Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jiří David: Svědomí je jako tisíc svědků
„Prezident republiky Miloš Zeman konstatoval, že pan Antonín Staněk se nikdy nezabýval problematikou české kultury. Z tohoto důvodu není odborně kompetentní pro výkon funkce ministra kultury České republiky,“ napsal v prohlášení hradní mluvčí Jiří Ovčáček.... Nespletl jsem se v čase?! Nebo v lidech?! Nebylo takto: „Prezident republiky Miloš Zeman konstatoval, že pan Michal Šmarda se nikdy nezabýval problematikou české kultury. Z tohoto důvodu…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.8.2019 v 22:41, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 14. 08. 2019

Související články

Ivan David: Prof. Drahoš je popleta
Prof. Jiří Drahoš k jednání o vyslovení důvěry vládě napsal: "Smutný den pro českou demokracii. Padesát let po srpnové invazi a téměř třicet po sametové revoluci máme komunisty zpět u moci. Mají poslanci ANO a ČSSD vůbec nějaké výčitky svědomí, že jim to umožnili?"
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Sněmovní komise k OKD se vrátí k výslechům svědků
Sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci těžební společnosti OKD se dnes vrátí k výslechům svědků. Členové komise se plánují sejít i v pátek a dvakrát také v závěru příštího týdne. Komise zasedala zatím především o prázdninách a podle předsedy Lukáše Černohorského (Piráti) vyslechla 22 svědků. Podobný počet ještě vyslechnout zbývá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Střelba v Chomutově nemusí být souzena jako vražda. Soudce si počká na svědky
Výpovědi svědků rozhodnou, jak se soud postaví k násilné smrti čtyřiatřicetiletého muže z Chomutova, který zemřel loni koncem května, když ho několika výstřely připravil o život Petr B. Ten byl státním zástupcem posazen na lavici obžalovaných kvůli vraždě. V konečném verdiktu soudu mají rozhodnout výpovědi svědků, ty se však liší, kvalifikace činu se tak podle soudce může změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Dva milióny svědků - Drahošův debakl
Dva milióny svědků vidělo Drahošův debakl na TV Prima v duelu se Zemanem. V mainstreamu i na FB se to snaží různě okecat, tak se dobře podívejte na celý záznam, pokud jste to neviděli celé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Dva miliony svědků viděly v televizi Drahošův debakl, soudí docent Valenčík
Vysokoškolský učitel a ekonom Radim Valenčík se zamyslel pro server První zprávy.cz nad tím, jak dva miliony svědků viděly podle jeho slov debakl Jiřího Drahoše v duelu prezidentských kandidátů na TV Prima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
David Rath řádil v rozhlase. Islám je prý jako nacismus
V rámci úterní předvolební debaty Českého rozhlasu se debatovalo o migraci, dotacích z EU a dvojí kvalitě potravin. Debatovat dorazili Dita Charanzová (ANO 2011), Marcel Kolaja (Česká pirátská strana), David Rath (Česká Suverenita), Dagmar Krylová (PATRIOTI PRO NEUTRALITU), Jiří Černohorský (Aliance národních sil), Antonín Baudyš (Cesta odpovědné společnosti), Mário Rusenko (Romská demokratická stana) a Adam B. Bartoš (ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO). Došlo i na ostrá slova vůči islámu, který David Rath přirovnal k nacistické ideologii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman neměl dát na zblblé lidi, říká muž, jenž přežil Kajínkovo běsnění
Prezident Miloš Zeman prý měl k dispozici seznam svědků, kteří mohli promluvit v neprospěch Jiřího Kajínka. Šlo o celkem sedm svědků. Ačkoli mohli potvrdit vinu Kajínka, dvojnásobný vrah dostal milost. Novinářka Sabina Slonková prozradila, proč se asi stalo, co se stalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Změna pro Liberec: Exprimátorka Rosenbergová zneužívala veřejné finance, potvrdila to policie
Policie ČR šetřením a výslechem svědků dospěla k závěru, že Martina Rosenbergová v době svého primátorování neoprávněně vykázala celkem 7 008 km jako kilometry služební, ač měly být vykázány a zaplaceny jako soukromé. Její jednání kvalifikuje jako trestný čin podvodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
David Koller spustil antikomunistický web. Mezi pohlaváry, jako jsou Stalin, Gottwald nebo Husák, je zařazen i současný prezident Zeman
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Je to neuvěřitelné, ale komunismus má na svědomí více obětí než druhá světová válka, a přesto je i po jeho porážce legitimní komunistická strana a celá řada lidí by se k němu nejraději vrátila, zavřela hranice a nechala se mrskat diktátem z východu. Žijeme v době, kdy nám Kreml podsouvá falešné informace a celá řada lidí jim věří a nechá se jimi manipulovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kdo skutecne zabiji pana Hradilka?
...pan prezident Zeman nebude mit jeho zivot na svedomi. Na svedomi ho budou mit ti, kteri pana Hradilka dnes halasne stavi do role politickeho mucednika, obetniho beranka potrebneho k vykoupeni prezidentskeho kresla, a patheticky
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
TOPlist