Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Oni neumějí česky? Pravopisné hrubky, špatná gramatika. Online prezentace ministerstva školství se změnila v pořádnou ostudu
Oficiální facebooková stránka Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) se stala terčem kritiky. Některým diskutujícím se nelíbí, že u příspěvků byly přítomné gramatické a pravopisné chyby. Prezident učitelského spolku Pedagogická komora Radek Sárkozi zase MŠMT vyčetl „reklamu na cizí projekty“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 07. 08. 2019

Související články

Oni neumí česky? Pravopisné hrubky, špatná gramatika. Online prezentace ministerstva školství se změnila v pořádnou ostudu
Oficiální facebooková stránka Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) se stala terčem kritiky. Některým diskutujícím se nelíbí, že u příspěvků byly přítomné gramatické a pravopisné chyby. Prezident učitelského spolku Pedagogická komora Radek Sárkozi zase MŠMT vyčetl „reklamu na cizí projekty“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Asi jste se málo učil. Kalousek se vyřádil na občanovi, pak ostudu smazal a nakonec se omlouval
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek si na svém twitterovém profilu uřízl pořádnou ostudu. Dokonce takovou, že svůj komentář nejdříve smazal, následně, když se objevil nascreenovaný od jiných uživatelů, se za něj alespoň omluvil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
To je vůl! Skandál kolem parašutistů, kteří zbavili svět Heydricha: Jde o Český rozhlas
Redaktor veřejnoprávního portálu iRozhlas Lukáš Řezník si včera večer utrhl pořádnou ostudu. U kostela sv. Cyrila a Metoděje v Praze se včera odehrál tradiční vzpomínkový akt za padlými parašutisty, kteří před 76 lety spáchali úspěšný atentát na tehdejšího zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Do dlouhého špalíru těch, kteří se přišli parašutistům poklonit, se zařadili i někteří vrcholní politici. To v redaktoru Řezníkovi vzbudilo potřebu celý akt okomentovat. A použil k tomu píseň Karla Kryla. Vše poté korunoval sám Český rozhlas, který Řezníkova slova šířil dále. Skandál, zhrozil se Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Nejen Zeman dělá ostudu
Už jsme si zvykli, že náš prezident svými bonmoty a vtípky občas šlápne vedle a udělá si pěknou ostudu. Ovšem pokud nějakou tu netaktnost pronese při oficiální stání návštěvě v zahraničí, udělá ostudu celé zemi. Ale nejen on..
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.1.2019 v 16:40, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Vedoucí krajských odborů školství jednali v Litomyšli
Pravidelné setkání vedoucích pracovníků odborů školství krajských úřadů se uskutečnilo po dva dny v Litomyšli. Kromě přednášek o aktuálních tématech v oblastech školství si účastníci vyslechli příspěvky zástupců ministerstva školství. Pozdravit přítomné přijel i radní pro školství Bohumil Bernášek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj: Medaile ministra školství získali vynikající pedagogové
Šest vynikajících pedagogů z Moravskoslezského kraje získalo nejvyšší ocenění v oblasti školství - Medaili Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Jak urychlit výstavbu dálnic
Česká republika si trhá v Evropě nejednu pořádnou ostudu. Když už pominu mnoho jiných problémů, tak třeba i tím, že nejsme dlouhé roky schopni pokročit v budování dálnic a klíčových dopravních tepen. Naši sousedé tak budují dálnice, které však nemají na naší straně hranice žádné pokračování…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pražskokavárníci se bojí názoru lidí, a přitom neumějí prohrávat
Jak jinak vysvětlit to, když někteří politici z ODS (i jiných stran) se začínají vyslovovat proti přímé volbě prezidenta republiky a chtějí ji vrátit zpět jen do rukou parlamentu? Jedině tak, že se bojí a že neumějí prohrávat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.7.2019 v 07:40, zobrazit podobné
Ministr Plaga: Čeští vědci zanechali nesmazatelnou stopu v mnoha oborech
Reprezentační prostory pražského Valdštejnského paláce patřily v úterý 27. listopadu udělování cen Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2018. Ocenění z rukou ministra školství Roberta Plagy a náměstka pro vysoké školství, vědu a výzkum Pavla Dolečka převzalo celkem 17 laureátů v různých kategoriích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
SYNOT chystá velkou expanzi na světový trh online her!
Skupina SYNOT má nakročeno ke spuštění online kasin v dalších zemích Evropy. Prostřednictvím společnosti SYNOT Games Ltd. se totiž stala držitelem licence na Maltě – a právě tu řada zemí pro vstup nového provozovatele na online herní trh vyžaduje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist