Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Cyril Svoboda varuje liberály: Svět se změnil. Vykročme z postojů devadesátých let
POLOČAS HORKÉHO ROKU Ti, kdo tvořili zahraniční politiku v posledních 30 letech, by měli komunikovat s těmi, kdo ji tvoří dnes. Proto lidovec a bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda podnítil vznik diplomatického klubu, kde se budou setkávat a společně diskutovat o směřování české země za hranicemi. Řekl to v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, a upozornil, že svět se za třicet let změnil a je třeba zvážit zavedené postoje a názory i k mocnostem. „V devadesátých letech jsme žili v přesvědčení, že rozvoj, pokrok a růst může být spojen jen s liberálním uspořádáním. Čína ukázala, že to tak úplně neplatí,“ vysvětlil Svoboda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2019

Související články

Bylo to celé divné. Cyril Svoboda zabrousil do roku 2004 a kauzy OKD. Metody Špidly a Grosse...
Cyril Svoboda (KDU-ČSL) býval ministrem zahraničí ve vládě vedené Vladimírem Špidlou. Svoboda v rozhovoru pro LN vzpomíná, jak to ve vládě vypadalo, když se jednalo o OKD. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš získal skutečně známého poradce. Má pro něj pracovat Cyril Svoboda
Někdejší ministr zahraničních věci za KDU-ČSL Cyril Svoboda dostal nabídku od premiéra Andreje Babiše (ANO), aby mu dělal poradce. Zatím spolu prý nepodepsali žádnou smlouvu, ale Svoboda na tom nápadu nevidí nic špatného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Cyril Svoboda by si přál vyrazit do sněmovny s motorovou pilou
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL). Moderátorka Marie Bastlová se však bývalého šéfa diplomacie ptala spíše na českou ústavu, protože Cyril Svoboda byl jedním z jejích tvůrců. To, co host řekl k základnímu zákonu státu, možná leckoho překvapí. Do sněmovny by prý přišel s motorovou pilou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Učte se u Merkelové, doporučuje všem českým politikům Cyril Svoboda
ROZHOVOR Bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda doporučuje politikům, kteří chtějí uspět ve volbách, aby se chovali jako německá kancléřka Angela Merkelová, která nelavíruje a pevně drží svoji linii. „To je silný postoj, který na voliče samozřejmě působí. Když společnost uvidí, že ani v době kritiky neměníte názor podle toho, jak se mění nálada ve společnosti, tak vám to vždycky prospěje,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Cyril Svoboda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Cyril Svoboda školil ve studiu starostenského hejtmana. STAN je politicky naivní, dorazil to expert
Hosty Událostí, komentářů ČT24 byli hejtman Martin Půta (STAN) a diplomat Cyril Svoboda (KDU-ČSL). Oba politici se vyjádřili k rozpadlé koalici lidovců a Starostů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Pitomost! Teroristé změnili svět, neutrální být nelze. Cyril Svoboda bez příkras o NATO, Rusku a Číně
ROZHOVOR Mluvit dnes o neutralitě je podle bývalého ministra zahraničních věcí a expředsedy KDU-ČSL Cyrila Svobody pitomost, protože proti terorismu nemůže být neutrální nikdo. Smysl neutrality byl podle něj v dobách, kdy světu hrozil především konflikt mezi suverénními státy. „Dnešní svět a válka nemá hranice. Neválčí spolu státy, ale válčí se s terorismem, s radikalizovaným islamismem, s Islámským státem, a k tomu nemůže být žádný demokrat neutrální. Ani komunisti nemohou být neutrální k boji s terorismem,“ vysvětlil Cyril Svoboda, proč považuje naše členství v Severoatlantické alianci za mimořádně správný krok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Vážný problém. Ondráček v Donbasu bude zneužit, varuje Cyril Svoboda
ROZHOVOR Návštěva komunistického poslance Zdeňka Ondráčka v samozvané Doněcké lidové republice nebyla podle bývalého ministra zahraničních věcí Cyrila Svobody ostudou, jak řekl současný šéf diplomacie Tomáš Petříček, ale provokací. „Tady jde o vážný problém, protože Ukrajina je v těžké situaci a tato návštěva českého poslance může být zneužita silami, které rozbíjejí její integritu,“ prohlásil Cyril Svoboda. Velké riziko vidí i v návštěvě parlamentní delegace v čele s exministrem zahraničí Luborem Zaorálkem v severní Koreji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Cyril Svoboda kroutí hlavou: Proč náš prezident blahopřeje ruskému premiérovi? Je to velmi neobvyklé
Někdejší lidovecký ministr zahraničí Cyril Svoboda, který dnes radí premiérovi Andreji Babišovi (ANO), se zamyslel nad tím, co měl asi prezident Miloš Zeman na mysli, když podnikl další ne zcela obvyklý krok ve vztahu k Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Cyril Svoboda jasně: EU dělá krok do tmy. Trump nám dal lekci
Na summitu v Maltě řeší Evropská unie svou budoucnost. Řeší, jak se zachová při brexitu a především se snaží přijít na to, jak zastavit vlnu uprchlíků přicházejících do Evropy z Afriky. Je EU schopná tyto dvě zásadní otázky vůbec vyřešit? V pátečních Událostech, komentářích promluvil někdejší ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Žádný brexit nakonec nebude, myslí si Cyril Svoboda. Pořád je šance vzít zpátečku...
Brexit se odkládá nejdéle o půl roku do konce října, do té doby musejí Britové říct, co chtějí – odejít s dohodou, odejít bez ní, nebo zůstat. O tom, jestli má půlrok navíc skutečně smysl, ve čtvrtečním pořadu Interview na ČT24 promluvil bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist