Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Večírek soukromé firmy na Hradě? Drahoš burcuje veřejnost
Server Aktuálně.cz přinesl informaci o tom, že proslulá francouzská módní značka Louis Vuitton dostane možnost na Pražském hradě uspořádat galavečeři s přehlídkou šperků. Ve Vladislavském sále. Senátor Jiří Drahoš chtěl vědět, co si o tom lidé myslí. A předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka senátorovi doporučil především sundat ten „modrý hadr se žlutými hvězdami“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 06. 2019

Související články

Šafr posílá českou veřejnost k psychiatrovi. Je prý tak hloupá, že posílá peníze do kapsy svého premiéra
Novinář a komentátor Pavel Šafr na svém serveru Forum 24 okomentoval dění ohledně premiéra Andreje Babiše a toku dotací pro jeho firmy. „Občané ochotně přispívají peníze do soukromé kapsy svého premiéra,“ píše Šafr a popisuje, jak se peníze českých daňových poplatníků ocitají „v kapse“ Andreje Babiše. „Česká veřejnost zraje na kolektivní návštěvu u psychiatra,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Drahoš zostra: Uráží mě soukromé oslavy v Letohrádku královny Anny. Pak se vyjádřil k trenýrkové aféře
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš v rozhovoru pro Deník.cz mimo jiné uvedl, že z debat s lidmi mu vyplývá, že lidé si přejí mít prezidenta, jenž bude kultivovat politickou scénu, moderovat diskusi ve státě a dohlížet na zachování Ústavy a zákonů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Honusek (STAN): Jiří Drahoš má velký problém. Široká veřejnost ho nezná
Jiří Drahoš, který v březnu skončil ve funkci předsedy Akademie věd sdělil své rozhodnutí na besedě v kulturním domě v Jablunkově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Na světlo lezou další pikantnosti o Václavu Havlovi: Milenka a potrat. Bezstarostný život elit v disentu, večírek střídal večírek, francouzské sýry...
Historika a publicistu Petra Zídka zaujaly knižní vzpomínky psychoterapeutky Jitky Vodňanské. Představují prý zajímavý pohled na osobnost prvního českého prezidenta Václava Havla. Podle Zídka boří jeho údajný kult.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Drahoš představil tým expertů. Radit by mu mohla Drábová, Kolář nebo Grygar
Kandidátovi na prezidenta Jiřímu Drahošovi by na Hradě radili předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová, někdejší velvyslanec Petr Kolář nebo astronom Jiří Grygar. Drahoš to řekl na dnešní tiskové konferenci. Celkem novinářům přestavil 13 expertů. Nahradit by na Pražském hradě podle něj měli Martina Nejedlého, často kritizovaného šéfa poradců současného prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
ČRo: Třetí cenu v soutěži UK Radio Drama získala hra Jiřího Jelínka Večírek
Významné mezinárodní ocenění získala v soutěži UK Radio Drama v kategorii krátkých dramat hra Večírek. Velmi vysoce byla ohodnocena i hra Problém (Vyskočit z kůže) Zuzy Ferenczové, která se v kategorii dlouhometrážních dramat dostala mezi šest nejlépe hodnocených her.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Cvalín (KSČM): Jiří Drahoš, alias "Bas" aneb Jeho utajená minulost
Jiří Drahoš, "čistý prezidentský kandidát", který o sobě prohlašuje, že má čistou minulost. Ale kde je pravda? Veřejnost musí znát veřejný profil "Basa".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Vláda rozhodla o dorovnání peněz pro soukromé a církevní školy
Vláda rozhodla o dorovnání financí pro soukromé a církevní školy. Veřejným školám se totiž loni v listopadu zvýšily platové tarify o 15 % pro učitele a 10 % pro nepedagogy, a výdaje pro soukromé a církevní školy musejí být s výdaji veřejných škol srovnatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Pozor na to, co se teď děje kolem kauzy Čapí hnízdo, burcuje veřejnost komentátor od Bakaly
Podle komentátora Bakalova serveru Aktuálně.cz Martina Fendrycha bychom se opět měli mít na pozoru kvůli tomu, co se děje kolem trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Bývalý poslanec Soukup má obavy: Liga proti Zemanovi se tentokrát prosadí. Ale sluníčkář Drahoš se evropským lídrům postavit nedokáže
ROZHOVOR „Postavit se tlaku současných evropských lídrů jsou schopni podle mne jenom Zeman a Topolánek, Drahoš je sluníčkář a ostatní na větší odpor nemají ‚gule‘,“ uvedl nedávný poslanec za hnutí ANO a publicista Zdeněk Soukup. Nastávající boj o křeslo na Hradě pak ještě glosoval: „Myslím si, že do druhého kola postoupí Zeman a Drahoš. Pan akademik je fešný chlap, a tak o vítězi prezidentských voleb nakonec rozhodne ženská polovička voličstva.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist