Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.355x, což odpovídá cca 122.881-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Benešové došla trpělivost: Ať Bradáčová jasně řekne, zda chce kandidovat na prezidentku
Marie Benešová zastávala v minulosti post nejvyšší státní zástupkyně, místopředsedkyně ČSSD a dnes je ministryní spravedlnosti ve vládě Andreje Babiše (ANO). Do funkce ji neprosadila ČSSD, ale premiérovo hnutí ANO. Čtenáře deníku Právo přesto přesvědčovala, že jí do její ministerské práce nemluví. Zmínila také možnou prezidentskou kandidaturu dnešní vrchní státní zástupkyně v Praze Lenky Bradáčové. Stranou její pozornosti nezůstala ani situace v ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 22:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2019

Související články

Hradu došla trpělivost. Za dezinformaci o tom, že prezident Zeman je v nemocnici, padne trestní oznámení
Hradu došla trpělivost. Kvůli dezinformacím o údajných zdravotních komplikacích prezidenta republiky padne trestní oznámení. V posledních dnech totiž někdo rozšiřuje mezi novináři i politiky „zaručenou zprávu“ o tom, že je prý Miloš Zeman v nemocnici. Prezidentská kancelář to tvrdě odmítá, mluvčí Ovčáček dodává, že hlava státu čerpá plánovanou dovolenou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jako listopad 89. Bradáčová je poctivá! Babiš se nás bojí, hřímal místopředseda ODS Baxa. Padly silné věty
REPORTÁŽ Směšná zpráva Benešové, která nejspíš neexistuje. Pročínský a proruský prezident ve spojení s estébákem. Je třeba nové „sametovky“. Vzor ctnosti Lenka Bradáčová je dehonestována a mohla by přijít díky Benešové o místo. Přitom jde o nejagilnějšího a nelépe pracujícího státního zástupce – vše se dělá proto, aby Babiš „neseděl“. To zaznělo na plzeňské manifestaci, které se zúčastnila necelá tisícovka lidí a kde vstoupil i primátor Plzně, místopředseda ODS a poslanec Martin Baxa. Samuraj Okamura a dezinformační weby kopou do svobodných médií. Musíme být ostražití, vždyť nám chtějí vzít demokratické vymoženosti vybojované v listopadu 1989!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Útok na nezávislost justice? Lenka Bradáčová se nadechla a spustila
Moderátor Českého rozhlasu Michael Rozsypal přivítal v českém rozhlase pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Zeptal se jí, zda je ohrožena nezávislost české justice, což tvrdí demonstranti, kteří v hojném počtu vyrazili již druhý týden do ulic a protestovali proti premiéru Babišovi (ANO) a nově jmenované ministryni spravedlnosti za hnutí ANO Marii Benešové. Bradáčová se nadechla a spustila....
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Tvrdý střet: Bradáčová jde proti Marii Benešové. Drsná slova o zločinech a trestech
Když se někdejší vrchní státní zástupkyně Marie Benešová již podruhé stala ministryní spravedlnosti, obula se do státních zástupců. Šéfce resortu spravedlnosti se zdá, že žalobci mají na kontě řadu prohraných kauz a měli by zlepšit svou práci. Pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová se proti těmto slovům ostře ohradila a přešla do protiútoku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Odpor žalobců proti Benešové se prý drolí. Podpořit ji měl vlivný muž od Ištvana
Komentátor deníku Forum24.cz Jiří Sezemský se vyjádřil k drolení jednoty v justici. Ištvanův žalobce Petr Šereda totiž nevidí problém v ministryni spravedlnosti Marii Benešové, proti níž demonstrují tisíce lidí a například Soudcovská unie či státní zástupci Pavel Zeman a Lenka Bradáčová vyzývají k obezřetnosti. Šereda míní, že Benešová může přinést svěží vítr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Profesoru Fialovi došla trpělivost. Komunální koalice ODS s SPD a KSČM už je prý moc
Uzavření dvou koalic na komunální úrovni s SPD kritizují předseda ODS Petra Fiala a někteří další jeho straničtí kolegové. Z toho důvodu se situací v Hranicích na Moravě, kde se místní ODS chce spojit nejen s SPD, ale i KSČM, bude zabývat předsednictvo občanských demokratů, upozornil server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kapschi došla trpělivost. Za urážky ohledně mýtného tendru přijdou právní kroky
Provozovatel tuzemského mýtného systému Kapsch odmítl podezření z nezákonného ovlivňování mýtného tendru. Proti nepodloženým urážlivým vyjádřením některých představitelů státní moci se chce bránit právní cestou. Uvedl to dnes v tiskové zprávě. O koho konkrétně jde, nesdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Bývalý vlivný úředník pražského magistrátu má mít přislíbenu novou štaci. Zelený starosta ho chce do „své“ firmy
Aby se za odcházející úředníky stavěli volení zastupitelé, to není právě zvykem. Ne tak v případě loni propuštěného ředitele odboru evidence, správy a využití majetku magistrátu Prahy Radka Svobody. S ním došla trpělivost primátorce Adrianě Krnáčové a Svoboda se po mnoha letech musel z magistrátu poroučet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Holanďanovi došla trpělivost: Když si jiní mění pohlaví, já si chci změnit věk. A žene to k soudu
„Když jde měnit pohlaví, chci ubrat dvacet let“. Tak s takovým požadavkem předstoupil před soud devětašedesátiletý Emile Ratelband v nizozemském Arnhemu. Chce totiž, aby mu úřady posunuly datum jeho narození, jeho vysoký věk jej prý výrazně omezuje, informoval deník Mladá fronta DNES.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist