Dohoda EU s Británií stále není, jednání pokračují
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 20.2.2016 v 06:01, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 20. 02. 2016

Související články

Rozvod EU a Británie ještě není hotový, upozornil Chmelař
Rozvod Evropské unie s Velkou Británií zatím není hotový, pokrok v jednání musí uznat členské státy, řekl dnes ČTK státní tajemník pro EU Aleš Chmelař k posunu jednání o brexitu. Vyjednávací týmy, které vedou rozhovory o podmínkách vystoupení Británie z EU, dnes našly shodu na tom, jak by měla vypadat dohoda mezi EU a Londýnem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Je obchodní dohoda s USA mrtvá? Chceme to dotáhnout, hlásí Zaorálkův resort
Jednání o dohodě o volném obchodu mezi USA a Evropskou unií pokračují, uvedlo dnes české ministerstvo zahraničí. O tom, zda mohou být uzavřena do konce letošního roku, se podle úřadu rozhodne v září.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Zase to začne bublat. V ČSSD není o vládě ještě rozhodnuto
Dohoda o budoucí vládě stále není stoprocentní. A hnutí ANO stále nechce přistoupit na všechny požadavky ČSSD. Hnutí ANO například nechce mít v koaliční smlouvě přikázáno, že pokud z vlády odejdou ministři ČSSD, Andrej Babiš rezignuje. „Proč to chtějí mít na papíře?“ řekl k tomu předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) s tím, že Babiš by samozřejmě na situaci reagoval. Píše o tom dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Evropský vyjednavač pro brexit Barnier bude jednat s Babišem i Stropnickým
Hlavní evropský vyjednavač pro brexit Michel Barnier přijíždí dnes do Prahy, aby informoval české politiky o aktuálním stavu vyjednávání o odchodu Británie z Evropské unie. Do termínu, kdy Británie přestane být členem EU, zbývá necelý rok. Dohoda o podmínkách odchodu země zatím není hotová. Vyjednáno není ani uspořádání vzájemných vztahů mezi EU a Británií po roce 2020, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ministr Chovanec: Mandát krajského zastupitele není slučitelný s funkcí vykonávanou v ústředním orgánu státní správy
V listopadu 2016 se uskutečnilo jednání ministra vnitra Milana Chovance s předsedou hnutí STAN Petrem Gazdíkem a Danou Drábovou. Výsledkem jednání byla mimo jiné dohoda o vypracování dvou nezávislých právních posudků k problematice slučitelnosti funkcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zelení: Klimatická dohoda už platí, Česko musí začít naplňovat sliby
V pátek vstupuje v platnost Pařížská dohoda, která má omezit postup klimatické změny. Klíčovou dohodu přijalo už téměř 200 zemí včetně ČR. Česká vláda ovšem stále otálí s tím, aby své sliby začala naplňovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2016 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist