Pražský místostarosta znovu provokuje. Tentokrát pořádně naštve studenty protestující za klima
Místostarosta Prahy 8 Tomáš Tatranský (TOP 09) si před dvěma týdny tropil žerty z kolegů na Praze 7, kteří v městské části vyhlásili klimatickou nouzi. Po nějakém čase se rozhodl uspořádat alternativní akci k pátečním ekologickým demonstracím studentů Fridays For Future.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2019

Související články

Studenti, šup do průvodu za klima. A vytvořte blok. Takto vyzývá oficiální orgán Filozofické fakulty UK
Akademický senát Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, tedy oficiální orgán vysokoškolské samosprávy, vyzývá studenty, aby se účastnili pátečních stávek za klima „Fridays for future“. Proti návrhu přednesenému zástupcem spolku Univerzity za klima si netroufl zvednout ruku ani jeden ze senátorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Emir Kusturica po demolici Emmy Smetana pokračoval v Lidovkách: Havel uvěřil, že bombami lze dosáhnout demokracie. Zato Zeman- to je představitel zdravého křídla národa
Srbský režisér Emir Kusturica se znovu přihlásil o slovo. Po rozhovoru pro DVTV s Emmou Smetana tentokrát promluvil o Miloši Zemanovi i o Václavu Havlovi, kterému prý bůh možná odpustil, a znovu pořádně vynadal Američanům. Ruský prezident Vladimir Putin se naproti tomu dočkal jen a pouze slov chvály.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný do basy? Starosta přiznal: Vydírám. Zničím. Zm*d je zm*d
Josef Klíma, investigativní novinář, si tentokrát vzal na mušku jednoho (alespoň nominálně) ze své branže. V reportáži v pořadu Záhady Josefa Klímy na televizi Seznam rozebíral činnost dříve bulvárního novináře, nyní starosty Řeporyjí Pavla Novotného. V reportáži se Klíma věnoval jeho výrokům v médiích a ptal se, zda jsou slučitelné s pozicí starosty. Některé jeho výpady proti Kristelové s Řepkou už mohou prý mít povahu trestného činu. Klíma dokonce bývalého krále bulváru přirovnal ke Stalinovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Josef Klíma voličům Zemana a Babiše: Volíte je, abyste nás naštvali. Jste totiž špatní jako oni
Do studia za Lubošem Xaverem Veselým přišel tentokrát investigativní novinář a spisovatel Josef Klíma, který v současnosti pracuje pro Seznam Zprávy. Řeč šla o investigativní novinařině i o kauzách premiéra. „Já si myslím, že jsme se spletli, když jsme před volbami připomínali kauzu Čapí hnízdo a všechny jeho hříchy, StBáctví a já nevím co všechno,“ pravil Klíma s tím, že tím jenom přesvědčili lidi podobné Babišovi. Lidé v exekuci prý volili Zemana s Babišem jako pomstu těm, kdo dodržují zákony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pražská TOP 09 má nového předsedu, povede ji místostarosta Prahy 11 Jakub Lepš
Lepš ve funkci vystřídal dosavadního předsedu, kterým byl od listopadu 2016 pražský zastupitel a bývalý radní Martin Dlouhý.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 27.1.2018 v 13:36, zobrazit podobné
Pětadvacet minut řádění Andreje Babiše: Kdybych se tady teď zastřelil, tak všichni budou mít radost. Vy taky. Čelím špíně jak z padesátých let. Sobotkův byt a privatizace OKD
Andrej Babiš (ANO) se znovu dostal před kamery České televize a využil toho k tomu, aby pořádně vynadal premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), rýpl si do Miroslava Kalouska a tentokrát dostala na frak i Česká televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zeman se Srpem jen provokuje, říká historik. Spolupráce s StB je podle něj zřejmá
Historik Petr Blažek, jenž v březnu zasedne do Etické komise, se vyjádřil k nominaci Karla Srpa Milošem Zemanem. Tu nechce kontrasignovat premiér Bohuslav Sobotka, čímž rozdmýchal spor s hlavou státu. Podle Blažka však Zeman jen provokuje. Píše to server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
To jsem slýchal už za mlada, že poručíme větru, dešti... Fyzik z Trikolóry naštve všechny, co chtějí zastavovat klimazměnu
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Klima planety se vždy měnilo,“ upozorňuje František Petrík, koordinátor Trikolóry (dříve předseda Svobodných) na Liberecku. Takže je podle něj celkem očekávatelné, že se klima měnit bude i nadále. „Lidstvo se umí těmto změnám přizpůsobovat, klima planety však měnit zatím nedokáže. I když jsem jako mladý člověk slýchal, že poručíme větru, dešti...,“ konstatuje. „Při ochraně životního prostředí musíme vždy vycházet z faktů, a ne z dojmů. Dobře si pamatuji katastrofické předpovědi, podle kterých se prý planeta nebezpečně ochlazuje. A kde jsou tehdejší odborníci dnes?“ ptá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Všichni jsou zloději. Místostarosta připomněl politikům od Pirátů velmi, velmi nehezké věci, které dělali…
Místostarosta Prahy 10 Tomáš Pek, který je lídrem kandidátky TOP 09 do komunálních voleb této městské části, ostře zkritizoval své konkurenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Klaus provokuje schválně, chce být za mučedníka, myslí si Jaroslav Kubera
Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) serveru Novinky.cz sdělil, že poslanec občanských demokratů Václav Klaus mladší své kolegy schválně provokuje a čeká, až bude vypoklonkován ze strany. Chce se prý stát mučedníkem. Co si o Klausovi myslí sám Kubera? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist