Prezidentka Čaputová přijede do Česka. Setká se s Vondráčkem, Kuberou a Zemanem
Nová slovenská prezidenta Zuzana Čaputová dnes navštíví Česko. Při své první zahraniční návštěvě od sobotní inaugurace se setká s prezidentem Milošem Zemanem i předsedy Poslanecké sněmovny a Senátu, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 06:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2019

Související články

Čaputová v rozhlase vzpomínala na Václava Havla. Lidé prý chtějí změnu, ale jsou spokojeni v EU
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu zavítala budoucí slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Dodrží tradici a jako prezidentka pojede co nejdříve do Česka. Prozradila, o co se jako prezidentka pokusí a kterého českého politika si váží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Slovenský premiér Pellegrini přijede do Prahy. Setká se s Babišem i šéfy komor
Slovenský premiér Peter Pellegrini dnes přijíždí na první oficiální návštěvu Česka. V Praze se setká s premiérem Andrejem Babišem (ANO), předsedou Sněmovny Radkem Vondráčkem (ANO) a předsedou Senátu Milanem Štěchem (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Eva Kislingerová: Paní prezidentka Čaputová a odvaha snít ...
Jak pravil před staletími Niccolo Machiavelli: To, na čem v politice záleží, je výsledek. V případě Slovenska je víkendovým výsledkem první prezidentka v historii země Zuzana Čaputová.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.4.2019 v 05:41, zobrazit podobné
Paní prezidentka Zuzana Čaputová to nebude mít lehké
Paní Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je jistě milá osoba,     s příjemným vystupováním, bez jakýchkoliv známých škraloupů a doufejme, že to tak zůstane.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.4.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Čaputová a spojování lidí? Návštěvou pražské kavárny ukázala, jak to myslí, obává se komentátor
Budoucí slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zavítala do České republiky. Setkala se tu s čestným předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem či s ředitelem Knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským. Výběr navštívených osob podle komentátora Tomáše Vyorala jasně ukazuje, že Čaputová přijela do Česka „čeřit vodu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Čaputová na ČT: Demonstrace, Letná? Politici by to měli respektovat. I já jsem pořádala protesty
Exkluzivním hostem středečního speciálního Interview na ČT24 byla prezidentka Slovenské republiky Zuzana Čaputová. Moderátorka Světlana Witowská se jí ptala, co nyní považuje za svou největší výzvu, jakou roli chce sehrát po parlamentních volbách v roce 2020, zda nemá trému ze setkání s prezidentem Milošem Zemanem. Své řekla i k sérii protivládních demonstrací v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Emmanuel Macron přiletí navštívit Miloše Zemana
VÍME PRVNÍ 26. října dojde k setkání představitelů Česka a Francie. Do Čech přijede francouzský prezident, Emmanuel Macron. Setká se s Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Indický prezident se dnes setká se Zemanem a dalšími politiky
Indický prezident Rám Náth Kóvind bude dnes na Pražském hradě jednat s českým protějškem Milošem Zemanem. Během dne bude mít příležitost mluvit také s premiérem Andrejem Babišem či předsedou Poslanecké sněmovny Radkem Vondráčkem (oba ANO). Do České republiky indický prezident přijel po více než 20 letech. V Praze zůstane do neděle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Slovenská prezidentka je zřejmě zamilovaná do Andreje Babiše
Byť jsou nová slovenská prezidentka a současný český premiér na první pohled zcela protikladné osobnosti, vyjádřila se Zuzana Čaputová o Andreji Babišovi velmi pochvalně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.4.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Čaputová: V4 je důležitá, ale nelze slevit z hodnot EU
Spolupráce Slovenska, Česka, Maďarska a Polska v rámci skupiny Visegrádská čtyřka (V4) je důležitá, zároveň ale nelze slevit z hodnot Evropské unie, řekla dnes ČTK nová slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. V regionu V4 čelí Maďarsko a Polsko výtkám kvůli údajně vážnému ohrožení hodnot Unie či zásad právního státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist