Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Wollner z ČT píše: Klaus si nás chce ochočit! Vysílání by prý vypadalo jinak
O rozruch se v posledních dnech postaral Václav Klaus mladší, bývalý člen ODS, který v nejvyšší budově ve městě představil svou novou politickou stranu s názvem Trikolóra hnutí občanů. Jeho cílem bude podle politika především hájit konzervativní hodnoty a zdravý rozum. Podle Marka Wollnera z ČT všichni vůdci jeho typu ovšem potřebují ochočená média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2019 v 19:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 06. 2019

Související články

Jak jsme 9. července 1978 dělili republiku aneb všichni Češi "kradnú"
 Václav Klaus ani Vladimír Mečiar netušili, že se již za hlubokého socialismu  v malé slovenské krčmě  plánovalo rozdělení Československé republiky. Pokud by ten plán vyšel, vypadalo by dnes všechno jinak.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.12.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Část diváků nás nenávidí. Nedělám propagandu, uvedl Wollner z ČT. A co zaznívá z druhé strany, si asi umíte představit
Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner zavzpomínal na besedě o dezinformacích a propagandě, že dřív měla Česká televize publikum, které ji mělo rádo, zatímco dnes ji nenávidí. Bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek to vysvětluje tím, že občas je člověku z vysílání ČT špatně, protože to není práce novináře, ale práce propagandistů. Mediální expert Jiří Mikeš za tím vidí nadřazenost osazenstva Kavčích hor nad svým publikem, ale také jednostrannost, která musí být zřejmá každému, kdo se na zpravodajství či publicistiku veřejnoprávní televize byť jen na chvíli podívá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Pan Babiš jim to vysvětlil... Televizní rada začala prošetřovat reportáž o dluhopisech, Marek Wollner okamžitě zareagoval
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vyzvala Českou televizi, aby vysvětlila způsob zpracování tří reportáží o nákupu dluhopisů ministrem financí Andrejem Babišem (ANO). Babiš si stěžoval na to, že vyznění reportáží mohlo vyvolat pochybnosti o jejich nestrannosti a objektivitě. Ke kauze už se vyjádřili hradní mluvčí Jiří Ovčáček a šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Komunista Václav Klaus ml. chce znárodnit Facebook a Twitter
Zákáz mazaní příspěvků na facebooku či Twitteru, který chce uzákonit Václav Klaus ml. je vstupenkou do komunismu, kterého je Václav Klaus ml., stejně jako jeho otec, věrným apoštolem. Krev se prostě nezapře  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Že ČT nadržovala TOP 09? Marek Wollner vrací úder
Dramaturg a reportér pořadu Reportéři ČT Marek Wollner kroutí hlavou nad tím, kdo se to snaží dostat do Rady Českého rozhlasu. Členem Rady by se rád stal Jan Křeček, muž, který sepsal studii, podle které Česká televize údajně nadržovala TOP 09. Wollner o Křečkovi napsal pár řádek. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
,,Neserte se do funkcí." Wollnerovci v ČT bavili diváky SPD. Ale mají problém: Naštvaná Samková pohrozila...
V diskusích pod články na internetu se objevuje množství vulgárních komentářů. Šéf reportérů ČT Marek Wollner si prý často klade otázku, kdo a proč je vlastně píše. A v pondělním vydání investigativního pořadu to odhalila dílčí odpověď, prý ukazuje směrem k hnutí SPD, jehož funkcionáři prý své členy takto úkolují. Takto Wollner představil reportáž, která spíše než o internetových diskusích byla o personálních sporech v SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Čural jsem s Niki Laudou.“ Wollner z ČT smutní nad legendou
Reportér České televize Marek Wollner si v den úmrtí motoristické legendy, pilota formule 1 Nikiho Laudy, vzpomněl na zážitek, který s ním měl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Víc než polovina Čechů chce být nestranná mezi Západem a Ruskem, píše americký novinář. A vydává se po stopách vlivu Ruska v Praze
Praha je centrem pro vysílání západního vlivu do Ruska, stejně tak je ovšem sama vysoce náchylná ruským vlivům, píše americký novinář Benjamin Cunningham pro Handelsblatt Global.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Česko chce vyjmout dopravu ze směrnice EU o vysílání pracovníků
Česká republika chce do poloviny roku vyjmout dopravní služby z návrhu obecných pravidel směrnice EU o vysílání pracovníků. Dálková tranzitní doprava by neměla regulaci podléhat. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl ministr dopravy Dan Ťok. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Šmejdi, podvraťáci! Marek Wollner dostal dopis, v ČT asi bylo veselo
Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner se na svém facebookovém profilu pochlubil dopisem, který dostal od čtenáře. Wollnerovi fanoušci pak zaslali slova podpory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist