Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zemřel Gott. Zeman: Daroval se nám všem. Babiš: Jeden z největších Čechů. Další ohlasy: Přichází stále
Ve věku 80 let zemřel zpěvák Karel Gott. Informaci zveřejnila Česká televize. Gott měl zemřít v kruhu rodiny na akutní leukémii, kterou v minulých týdnech přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 11:35, prečteno: 19x

nejlepší články ze dne: 02. 10. 2019

Související články

Zemřel zpěvák Karel Gott
Ve věku 80 let zemřel zpěvák Karel Gott. Informaci zveřejnila Česká televize. Gott měl zemřít v kruhu rodiny na akutní leukémii, kterou v minulých týdnech přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Karel Gott daroval svůj život generacím
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Gott je prospěchář a ikona normalizace. Nikam jsme se neposunuli, Češi mají rádi normalizaci! píše Šafrova Hovorková
Hlavní editorka Deníku Forum24 se zamyslela nad tím, proč je Karel Gott v české společnosti stále tak populární. A dospěla k závěru, že je to asi proto, že se mnoho Čechů, Moravanů a Slezanů nedokázalo myšlenkově vyprostit ze socialismu. Vzpomínají na doby, kdy byl pro ně svět jednodušší. Gott jim tento svět připomíná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš s Okamurou jsou stále nejpopulárnější. Ale žádná hitparáda to tedy není...
Jak moc důvěřují Češi hlavním představitelům parlamentních stran? Není to žádná sláva. Ani jeden z nich totiž nemá důvěru nadpoloviční většiny Čechů. Vyplývá to z květnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Největší podíl důvěry – zhruba třetiny obyvatel Česka – má premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Zároveň ale Babiš patří k politikům s největším podílem odpůrců, nedůvěřuje mu více než polovina Čechů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Pražský zubař daroval sto tisíc na kampaň Drahoše. Miluje prý jeho zpěv
Už více než 600 tisíc korun se nastřádalo na kontě prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Ten zřízení účtu přitom oznámil teprve před necelými dvěma týdny. Jeden z největších darů pak poslal pražský dentista Jiří Petr. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Chtěli si „zahulit“, místo toho jeden zemřel. Českem se šíří falešná marihuana
V Moravskoslezském kraji se objevila nebezpečná droga. Náhražka tradiční marihuany, po níž dva lidé zkolabovali a jeden zemřel. Na trhu může být až tisíc balíčků této nebezpečné látky. Před syntetickými kanabinoidy varují i v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman zemřel, oznámil Český rozhlas. Pak přišla omluva
V sobotu 14. dubna opustil tento svět jeden z filmových titánů Miloš Forman. Oscarovému režisérovi, který má na kontě víc než desítku velmi úspěšných filmů, bylo 86 let. Když tuto informaci oznamoval Český rozhlas, na rozhlasové vlny se snad vloudil jakýsi šotek a moderátor oznámil, že zemřel Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Gott? „Veksláci, Mrázek! Státní pohřeb ne!“ zní od Bakalových novinářů
V úterý před půlnocí zemřel slavný český zpěvák Karel Gott. Během středečního dopoledne se objevilo množství vděčných a dojatých vzpomínek od umělců, politiků i obyčejných občanů. Poněkud svérázné vzpomínky se ale začaly ozývat od redaktorů vydavatelství Economia milirardáře Zdeňka Bakaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Rozloučení s Gottem? Schwarzenbergův názor Čechy nezajímá. Kreatury ho nyní urážejí. Když zemřel Havel... Lucie Groene Odkolek vzpomíná na Mistra
ROZHOVOR „Pro mě Karel Gott symbolizuje profesionalitu, lásku k naší zemi, pokoru a lidskou slušnost,“ říká novinářka Lucie Groene Odkolek, která s Mistrem před lety točila materiál pro televizi. Gott byl jako člověk nesmírně obětavý, což dokládá i několik osobních vzpomínek v rozhovoru. „Karel Gott byl jen jeden. Naprosto výjimečná osobnost, což chápe až na pár výjimek naštěstí skoro každý. I ti, kteří jeho hudbu neposlouchali. Myslím, že to ve skrytu duše chápou i tyhle kreatury, které ho urážejí i ve chvíli, kdy je mnoho lidí strašně smutných a on se už nemůže bránit,“ říká Lucie Groene Odkolek na adresu těch, kteří dnes na Gottovi nenechávají nit suchou. A na řadu přišlo i srovnání s Václavem Havlem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Karel Gott: Havlovo letiště? Jinak. Od Babiše zaznělo, co teď
Poté, co zemřel zpěvák a několikanásobný slavík Karel Gott, začíná se hovořit o tom, co by se po něm mohlo jmenovat. Přejmenovat Letiště Václava Havla? Pojmenovat nějakou ulici, náměstí, místo? Se svou troškou do mlýna přispěl také poslanec hnutí ANO Andreje Babiše Patrik Nacher či jeho kolegyně Marcela Melková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist