Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rektor UK Zima promluvil o své kandidatuře na prezidenta
Rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima přišel s myšlenkou ustavit platformu odborníků v různých oborech z různých koutů republiky, kteří mají debatovat o dalším směřování této republiky. Kudy máme kráčet dál? Tuto otázku si nejen Zima položil už v loňském roce, u příležitosti stých narozenin naší republiky. A dospěl k tomu, že musíme řešit hned několik klíčových otázek, kupříkladu problém migrace. Na ten se dívá následovně...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 18:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 08. 2019

Související články

Rektor Zima: Pane Janoušku, nešiřte fámy
Jeho Magnificence, rektor Univerzity Karlovy, prof. Tomáš Zima, pro ParlamentníListy.cz reaguje na Otevřený dopis "Jean-Claude Juncker si čestný doktorát nezaslouží", kterou na petičním portálu založil Jiří Janoušek:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Prezident odmítl povýšit Fajta a Ošťádala na profesory. Rektor Zima nastoupil před kameru ČT a začal o tom, jak jej přiměje konat, co se sluší a patří
Prezident Zeman se rozhodl nejmenovat Ivana Ošťádala a Jiřího Fajta z Univerzity Karlovy profesory. K rozhodnutí Miloše Zemana se vyjádřil rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima, který na stanovisku pana prezidenta nenechal nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
„Je suis Pražská kavárna.“ Na Albertově se sešlo několik set lidí. Promluvil také rektor Bek: Svobodomyslným lidem se zdá, že se nepodařila volba prezidenta...
Na pražském Albertově se odehrála tradiční vzpomínková akce k 17. listopadu 1939 a 1989. Bok po boku tu vedle sebe stanuli dva rektoři dvou velkých českých vysokých škol, rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima a rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek, který se v minulosti opakovně vymezil proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Svobodomyslným lidem se dnes podle Beka může zdát, že ty či ony volby nedopadly dobře. Bek však účastníky požádal, aby nevěšeli hlavu a uchovali si naději.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Univerzitu Karlovu povede další čtyři roky rektor Tomáš Zima
Staronovým rektorem Univerzity Karlovy v Praze se dnes stal rektor Tomáš Zima. Současný šéf největší a nejstarší univerzity v Česku obhájil svou funkci na následující čtyři roky. Píše o tom server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Rektor Zima: Nelíbí se mi, když někdo hlásá svoji pravdu a vydává ji za jedinou správnou. A jiné nálepkuje
Že se máme špatně? To není pravda, zdůrazňuje rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima. Rázně odmítá myšlenku, že za komunistů bylo lépe. Podle akademika bychom však neměli zavírat oči před problémy, které máme. Jedním z problémů je to, jak snadno se společností šíří nejrůznější lži. Ránu zasadil také exministrovi spravedlnosti Jiřímu Pospíšilovi, dnes předsedovi TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Univerzita Karlova: Rektor Zima na agrosalonu Země živitelka
Rektor Univerzity Karlovy prof. Tomáš Zima navštívil v pátek 23. srpna 2019 nejvýznamnější tuzemský agrosalon Země živitelka. Setkal se zde například s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem, prezidentem Agrární komory ČR Zdeňkem Jandejskem, ředitelem pro programování a strategie Potravinářské komory ČR Miroslavem Kobernou či generálním ředitelem potravinářské společnosti Madeta a.s. Milanem Teplým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Donutíme Zemana! Chystá se další žaloba, přitvrdil rektor Zima
Prezident je podle rektora Univerzity Karlovy stejný občan jako každý jiný a měl by se řídit rozhodnutím soudu. Tomáš Zima to řekl v interview na Českém rozhlase. Zároveň nevyloučil možnost, že po konci svého mandátu vstoupí do politiky. „Určitě se ve veřejném prostoru budu pohybovat,“ nechtěl ovšem specifikovat své další kroky Zima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zima končí, skončí i Zima? (rektor Univerzity Karlovy)
Jak by Forman natočil příběh o špatnostnostech u dotací EU? V případě ROP severozápad padlo několik nepodmíněných trestů. Mohou totalitní zombie komunistická mafie zajistit v podobné věci beztrestnost rektoru UK Tomáši Zimovi?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.3.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Propast mezi prezidentem Zemanem a zástupci vysokých škol skutečně existuje, rozpovídal se v ČT rektor Zima
Česko má v zemi další várku profesorů, kteří převzali dekret z rukou ministra školství. Proč stále existuje propast mezi prezidentem Zemanem a vysokými školami? Svůj názor prozradil v Interview na ČT24 rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima, který se zároveň vyjádřil i ke jmenování nové vlády, která slibuje, že vysoké školství patří mezi priority.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Karel Světnička: Zima končí, skončí i Zima? (rektor Univerzity Karlovy)
Jak by Forman natočil příběh o špatnostnostech u dotací EU? V případě ROP severozápad padlo několik nepodmíněných trestů. Mohou totalitní zombie komunistická mafie zajistit v podobné věci beztrestnost rektoru UK Tomáši Zimovi?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist