Darování spermií a umělé oplodnění. To se bude dnes řešit u Jílkové
Dnešní pořad Máte slovo na ČT1 moderátorky Michaely Jílkové se bude věnovat dárcovství spermií a vajíček. Je správné, že je dárcovství anonymní? Nehrozí incest u dětí ze zkumavky? A jste pro umělé oplodnění žen bez partnera? I na to budou odpovídat hosté, kteří do pořadu zavítají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 26. 05. 2016

Související články

Komárek (KDU-ČSL): Nepodporuji osvojení dětí homosexuály ani oplodnění pro single ženy
Ministři Jiří Dienstbier a Robert Pelikán nedávno navrhli, aby si homosexuálové v rámci registrovaného partnerství mohli osvojit děti. A ministryně Michaela Marksová navrhuje, aby lékaři nepomáhali s početím jen párům, ale aby umělé oplodnění povolili i nezadaným „single“ ženám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Konec civilizace. Muslimové se množí, my chodíme za drahé peníze na kliniky. A Dienstbier s Marksovou... Kněz, Petr Hájek a mladý lidovec řádili u Jílkové
Existují odhady, podle kterých bude už za dvacet let každé druhé dítě v Česku ze zkumavky. Mladý křesťanský demokrat Pavel Horáček má za to, že na klinikách pro umělé oplodnění jde jen o špinavý kšeft. Někdejší spolupracovník exprezidenta Václava Klause konstatoval, že se musíme podívat za oponu tohoto problému a ptát se, proč na Západě klesá plodnost mužů, zatímco v islámském světě neklesá. A díky tomu se na nás valí muslimská vlna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Vy berete ženu jako odpad! Jiří Čunek čelil zastáncům umělého oplodnění. A když jim psycholožka citovala statistiku, popadl některé amok
„Mají mít ženy bez partnera právo na umělé oplodnění?“ zeptala se v pořadu Máte slovo moderátorka České televize Michaela Jílková. Na úvod si vzal slovo senátor Jiří Čunek a nastala slovní přestřelka, ve které dokonce zazněla věta, že „žena bez partnera je odpad“. V ironickém duchu ji pronesla členka Mladých Zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Dnes večer si pusťte televizi. U Jílkové se bude řešit velmi závažné téma
Mělo by u nás proběhnout referendum o vystoupení z Evropské unie? A byl by odchod z EU pro Českou republiku ekonomickou sebevraždou, nebo krokem ke svobodě a prosperitě? O tom se bude dnes večer diskutovat na prvním programu veřejnoprávní televize v pořadu Máte slovo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Zhubl sedmdesát kilo a dnes vám přijde poradit, jak na to. Večer u Jílkové
O tom, jak nejlépe a také zdravě zhubnout, se bude diskutovat dnes večer na prvním programu České televize. Hostem moderátorky Michaely Jílkové tak výjimečně nebude žádný politik, ale pouze experti na hubnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Radim Uzel: Umělé oplodnění v dobách mého mládí a nyní
Mé první osobní angažmá v otázce asistované reprodukce představuje dnes pradávnou a již téměř zapomenutou historii. Ještě s několika kolegy z pátého ročníku lékařské fakulty v Brně jsme byli pozdějším ředitelem fakultní porodnice MUDr. Sládkem v roce 1962 požádáni o dárcovství semene.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ve sprchách se nekaká, poučovala učitelka běžence. Dnes bude u Jílkové
Uprchlíci, terorismus, dohoda s Tureckem, ochrana hranic. Jak moc spolu tyto pojmy souvisejí a jaké nebezpečí nám hrozí? V pořadu Michaely Jílkové Máte slovo se bude debatovat o tom, jestli se máme obávat terorismu a zda kvůli tomu odmítat uprchlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Jak vypěstovat dítě jak v Matrixu
Ta paní se asi zbláznila, prohlásila nevěřícně ministryně práce a sociálních věcí Michaela o své kolegyni z Poslanecké sněmovny Jitce Chalánkové. Spor se týkal návrhu zákona, který by připustil umělé oplodnění pro single ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Podivná logika
Rozhodnutí parlamentu zakázat nesezdaným ženám umělé oplodnění je rozhodnutím pokryteckým, neboť legitimizuje svádění a nevěru, která je často jedinou cestou nesezdané nebo rozvedené ženy k dítěti a naplnění jejího přirozeného mateřského pudu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Dnes to bude velké. U Jílkové proberou uprchlíky, dorazí hradní Kmoníček nebo mladý Stropnický
Tématem dnešního vysílání pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové v České televizi je multikulturalismus a uprchlická krize. A své názory přijdou vyjádřit vskutku zajímaví hosté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist