Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Já, jézéďák a buran, jsem vyjel tramvají po Praze. Ten ksindl, tu verbež, co tam máte, ty smradlavý feťáky, to bych naházel na hnůj. A Piráty bysme tady hnali vidlema za prdelí až za Kladno
S velmi nevšední zkušeností z pražské hromadné dopravy se ParlamentnímListům.cz svěřil pan Pepa. Jak sám říká, obyčejný člověk, který hned po učňáku nastoupil do JZD a je tam doposud. Tedy bezmála třicet let. I on občas dostane od vedení družstva lístky do divadla a vyrazí za kulturou. Jak se mu v české metropoli líbilo, na to odpověděl ParlamentnímListům.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 16:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

„Statky v prdeli, porcelánky v prdeli, fabriky v hajzlu.“ Zeman přilákal lidi. A my jsme se jich ptali
REPORTÁŽ „Jdeme na Miloše!“ znělo po ulicích v Aši už pěknou chvíli po poledni od mladých i starších. Již třikrát pobýval prezident v Ašském výběžku, v nejzápadnější části naší republiky. Na včerejší setkání dorazilo do centra města několik set natěšených lidí. Ale zazněly i tyto výhrady: „Myslel jsem, že se někdo zeptá, kde jsou fabriky, co tady byly! Všechno se tu zničilo. Teď už se nedá nic rozkrást, protože všechno mají Němci.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pane, víte kolik já už rozdal koblih? No tak jsi vyhrál, tak se neposer, řekl mi po volbách nakvašeně Faltýnek. Vypráskaný hejtman Košta se rozpovídal o všem, co v ANO zažil
ROZHOVOR „Pokud na mě tady někdo nakydá hnůj, proč já bych měl jezdit do Prahy za předsedou hnutí a škemrat u něj o pět minut, abych mu všechno vysvětlil? Přece normální je, že pokud bych měl jako ředitel fabriky někde na nějaké dílně bordel, tak si zavolám náměstka a zeptám se ho, co se tam děje? Tím míním, že já jsem ten náměstek v tomto příměru. Ale pokud mu stačila vysvětlení od pánů Oklešťka a Faltýnka, tak spánembohem,“ říká ve velmi otevřeném rozhovoru pro ParlamentníListy.cz exhejtman Olomouckého kraje Oto Košta. A říká toho i mnohem více...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Buran blábolí. Jako Jakeš. Piráti se utrhli na interpelacích premiéra
Poslanci Pirátů a premiér Andrej Babiš (ANO) se při dnešních sněmovních interpelacích příliš neshodli. Pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík v diskusi o bulharských aktivitách energetické společnosti ČEZ a o Národním investičním plánu nařkl ministerského předsedu z toho, že se „chová jako buran a blábolí“. Předseda pirátských poslanců Jakub Michálek pak přirovnal Babišovo vystoupení k projevu předlistopadového šéfa komunistů Miloše Jakeše. „Vy nás vlastně nabádáte k nějakému trestnému činu,“ zaútočil na Piráty v souvislosti s dotazy o aktivitách ČEZu Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
DPP chce omezit počty nehod tramvají. Otestuje unikátní antikolizní systém
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) plánuje na září letošního roku další testy antikolizního systému tramvají, tentokrát od izraelské firmy Mobileye. Testy budou prováděny na tramvaji typu 15T v areálu Opravny tramvají v Hostivaři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Štěpán Kotrba po volbách: Verbež ČSSD, zvracet z nich. Volil bych Salviniho. Pravda o Pirátech. EU už není pro lidi
ČSSD je nicnedělající verbež, jejíž ministr Petříček „leze do zadku“ kdekomu, na české voliče však kašle. Blábolící Okamura si hraje na českého nacionalistu, názory jeho nového poslance Ivana Davida jsou však správné. I tak komentuje pro ParlamentníListy.cz politický analytik Štěpán Kotrba proběhlé volby do Evropského parlamentu. V celounijním kontextu vyzdvihuje roli Mattea Salviniho při zastavení migrace a upozorňuje: EU tu už není pro lidi, ale pro velké korporace. Dle Kotrby nám, občanům, EU „ukradli“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 06:35, zobrazit podobné
DPP: Všechny pražské tramvaje 15T budou klimatizované
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) chce cestujícím zpříjemnit jízdu v nejmodernějších tramvajích 15T během horkých letních měsíců. Představenstvo DPP proto na pondělním jednání schválilo investiční záměr na nákup 124 klimatizačních jednotek pro první sérii tramvají 15T. Po doplnění klimatizačních jednotek i do 124 tramvají z první série by mělo po Praze jezdit celkem 250 tramvají 15T s klimatizacemi (tzn. celá dodávka vozů 15T pro DPP).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Marek Řezanka: Piráti ve službách systému
V jedné ze svých minulých statí jsem rozebral důvody, proč nepovažuji Realisty za alternativu, ale jenom za další šidítko na naší politické scéně. Rád bych se nyní zaměřil na Piráty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Piráti nás nenávidí. Namalovali mi na krku smyčku od šibenice. Bezdomovce vytlačíme z obytné zóny, kálejí tam. Okamurův lídr v Praze hovoří
ROZHOVOR „Lidé volí Piráty především z neznalosti, kdo doopravdy jsou. Piráti mají internacionálu v Bruselu, kterou vede muslim Guillaume Saouli. Je to strana, kterou podporuje George Soros, de facto přebírají agendu a společenskou úlohu odumřelých Zelených a skomírající TOP 09. Jsou to neomarxisté. Realita je taková, že všude na světě vládli pouze jedno volební období, pak je lidé hnali palicemi,“ říká Jan Čížek, kandidát SPD na starostu Prahy 10 a do Zastupitelstva hl. města Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Co bych řekl na sjezdu ČSSD, kdybych byl delegátem.
Téměř na všech sjezdech po roce 2000 jsem byl. Letos nikoliv. Kdybych tam byl, chtěl bych delegátům něco sdělit. Znám procedury, měl bych tři minuty pečlivě hlídané. Musel bych být tedy stručný.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.3.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Fotbaloví fanoušci napadli v tramvaji černocha. Mačkali mu na hlavu citron
Skupinka fotbalových fanoušků Sigmy Olomouc napadla v sobotu v Praze Afričana. Na hlavu mu dokonce v tramvaji vymačkali citron. O případu, kdy lidé muži z černého kontinentu odmítli svědectví, píše server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist