respekt snažil ovlivňovat soudce. Přináší případy, které se měly stát od roku 2015.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Scénka s holí? Nikoliv! Ceremoniál kvůli demisi, dohadoval se s Witowskou na ČT24 kancléř Mynář
Hostem Světlany Witowské v pořadu Interview ČT24 byl kancléř Vratislav Mynář. Hovořilo se nejen o vládní krizi, o milosti pro Jiřího Kajínka, ale i o návštěvě Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Kancléř Mynář promluvil o schůzkách se soudci. Byly prý zcela běžné, s vědomím prezidenta
Hradní kancléř Vratislav Mynář na schůzky se soudci chodil s vědomím prezidenta Miloše Zemana. Odmítl, že by se je pokoušel ovlivnit. Stejně jako při schůzkách s politiky či řediteli firem šlo podle něj o seznámení dotyčného se stanovisky, postoji a postupy prezidenta. Mynář to řekl ve videu, které umístil na hradních stránkách, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kancléř Mynář s vydáním hackera Nikulina do USA nesouhlasí
Hradní kancléř Vratislav Mynář nesouhlasí s vydáním údajného ruského hackera Nikulina do USA. Podle něj se zdá, že to bylo od ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO) minimálně nezákonné rozhodnutí. Řekl to serveru e15.cz. Mynář se kvůli Nikulinovi s Pelikánem již dříve sešel, ministr navíc v únoru řekl, ho prezident Miloš Zeman žádal, aby byl Nikulin vydán do Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jindřich Šídlo shrnul, co všechno dokázal hradní kancléř Mynář
Hradní kancléř Vratislav Mynář je už čtvrtým rokem kancléřem, ačkoli nemá prověrku na stupeň „přísně tajné“, o kterou si sám zažádal. Prý si o ni zažádal, protože „byl blbej“. Komentátor Jindřich Šídlo pro server Seznam Zprávy shrnul, co všechno Mynář za ty čtyři roky dokázal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jakmile vyjedu za Prahu, lidé mě chválí, řekl kancléř Mynář. Kdyby prý média byla aspoň trochu objektivní, tak...
Kancléř Vratislav Mynář se rozhodl poskytnout rozhovor serveru Seznamzprávy.cz. Prozradil v něm, že mimo Prahu ho prý lidé podporují a říkají mu, že práci kancléře dělá dobře. „Kdyby byla média alespoň trochu objektivní, tak tu nálepku, že jsem tím nejhorším člověkem na světě, nemůžu mít,“ pravil Mynář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kancléř Mynář promlouvá o cestě prezidenta Zemana do USA
Prezident Miloš Zeman by se měl datum chystané návštěvy Spojených států dozvědět zhruba tři týdny předtím, než se cesta uskuteční. Serveru Info.cz to řekl prezidentův kancléř Vratislav Mynář. Zprávu převzala i ČTK.Předpokládá, že Zemana přijme americký prezident Donald Trump ve svém sídle, tedy v Bílém domě ve Washingtonu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Mynář podpořil Ovčáčka: Jeho tweety k Sýrii byly v pořádku
Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček sobotní útok USA, Francie a Velké Británie velmi aktivně komentoval na své sociální síti Twitter. České novináře či pracovníky neziskových organizací ve svých příspěvcích obvinil z toho, že vítají válku, a posílal je „bojovat do Sýrie“, což vyvolalo vlnu kritiky. Kancléř Vratislav Mynář tak slíbil, že komentáře mluvčího prověří. Následně se pak nechal slyšet, že odpovídají názoru prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zakázka v Kyrgyzstánu: Kouzelník Mynář? Nejdřív to nešlo, najednou to šlo. Stačilo, aby se kancléř přimluvil
Úterní Lidové noviny se znovu vrací ke kauze firmy Liglass Trading CZ, za kterou se v Kyrgyzstánu přimlouval hradní kancléř Vratislav Mynář. Přímluva kancléře má takovou váhu, že pomohla firmě s minimálními zkušenostmi získat obří zakázku ve středoasijské zemi. Deník přinesl ke kauze nové podrobnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Je to možné? Zemanův Mynář prý vyčerpal dva miliony na něco, co dodnes nefunguje
Prezidentův kancléř Vratislav Mynář má problém. Před lety jeho firma dostala dva miliony korun na sjezdovku v Nové Lhotě. Ta však dodnes nefunguje, kancléř však mezitím společnost přepsal na starostu Osvětiman. Úřady nyní celou záležitost vyšetřují, píše server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist