Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 955x, což odpovídá cca 49.831-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To co Herman k Číně si nedovolil ani Obama, soptil na Primě Zaorálek. Dělá ze sebe hrdinu, ale udělal nám mezinárodní ostudu
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a europoslanec ODS Jan Zahradil. Došlo na Čínu a ministra kultury Daniela Hermana. Ten to od Zaorálka pořádně schytal, jelikož údajně vládu neuvěřitelně podrazil. Jelikož se oba pánové účastnili oslav státního svátku 28. října na Hradě, v úvodu pořadu se věnovali právě oslavám ve Vladislavském sále. Zazněla slova o „vrcholu trapnosti“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2016 v 12:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 30. 10. 2016

Související články

Ministr Ťok na Primě: Že je Babiš nějaký démon? Absurdní! Podívejte se, co dělá Kalousek
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr dopravy Dan Ťok (ANO) a poslanec a předseda STAN Petr Gazdík. Svorně kritizovali sociální demokracii Bohuslava Sobotky. Pak se do sebe pustili kvůli Číně a Andreji Babišovi. Vzkaz dostal i předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Stropnického trubka. Ministr herec nám prý udělal světovou ostudu
Tomáš Klvaňa se v komentáři pro Reflex.cz ostře pustil do ministra obrany Martina Stropnického (ANO) za to, co novinářům řekl o libanonské kauze Alího Fajáda. Faktem sice je, že svět občas jedná s teroristy. Dělá to Izrael, dělá to Francie a dělají to i Spojené státy. Jenže to nikdo nepotvrdí veřejně. Tedy nikdo až na Stropnického. Ten se zachoval děsivě, jenže u nás to nikoho nevzrušuje. Poděkovat za to můžeme Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš je jako Zeman, jen nemá kolem sebe ty hňupy, co dělají ostudu. Ondřej Neff píše k výročí
Publicista Ondřej Neff má za to, že se dnes vyplatí být tak trochu součástí vlády, ale současně být tak trochu proti ní. Skvěle to zvládá Andrej Babiš (ANO), který coby ministr financí stojí pravidelně v opozici ke kabinetu, v němž zasedá. Podobně to prý umí i prezident Miloš Zeman, který se ovšem obklopil celou řadou „hňupů“ a dělá nám jednu ostudu za druhou. A lidé mu za to ještě tleskají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Gabal (KDU-ČSL): Babiš o migraci dezinformuje a dělá ze sebe hrdinu, velmi mě zklamal
Udržení západního kurzu, ústavního standardu a prohloubení politické spolupráce. Hlavní body, kvůli kterým se bývalý poslanec Ivan Gabal chce vrátit do politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Sudeťáci, restituce, komunista Filip a Herman. Víc netřeba dodávat, bylo to drsné. Moravec měl co dělat, aby se vůbec rozloučil s diváky
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize se spolu utkali ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a šéf komunistů Vojtěch Filip. Herman hned na úvod doporučil, že bychom z Česka neměli pouštět lidi, kteří nemají dobrý osobní profil, aby nám nedělali ostudu. Filip doplnil, že nám ostudu dělají korupční kauzy jako tunel Blanka, Opencard, OKD, ale odsouzených lidí tu máme velmi málo. Došlo i na tvrdou slovní bitku o církevní restituce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Paroubek: Zaorálek prý dělá chybu…
…a prý tím zatlouká hřebíček do rakve sociální demokracie. A v čem, že dělá vlastně Zaorálek jako lídr ČSSD pro sněmovní volby chybu? Prý v otázce minimální mzdy, kterou chce ČSSD zvýšit z 11 000 Kč na 12 200 Kč a v roce 2022 na 24 000 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Obama je putang ina!
S blížícím se koncem prezidentského úřadu, schytává Obama jednu facku za druhou. V Číně mu k letadlu nepřistaví schůdky, aby mohl sejít na červený koberec, s čímž se ale asi Obama vyrovná lépe, než když ho prezident Filipín nazve:
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.9.2016 v 15:40, zobrazit podobné
Obrovské ponížení. Schwarzenberg se před Čínou nehrbil! Soptil Kalousek v ČT. Šéf českých komunistů oponoval
Šéf komunistů Vojtěch Filip a lídr TOP 09 Miroslav Kalousek se do sebe pustili kvůli Číně. Kalousek v této souvislosti nešetřil ani prezidenta Zemana, premiéra Bohuslava Sobotku, předsedu Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka a předsedu senátu Milana Štěcha (ČSSD). Tito pánové se prý před Čínou nepřijatelně hrbili. Filip měl naopak za to, že lidovecký ministr kultury provokoval Čínu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Barack Obama a jeho pokrytectví
Nejdříve jeho země rozvrátí několik zemí Blízkého východu a severní Afriky na základě údajného vývozu demokracie, kterou mimochodem nikde nezavedla, a pak ze sebe dělá hodného strýčka a vítače všech uprchlíků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2016 v 20:34, zobrazit podobné
Zeman se obklopil zcela toxickými nebezpečnými lidmi, kteří ohrožují naši zemi, a dělá nám jen ostudu. Babišova telenovela s Monikou i jeho zpupnost. Jana Černochová hovoří
ROZHOVOR „Bez ohledu na to, jaký skandál kde prezident ztropí a kde všude nám dělá ostudu, tento fakt považuji za jeho největší selhání, a sice že dal prostor lidem, kteří naši zemi ohrožují, a to zcela vědomě. Je skandální, že prezident Zeman pochybné a nebezpečné jednání lidí ze svého okolí zcela přehlíží,“ říká místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist