Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To vás šokuje, napsal Babiš. Šlo o Česko. A došlo i na Geislerovou a Marthu Issovou
Je tu opět neděle a český předseda vlády Andrej Babiš (ANO) opět pocítil potřebu podělit se o své pracovní úspěchy, postřehy a pocity z uplynulého týdne s českým národem. Tentokrát spolu se svým týmem napsal něco, co prý voliče šokuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 21:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2019

Související články

Česko může Evropské komisi nabídnout hned dvě ženy, říká Babiš. Které?
Česko může do Evropské komise nabídnout dvě kandidátky. V neděli to na facebooku napsal premiér Andrej Babiš (ANO), jména možných kandidátek však neupřesnil. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) dnes před jednáním vlády uváděl jako možné kandidátky současnou eurokomisařku Věru Jourovou a europoslankyni Ditu Charanzovou (ANO). O slovo se hlásí i ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Češi jsou prý ustrašení a primitivní a Zeman je pohroma. Andrej Babiš se neudržel a takto na PL setřel novináře ze Slovenska
ANKETA Šéfredaktor slovenského týdeníku Týždeň Štefan Hríb v komentáři na Echo24 napsal, že svobodné volby rozhodly, Babiš a Zeman „budou kazit nejen Česko, ale i střední Evropu“. O vítězství Zemana mimo jiné rozhodla „plebejskost mimopražského Česka“. Mýtus o prozápadním a refomním Česku je dle něj v troskách. „Česko je – a to dlouhodobě – spíš ustrašené, sobecké a uzavřené do sebe. A je i překvapivě primitivní,“ napsal. Trojice Zeman, Babiš, Okamura je dle něj pro ČR stejnou pohromou, jako pro SR byli Mečiar, Slota a Fico. Zemanovo vítězství se dle něj zrodilo na šíření lží a strachu. K Hríbovi se pro ParlamenntíListy.cz vyjádřil premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vnucování migrantů do Česka: Připravme se na cokoliv, šokuje Babiš. A je zde důkaz, že je to vážné
Překonat rozdělení Evropské unie kvótami, to je hlavní cíl, který si stanovil premiér Andrej Babiš v evropské politice. Je prý rád, že má na kvóty s Donaldem Tuskem stejný názor a při hledání kompromisu spoléhá na pomoc francouzského prezidenta Emmanuela Macrona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš se extrémně rozčílil v tisku. Došlo na uprchlíky, Kalouska, demonstranty, „udavače“ ze Senátu i výhrůžku ČSSD
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) poskytl rozhovor svým Lidovým novinám, které před pár lety koupil. Znovu se pokusil vysvětlit, proč je podle jeho názoru návrh auditu Evropské komise o jeho střetu zájmů vlastně útokem na celé Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kolonizace Marsu, představil Babiš své vize do roku 2035. ODS hovoří o slibotechně
Andrej Babiš (ANO) napsal knížku – o tom, jak si představuje Česko za 18 let. V roce 2035 se podle Babiše budou děti ve školách učit o tom, jak se kolonizuje Mars a jak se tam dá pěstovat zelenina. O Babišových snech informuje deník Právo. Konkurenční politické strany si kvůli této knize dělají z Babiše šprťouchlata. Místo nereálných snů by měl Babiš raději vysvětlovat, proč máme prázdnou státní kasu a proč neplní své vlastní sliby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Bezdětná německá autorka šokuje: Nejhorší, co provést přírodě, je mít dítě. Jedno malé miminko vypustí až 50 tun oxidu uhličitého
Německá autorka Verena Brunschweigerová šokuje svými výroky o tom, co nejvíce škodí životnímu prostředí. Nemá totiž na mysli nerozložitelné odpady, spalování uhlí nebo dieselové motory, nýbrž děti. „Dítě je to nejhorší, co může někdo provést životnímu prostředí,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš jednal s ministerským předsedou Saska
Předseda vlády Andrej Babiš se ve středu 24. ledna 2018 setkal s novým ministerským předsedou Svobodného státu Sasko Michaelem Kretschmerem. Během jednání v Kramářově vile spolu mluvili o dalším rozvoji nadstandardních česko-saských vztahů, zejména pak v rámci Česko-německého strategického dialogu a Česko-německého fondu budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Kalousek psal na sítí o lumpárně Babišovy vlády na neziskovky. Co se dozvěděl, to si raději přečtěte sami
„Vláda zruší neziskovkám možnost čerpat zdroje EU,“ napsal poslanec Kalousek. Komentoval tak návrh ministerstva financí, jenž by změnil systém financování neziskových organizací. „No jo, budou si muset najít práci a začít se o sebe starat,“ napsal diskutující. A došlo i na hlupáky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
V cizině byl dopaden stíhaný bývalý pražský imám, napsal server. Vrátí se do Česka
Policejní speciální složky vypátraly v zahraničí bývalého pražského imáma Samera Shehadeha, který je obviněn z podpory terorismu a loni opustil Česko. Napsal to dnes server Neovlivní.cz s odvoláním na důvěryhodné bezpečnostní zdroje. Shehadeh by měl být v nejbližších dnech transportován do České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman a Kiska se před novináři smáli. Ale pak došlo na Rusko a úsměvy zamrzly...
Prezident Miloš Zeman vystoupil pod Tatrami před novináře. Prozradil jim, co hodlá prosazovat v česko-slovenských vztazích. Došlo ale i na otravu britského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii a na vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist