Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Německo: Generál kandiduje za AfD. A zažívá peklo
V Německu je prý veřejným tajemstvím, že jednou ze skupin, která se nejrazantněji rozchází s Angelou Merkelovou a její politikou v CDU, jsou vojáci. Citelnou ránu kancléřčině prestiži udělil nejnověji generál letectva Joachim Wundrak. Tento někdejší křesťanský demokrat dnes kandiduje na primátora města Hannover za protiimigrační AfD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2019 v 12:35, prečteno: 16x

nejlepší články ze dne: 14. 08. 2019

Související články

Pokud to takhle půjde dál... Generál Šedivý má obavy z toho, co dělají Merkelová a Macron
ROZHOVOR „Německo je ekonomicky výkonnější, ale i přístup k řadě věcí a řešení problémů je přímočařejší,“ vysvětluje bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky a pedagog Vysoké školy CEVRO Institut generál Jiří Šedivý. Podle něj je to vidět i na tom, jak se Německo vyrovnává s migrací. Na rozdíl od Francie to prý zvládá lépe. Generál Šedivý také tvrdí, že Německo nakonec zjistí, že Francie je pro něj spíše přítěží, protože jejich vztah je vztahem nerovnocenných partnerů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Generál Blaško kandiduje za SPD do Senátu. Tato strana je prý přesně tím, co země nyní potřebuje
Generál Hynek Blaško se rozhodl vstoupit do boje o křeslo senátora. Do nejvyšších pater politiky se pokusí proniknout v Chrudimi jako nezávislý kandidát podporovaný hnutím Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Ideály tohoto hnutí jsou podle Blaška přesně tím, co tato země v dnešních nelehkých časech potřebuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Peklo. Ksichty. Mamlasové. Režisér se podíval, kdo vlastně kandiduje
Režisér David Martinek se na svém facebookovém profilu rozhovořil o nadcházejících sněmovních volbách. „Volby v banana republic jsou za pět dní,“ zmínil úvodem s tím, že se na volebních lístcích snažil najít někoho, kdo je slušný člověk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
FOTO Když kříže, tak kříže! Pražané za tmy zúčtovali s prodejnou Lidl
Supermarket Lidl zažívá od minulého týdne doslova kritické peklo. Kvůli tomu, že odstranil kříže z řeckých kostelů na obrázcích některých výrobků a ve svých letácích propagujících Řecké dny, se ozval mimo jiné i kardinál Dominik Duka. Na prodejnách Lidlu v Praze 8 se pak dokonce kříže objevily...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Srby jste nezlomili! Foldyna v TV rozpoutal peklo proti NATO, generál jen hleděl
Před pár dny jsme oslavili dvacáté výročí vstupu České republiky do NATO. Generál Jiří Šedivý a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna nabídli na toto dvacetiletí dva zcela odlišné pohledy. Zatímco Šedivý označil za jednu z bezpečnostních hrozeb pro NATO a tím i pro nás jako pro členský stát Aliance Rusko, Foldyna oponoval, že žádní ruští emigranti nám tady nebodají ženy na ulicích, zatímco islámští radikálové přesně toto činí. A proto jsou oni tou hlavní hrozbou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Bu Bu Bu! Český generál se postavil hlavounu NATO Pavlovi
Generálmajor v záloze Hynek Blaško, jenž kandiduje za SPO jako lídr Středočeského kraje, se ve svém komentáři na facebookovém profilu pustil do předsedy Vojenského výboru NATO Petra Pavla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Spása naší demokracie, nebo vlastní pohřeb zaživa?
Spasí ČSSD českou demokracii tím, že se nakonec podvolí, vstoupí do koalice s ANO, a nechají se pohřbít zaživa? Nebo budou tvrdí, neústupní, a ANO ustoupí požadavkům sociální demokracie? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.4.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Jak generál Eisenhower k rytířskému erbu přišel
Generál Dwight David Eisenhower byl nejen americký pětihvězdičkový generál a 34. prezident USA, ale i rytíř se svým erbem - málo známá skutečnost k výročí Vítězství. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.5.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Zemské peklo to na pohled
Až začne hořet náš les, a potom prudké lijáky spláchnou i půdu, nezbyde, než českou hymnu zkrátit. Zemský ráj musí pryč. Začne zemské peklo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Říšský protektor do Maďarska? Po zvolení Viktora Orbána se strhlo peklo. USA, Německo, EU...
Evropští politici reagují na vítězství Fidesz v čele s Viktorem Orbánem. Přes umírněné komentáře je zřejmé, že představitelé Evropské unie drželi palce maďarským socialistům a Zeleným. Ale ze Spojených států a Evropského parlamentu zazněly i velmi nekompromisní názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist