Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nevěřím, že jsme rakovinou planety, hrozbou na apokalyptické úrovni, soudí kanadský psycholog Peterson
Kanadský psycholog Jordan Peterson proslul svým odporem proti nařízení, které by přikazovalo používat zájmena, která si někteří jedinci zvolí. (Tedy, že by existovala povinnost používat u transsexuálů zájmeno ona.) Ale sepsal také díla zabývající se tím, jak si má člověk uspořádat život. Právě o tom byl nedávný projev v Budapešti. Peterson v něm prohlásil, že nevěří, že by lidstvo bylo rakovinou planety. A velice emocionálně vysvětlil, jak číst historii 20. století.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 05:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2019

Související články

Pryč s klasickou definicí pohlaví! navrhli v Kanadě. Profesor Peterson se vzepřel, dnes čelí nátlaku levicových studentů i vlastní univerzity
Jordan Peterson (ročník 1962) je kanadský psycholog vyučující na University of Toronto, známý zejména svou kritikou politické korektnosti, feminismu a jiných názorových proudů pocházejících ze západních univerzit. Už když přednášel na Harvardu, byly jeho přednášky plné studentů, ale opravdové slávy dosáhl až v září roku 2016, když vzbudil pobouření v levicových kruzích svým videem, ve kterém kritizoval nový kanadský zákon, který by přikazoval používat zájmena podle pohlaví, kterým se označovaná osoba zrovna cítí. Dnes je z Petersona rocková hvězda psychologie a myšlenkový vůdce mladých lidí, kteří odmítají dnešní liberální progresivismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Rusko má u nás skvělou reklamu, soudí psycholog
Psycholog Robert Němec v rozhovoru pro MF Dnes prohlásil, že premiér Andrej Babiš (ANO), prezident Miloš Zeman, poslanec Václav Klaus mladší a předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura umějí skvěle působit na voliče. Řada politiků se však prý děsí představy, že by měli vyjít mezi lidi a mluvit s nimi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
(P)rasismus na kanadský způsob
Kanadský premiér Justin Trudeau dal jasný signál veřejnosti, že za oceánem ani zdaleka nekončí orgie blbosti a že na západě bude ještě mnohem hůř. Nepleťme si, prosím, Aladina s bin Ladinem!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.9.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Jordy Cummings: Kanadský „sluníčkář“ - Justin Trudeau
Zatímco se svět obrací čím dál více k extrémnímu nebo restriktivnímu nacionalismu, kanadský premiér Justin Trudeau jde proti proudu. Pozor, není to ale jenom zdání?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Polepším se, slíbil kanadský premiér Gretě Thunbergové
Kanadský předseda vlády Justin Trudeau se setkal s mladou švédskou aktivistkou Gretou Thunbergovou. Stejně jako jiným světovým lídrům i kanadskému premiérovi Thunbergová vynadala, že pro ochranu klimatu nedělá dost. A Trudeau dal mladé aktivistce bezezbytku za pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Alláhu Akbar! řvali prý, když kosili lidi v mešitě. Útok v Kanadě se vybarvuje
V mešitě v kanadském Québecu se střílelo. Podle posledních informací o život přišlo šest lidí. Kanadský předseda vlády Justin Trudeau incident nazval „teroristickým činem“, uvádí kanadský deník CBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Bernie Sanders: Výzva ke koncepci pokrokového globálního společenského uspořádání
Odehrává se boj s nedohlednými důsledky na celosvětové úrovni. Nejde o nic menšího než o budoucnost naší planety – v sázce jsou ekonomika, sociální záležitosti a životní prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Imigranti, to je úplně jiná kultura. Fakt nevěřím, že by se tohle mohlo dát dohromady. Promlouvá hokejista Višňovský z NHL
Už za několik hodin začíná nový ročník slavné kanadsko americké NHL. Nabízíme exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších slovenských obránců v historii, Ľubomírem Višňovským k začátku nového ročníku kanadsko-americké NHL. Proč mu nevadí, že slovenskou reprezentaci dnes koučuje kanadský trenér. Jak vidí potenciál českého a slovenského hokeje? Proč má Slovensko tak málo ledových ploch? A bojí se teroristických útoků?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zrůdný čínský byznys s orgány. Čísla nesedí, je to nejspíš ještě mnohem horší. Kanadský právník, který to sleduje dlouhodobě, nám prozradil podrobnosti
ROZHOVOR Otřesné svědectví o zneužívání vězňů svědomí v Číně pro získání lidských orgánů přináší v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz významný kanadský právník David Matas. Vyzývá, aby svět k těmto zločinům, které dokazuje jeho vyšetřovací zpráva na základě stovek svědectví a analýz, nemlčel. Kanadský právník se tento týden účastnil 35. Mezinárodního kongresu o právu a duševním zdraví, který v Praze pořádala Karlova Univerzita. Během kongresu promluvil o výzkumu a zneužívání transplantací v Číně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Papež telefonoval kardinálu Vlkovi, který se léčí s rakovinou
Papež František telefonicky hovořil s vážně nemocným českým kardinálem Miloslavem Vlkem. Ujistil ho, že se bude modlit za jeho zdraví. Čtyřiaosmdesátiletý kardinál Vlk minulý týden oznámil, že trpí rakovinou plic. O průběhu hovoru s papežem informoval Vlk na svých internetových stránkách. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist