Šarapatka (BPP): Ať už vezme Federiku Mogherini čert!
Šéfka diplomacie Evropské unie Federica Mogherini se dnes při své návštěvě Prahy sešla s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem (ČSSD), s nímž probrala otázku současné migrační krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 20:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2016

Související články

Ať už vezme Frederiku Mogherini čert! (milansarapatka)
Šéfka diplomacie Evropské unie Federika Mogherini se dnes při své návštěvě Prahy sešla s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem (ČSSD), s nímž probrala otázku zvládnutí současné migrační krize.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:40, zobrazit podobné
Konvertovala Federica Mogherini k islámu anebo jen ctí íránské tradice?
Při své návštěvě Íránu, kde je povinná pokrývka hlavy, si ji Federica vezme. Pak si ji při zpáteční cestě zase sundá. A tak se můžeme ptát, jaký smysl ji má zakazovat  u nás na školách, když ji okatě v TV nosí šéfka diplomacie EU?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.4.2016 v 10:40, zobrazit podobné
Šarapatka (BPP): Není Šarapatka jako Šarapatka
27.1.2016 jsem zde zveřejnil blog "Hysterie v Poslanecké sněmovně", ve kterém jsem vyjádřil názor na téma hysterických reakcí okolo Zemanova vyjádření na besedě v Tišnově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Čert a brexit...co mají společného?
Když jsem byl malý, fungoval čert. Špatné známky ve škole, vyrušování, občas něco nevydrželo...šup sem s rohatým, pomáhalo to.  Podobně se chovají příznivci zachování Británie v EU. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.6.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Duka se jede klanět Mynářovi. Ať si ho vezme čert, přeje Pavel Šafr
Arcibiskup pražský Dominik Duka vyrazí v půli června sloužit mši do Osvětiman, odkud pochází hradní kancléř Vratislav Mynář, a na jejichž obyvatele se na Pražském hradě nezapomíná. A redaktorka Svobodného fóra Johana Hovorková přišla na to, že k tomu dojde na příznačné 666. výročí založení obce. Což pobavilo i šéfredaktora Pavla Šafra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Zemanův zavržený exporadce Šarapatka: Žije v rauši, nemocné má nejen nohy. Lhaní, pití o závod, stále pitomější bonmoty. Za velké finále na lafetě obětuje cokoliv
Před takřka dvaceti lety byl Zdeněk Šarapatka jedním z poradců tehdejšího premiéra Miloše Zemana. Dnes je členem Rady České televize a nestačí se divit, jak se Miloš Zeman změnil. Pro server Forum24.cz Šarapatka poznamenal, že je Zeman opilý mocí a ztrácí kontakt s realitou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanec Šarapatka prozrazuje, co si dnes Němci myslí o Merkelové. Je prý dost pravděpodobné, že to kancléřka neustojí...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Německé kancléřce Angele Merkelové půjde o politické přežití.“ O tom je přesvědčený poslanec Milan Šarapatka (BPP). V půlnočním rozhovoru pro Parlamentnilisty.cz uvádí důvody, které mohly vést Merkelovou k tomu, že „otevřela náruč“ imigrantům. Šarapatka také ostře kritizuje „uplácení Turecka“ Evropskou unií a k české azylové politice říká: „Přeměnit jednu věznici nebo kasárna v detenční zařízení? To je sakra málo.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Žádný konec demokracie, to je v kavárně spadly čelisti. Končící poslanec Šarapatka nevěřícně zírá na povolební komentáře
Poslanec Milan Šarapatka, který usedl do sněmovny po volbách v roce 2013 a nyní se se zákonodárným sborem loučí, se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz rozepsal o výsledku současných sněmovních voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Zkušený diplomat Šarapatka prozradil, co vidí za příměřím USA a Ruska v Sýrii
Diplomat a nezávislý poslanec Milan Šarapatka shrnul na svém blogu na iDNES.cz následky nového příměří v Sýrii. Dohoda mezi USA a Ruskem je velkým vítězstvím pro Rusy a umožní posílit pozici syrského prezidenta Bašára Asada.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Nedělejte tu z toho Ukrajinu, vyzývá poslanec Šarapatka. Ti, co nenávidí prezidenta, používají metody v demokracii nepřijatelné
ROZHOVOR Návštěva dalajlámy jako katalyzátor, sbírání medailí pro příbuzné ministra Daniela Hermana a pokleslá kultura Jana Krause. I tak hovoří poslanec Milan Šarapatka o událostech posledních dnů. Podle něj používá část odpůrců prezidenta Miloše Zemana metody, které nejsou pro demokratickou společnost přijatelné. A co se bude dít 17. listopadu? „Jsem přesvědčen, že jsme civilizovaná společnost, že situace nebude gradovat směrem, jakým k tomu dochází v despociích nebo před několika lety na Ukrajině. My se hlásíme k Západu,“ říká Šarapatka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist