Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šílenci! Zbláznili se! napsal český spisovatel po návštěvě Německa. Musíme si prý uvědomit...
Historik Ivo Cerman se ve svém blogu pro server iDnes.cz rozepsal o tom, že žijeme vedle šíleného souseda. Německo podle jeho slov v době klimatické krize ztratilo soudnost. „Ta země se dokonale zbláznila,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 11:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 06. 08. 2019

Související články

Bohužel musí nastat průšvih, aby... Český spisovatel žijící v Německu sepsal varování
Spisovatel Luděk Frýbort, žijící v Německu, se na serveru Kupředu do minulosti vyjádřil k situaci ve spolkové republice, kde se podle jeho názoru část veřejnosti radikalizuje. A tvrdí, že má existenční obavy, kvůli uprchlické vlně, která dorazila do Německa v roce 2015. To ale není jediný problém, který náš západní soused má. Spisovatel vysvětlil, proč už nevolí Merkelovou, ačkoli ji dřív volil. Uprchlíci za tím nejsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Spisovatel o současném světě: Západ nemá lídry, utápí se v prkotinách. Merkelová je slabá, Macron je odnikud a míří tam zpátky
EXKLUZIVNĚ Trumpland, nepřipravenost Německa na pozvané uprchlíky a nabubřelé chování diplomatů z Evropy v Izraeli. To jsou témata knih Všechny jejich lži, Čau uprchlíci! a Chyťte Žida!, které napsal americký Žid a spisovatel Tuvia Tenenbom. ParlamentníListy.cz přinášejí druhý díl rozhovoru, v němž se s ním obecně bavily o situaci ve světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Co se stane s Němcem, když mu dáte uniformu? Spisovatel napsal velmi pozoruhodnou sondu do duše našich sousedů
Dejte Němci čepici a začne kázat celému světu, napsal americko-izraelský spisovatel Tuvia Tenenbom ve svém komentáři pro německý list Die Zeit. Jeho slova týkající se ministra zahraničních věcí Sigmara Gabriela následně přinesl i server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Česko- německý spisovatel Frýbort po rozhovoru v PL znovu přikládá: Kdypak jste naposledy slyšeli šíleného střelce křičet „Kristus je veliký“?
Český spisovatel žijící v Německu Luděk Frýbort, který v týdnu poskytl rozhovor serveru ParlamentníListy.cz, ve kterém mimo jiné popsal, jak německá policie uplatňuje na občany dvojí metr. Zatímco běloch prý může dostat ránu, černochovi se údajně nesmí ublížit. A nyní pokračuje v „jízdě“. Sepsal komentář, ve kterém se rozepsal o tom, proč podle jeho názoru muslimští migranti do Německa rozhodně nepatří. Pravil mimo jiné, že lidé si rozhodně nejsou rovni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Spisovatel: Zeman hledí smrti do chřtánu
Spisovatel Stanislav Biler napsal knížku. Jmenuje se ideální kandidát a je o ideálním reprezentantovi na post prezidenta republiky. V rozhovoru pro Info.cz Biler prozradil, že to není ani Václav Klaus, ani Miloš Zeman. Spíš naopak. Spisovatel má za to, že oba zmínění pánové Českou republiku spíše zdevastovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Lamentace britského spisovatele po brexitu: Konzervativci škodí vždycky. Ale teď tam jsou úplně stejní šílenci, jako je Trump
Spisovatel William Davies se pořádně obul do konzervativních zastánců brexitu a do konzervatismu jako ideologie obecně. Davies se domnívá, že současná vláda je plná neseriózních lidí, kterým je lhostejné, co svým rozhodnutí napáchali. O konzervativcích obecně spisovatel na serveru London Review of Books tvrdí, že jejich hlavním cílem je škodit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
O uprchlících se bude ještě hodně mluvit. Český spisovatel z Německa přináší vlastní pohled na aktuální dění v zemi
ROZHOVOR Nejde o to, jestli někdo po dvanácti letech vystřídá Angelu Merkelovou, ale kdo to bude a jestli bude schopen obrátit kormidlo do směru, jimž se už jedna po druhé vydávají jiné evropské země. Tvrdí to v Německu žijící český spisovatel Luděk Frýbort, jenž nevěří průzkumům, které signalizují výrazný propad podpory AfD. Podle něj jde o něco podobného jako v případě Donalda Trumpa před volbami v USA. Volič ale není takový trouba, za jakého ho liberální krasoduchové mají, takže na výlevy propagandistů moc nedá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL představila tzv. Desatero pro krajinu
„KDU-ČSL je stranou, která se chová zodpovědně i ke krajině, k vodě a k půdě. Vše, co jsme dostali od svých předků, musíme našim potomkům dokázat předat ve stejné nebo lepší kondici, než v jaké jsme je přebírali. Jsme přesvědčeni, že je to možné. Musíme si uvědomit, že voda se stává skutečně strategickou surovinou, není to jenom lithium. "
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Amok Františka Laudáta u Jílkové: Jste prostě šílenci! Vy jste se regulérně zbláznili! Když tu byla rovnost, tak byli všichni chudí a vy to chcete znovu
Kolik na daních zaplatí českému státu každý Čech, Moravan a Slezan? A co za ně dostane? Tyto důležité otázky položila Michaela Jílková v pořadu Máte slovo České televize. Dočkala se velmi barvitých odpovědí. Kupříkladu IT odbornice z Ostravy prozradila, že při pohledu na daňové plány ČSSD zvažuje, že uteče z Česka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Spisovatel Jozef Banáš se byl podívat na Krymu. Napsal o tom reportáž, kterou mu čtyři média odmítla otisknout
Slovenský spisovatel Jozef Banáš se pět let po anexi ukrajinského poloostrova Krym Ruskou federací ohlíží za tím, co se na tomto poloostrově dělo. Především zdůraznil, že na Krymu proběhlo regulérní referendum o připojení k Rusku a pokud ho někdo neuznává, měl by podle spisovatele trvat i na návratu USA do lůna britského království. Napsal toho však ještě mnohem víc. Na Krymu se totiž byl sám podívat. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist