Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Blbečkové věří, že Zeman nás zachránil před migranty. Čechy zajímá jen vlastní pupek, říká Radkin Honzák
Psychiatr Radkin Honzák se v článku pro čtvrtletník pro seniory VITAL, rozpovídal postmoderní době a společnosti. Nebál se zabrousit do tajů lidského mozku či podstaty lidského chování. „Neochota Čechů věnovat se čemukoliv jinému než okouzlujícím kvalitám vlastního pupku je enormní a nárůst nacionalismu v poslední době je alarmující,“ varoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 12:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 05. 08. 2019

Související články

Psychiatr Honzák: Zeman není psychopat, ale škodí. Představuje ZLO
Psychiatr Radkin Honzák se na svém blogu pro web CasopisPritomnost.cz rozepsal o prezidentu Miloši Zemanovi. Podle jeho slov sice hlava státu není psychopatem, ale škodí. Zároveň se Honzák nebál nazvat Zemana morálním hovadem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Psychiatr: Špatní psychopati jsou v kriminále. Úspěšní v parlamentu
Renomovaný psychiatr Radkin Honzák pohovořil v rozhovoru pro server Seznam Zprávy o tom, proč lidé věří psychopatům v politice. Podle jeho slov jsou to rození vůdci a masa za nimi jde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Radkin Honzák: Jde o víc, než o ubitého plameňáka, jde o charakter
Tři kluci ve věku šesti až deseti let vtrhli do ZOO v Jihlavě a umlátili zde plameňáka. To je stejně špatná zpráva, jako že Miloš Zeman bude opět kandidovat.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.3.2017 v 22:41, zobrazit podobné
Češi jsou nezralí. Nemají nárok posoudit migraci, uvedl slavný vědec
Psychiatr Radkin Honzák se pro server DVtv.cz rozhovořil o tom, že politická skvadra chce panovat. Prezident Miloš Zeman podle něj ohýbá pravidla, vedou nás psychopati.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: V knize Čas psychopatů autoři občas střelí od boku
„Kreativita je dcerou Intuice, matkou Umění a sestrou Šílenství… Mám za to, že každý z nás často něco jiného říká, něco jiného dělá, něco jiného si myslí, něco jiného chce a něco jiného skutečně potřebuje.“ Radkin Honzák
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Radkin Honzák: Co říká a neříká Ústava ČR
Ústava neříká, že v prezidentském křesle musí sedět osoba příčetná, dokonce ani nepraví nic o tom, že by měl prezident počínající jako zběsilý .... byt podroben psychiatrickému vyšetření. Ale říká, že na návrh předsedy vlády jmenuje ministry. Ústava neříká, že předseda vlády má být osoba neposkvrněná, ale praví, že když prezident ministry nejmenuje, má premiér podat ústavní žalobu. Ústava ale také neříká, že mají hrát dva s máslem…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.11.2018 v 10:41, zobrazit podobné
Konzervativní myslitel: Vítač Drahoš je nástrojem, jak sem migranty dostat. Zajímá ho solidarita s migranty, nikoliv s našimi lidmi. A propagandistické lži proti Zemanovi…
ROZHOVOR „Profesor Drahoš žije v globalistické bublině, nemá strach z migrantů a zřejmě nemá strach ani z páté kolony cizinců žijících v Evropě. On nevidí no-go zóny v západních městech, nevidí zločinnost, která u nás zatím není, a nechápe, že lidé nechtějí dopadnout jako Francie. Nezajímá ho, co bude tady s migranty, kam půjdou, jak se budou chovat, jak budou obtěžovat okolí, zajímá ho radikalizace společnosti, která je proti globalistickému trendu… Jeho solidarita je falešná, protože je nástrojem jak sem migranty dostat a multikulturní společnost vytvořit,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Radkin Honzák: Prezidentský trus aneb co utrousil prezident ČLK
Někdo se pro slávu narodí, někdo se k ní dopracuje a někomu spadne do klína. S blbostí je to podobné. Cesta vzhůru je lemována stromy, z nichž lze česat různé ovoce.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.6.2018 v 18:41, zobrazit podobné
Radkin Honzák: Vrchní velitel armády, která vyrábí novičok
Zeman ve čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem prohlásil, že v roce 2017 byl v Brně testován nervově paralytický jed označovaný jako A 230. Mělo se tak dít v jakémsi armádním zařízení. Pan prezident jako vrchní velitel armády jistě musel o tak závažném počínání vědět a také je schválit. Nebo ne. Vyplývá z toho logicky několik možností:
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 4.5.2018 v 19:41, zobrazit podobné
Česká televize oslaví životní jubileum psychiatra Radkina Honzáka dokumentem Kdo tady blbne
Doktor Radkin Honzák celý život věnoval rozplétání záhad lidského chování, stále aktivně pracuje na třech klinikách, píše velmi čtený blog a vydává obor popularizující knižní bestselery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist