Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš zúčtoval s ČSSD i s princem Harrym
Ani tuto prázdninovou neděli premiér Andreje Babiš (ANO) nezahálel a na Krétě, kde nyní tráví svou dovolenou, sepsal obsažný soupis svých politických aktivit a novinek ve vládě, jež se udály v uplynulém týdnu. Pustil se do vládní ČSSD za to, že torpéduje jejich zodpovědně připravený rozpočet. A premiérova kritika přesáhla i naše hranice, když se pořádně opřel do britského prince Harryho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 06:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 08. 2019

Související články

Pozor na dezinformace, varuje Barack Obama. Třeba pokud jde o Twitter Donalda Trumpa...
Bývalý americký prezident Barack Obama v rozhlasovém rozhovoru s britským princem Harrym na BBC varoval před nezodpovědným používáním sociálních médií. Informace o rozhovoru přinesl server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Náměstek Tlapa se setkal s jordánským princem Hassanem bin Talalem
Náměstek ministra zahraničních věcí pro řízení sekce mimoevropských zemí, ekonomické a rozvojové spolupráce Martin Tlapa se 8. února 2017 setkal s Jeho královskou výsostí jordánským princem Hassanem bin Talalem. Diskuse se týkala bilaterální relace mezi Českou republikou a Jordánskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka se setkal s korunním princem Naruhitem a jednal s podnikateli o nových investicích
Premiér Bohuslav Sobotka pokračuje v oficiální návštěvě Japonska. Ve středu ráno zahájil v Tokiu česko-japonské podnikatelské a investiční fórum, přednášel na Josai Univesity, setkal se s korunním princem Naruhitem a s předsedou dolní komory Parlamentu Tadamori Oshimou. Na závěr dne jednal premiér Sobotka s vedením společnosti Asahi Breweries a dalšími významnými firmami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Bude horko, čím dál víc. Andrej Babiš zúčtoval se Sobotkou, jako ještě nikdy
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) poskytl obsáhlý rozhovor deníku Právo. Postěžoval si, že do něj premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) „stále kope“ a mluví o něm sprostě. Sám Babiš prý také mluví sprostě, ale jen mezi lidmi, kteří jsou na to zvyklí. Šéf hnutí ANO toho ovšem řekl ještě mnohem víc. Redaktora Jana Rovenského se např. ptal, zda nechce novinář přijít na exkurzi k němu do ložnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš utnul migrační dohodu OSN a zúčtoval s kritiky. Pak na scénu vstoupil Poche. A padají zlá slova
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve svém dnešním komentáři pro MF Dnes zopakoval, proč je nutné odmítnout pakt OSN o migraci. On sám na tom trvá. Ale reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Roman Joch zúčtoval s levicovými liberály: Jste jímaví jako přejeté koťátko!
Ředitel Občanského institutu Roman Joch vystoupil v internetové televizi DVTV v pořadu Apel. Konzervativní myslitel ve svém vystoupení zúčtoval s liberály. Opravdu tvrdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Stanjura zúčtoval s ministrem financí: Kdyby měl Babiš trochu cti v těle...
Pravicová opozice kritizuje nominaci náměstkyně ministra financí Aleny Schillerové do ministerské pozice. Návrh dnes představil dosavadní ministr a vicepremiér Andrej Babiš (ANO), považuje ho za nejvhodnější cestu k řešení vládní krize. Podle ODS a TOP 09 by ale jmenování Schillerové neznamenalo žádnou změnu proti současnosti, kdy úřad vede Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
„To máme jezdit na kole?” Babiš tvrdě zúčtoval s Bursíkem. A bylo toho víc, Gretu nepotěší
Exministr Bursík je negativní postava a ekologický fanatik, chtěl by nám jen zakazovat. ParlamentnímListům.cz to řekl premiér Andrej Babiš. V rozhovoru, jehož druhou část připravujeme, mluví též o aktivistce Gretě a klidní hysterii, která se kolem tématu klimatu rozpoutala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Mám blbou zprávu... Babiš zúčtoval s kritiky a „napráskal“ Piráta. Nepotěší příznivce Zemana
Předseda vlády Andrej Babiš sepsal další provolání k národu známé pod značkou „čau lidi“. Tentokrát se ozval z New Yorku, kam prý vzal svou manželku Moniku a dceru Vivien, aby mohli být spolu, když bude Babiš mluvit za Česko na půdě OSN. Pochvaloval si, že v Česku je dnes lepší kvalita života než ve Spojených státech. Poté se věnoval Kosovu, bankovnímu fondu a výstavbě vládní čtvrti v Letňanech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman na sjezdu ČSSD nemilosrdně zúčtoval s těmi, kteří šli proti němu ve volbách. Doporučil zahájit jednání s ANO. A všem připomněl zradu, kterou ve straně zažil
Hostem 40. sjezdu ČSSD byl prezident Miloš Zeman. Rozhodl se zúčtovat za prezidentskou volbu i zhodnotit, jak by se měla strana chovat po volbách vůči hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist