Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.178x, což odpovídá cca 218.002-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Flachs (SPD): Norbert Hofer přichází. Rána pro multikulturalisty nejen v Rakousku
V neděli 4. prosince proběhne v Rakousku opakované druhé kolo prezidentských voleb. V prvním kole Norbert Hofer zvítězil, kromě multikulturní Vídně, ve všech spolkových zemích s celkovým náskokem cca 14 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2016 v 07:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 02. 12. 2016

Související články

Nádherný výsledek. Tleskám, jásá Marine Le Penová nad volbami v Rakousku
„Jde o historický výsledek. V Rakousku začínají politicky zcela nové časy,“ prohlásil kandidát Svobodné strany Rakouska Norbert Hofer poté, co on a jeho strana zaznamenali historicky nejlepší volební výsledek. Hofer na svou protievropskou a protiuprchlickou kampaň v rakouských prezidentských volbách dokázal nalákat více než třetinu voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Poražený Norbert Hofer nepříjemně překvapil své příznivce
Prezidentské volby v Rakousku jsou minulostí, ale příznivci kandidáta Svobodných (FPÖ) Norberta Hofera se s jejich výsledky nehodlají smířit. Zpochybňují sčítání hlasů a někteří dokonce požadují opakování voleb. Samotný Hofer však nabádá ke klidu a přijetí porážky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Norbert Hofer chce ukončit přístupová jednání s Tureckem
Kandidát na rakouského prezidenta Norbert Hofer kritizuje tureckou vládu za kroky z poslední doby a vyslovuje se pro okamžité ukončení přístupových jednání Evropské unie s Tureckem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Norbert Hofer se v TV utkal se zeleným protivníkem. Došlo i na Hitlera a pak promluvil lid Rakouska
Po britském referendu a amerických prezidentských volbách budou volit hlavu státu také rakouští voliči. Norbert Hofer a Alexander Van der Bellen se včera utkali v televizní debatě, ve které dle průzkumu zvítězil kandidát rakouských Svobodných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Kdo je Norbert Hofer, který navštívil Miloše Zemana
Jak víme, rakouský prezidentský kandidát Svobodné strany Norbert Hofer se dnes sešel s prezidentem Milošem Zemanem na Hradě. Nešlo ale o oficiální návštěvu, protože - jak píší noviny Die Presse - o tom nebyl informován ani rakouský parlament.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 13.9.2016 v 13:41, zobrazit podobné
Populista? Já? Norbert Hofer zpražil kritiky
Norbert Hofer, kandidát Svobodné strany Rakouska na prezidenta našich jižních sousedů, odmítl blízkost ke krajní pravici i nálepku populisty. Informoval o tom web Českého rozhlasu. Svobodní přitom dlouhodobě čelí kritice za blízkost ke krajní pravici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Norbert Hofer promluvil z českého rádia. Toto prý udělá, pokud se stane rakouským prezidentem
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl kandidát na rakouského prezidenta a předseda Svobodných Norbert Hofer. Promluvil o migrační krizi, o Evropské unii, o tom, co by dělal, kdyby se stal prezidentem, a řekl i pár slov k nařčením z populismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Norbert Hofer se střetl s levičákem Barrosem a pokrokovými studenty. Bylo to opravdu ostré, křičelo se o nacismu a koncentrácích
Bývalý předseda Evropské komise José Manuel Barroso a prezidentský kandidát rakouských Svobodných Norbert Hofer se do sebe včera pustili kvůli uprchlíkům. Barroso dokonce řekl, že návrh řešení prezentovaný Hoferem mu připomíná koncentrační tábor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Jihočeští Svobodní: Ačkoliv Norbert Hofer nezvítězil, dá se mluvit o úspěchu
Rakouští sousedé si zvolili nového prezidenta. Stal se jím Alexander Van der Bellen. Dá se mluvit o překvapení, protože v prvním kolem voleb suverénně zvítězil Norbert Hofer ze Svobodné strany Rakouska. Podle Jihočeských Svobodných ale i tak jeho dosavadní úspěch jasně dokazuje, že lidem v Evropě není lhostejný jejich osud.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Dnes se rozhodne o prezidentovi Rakouska. Favoritem je odpůrce migrantů
V neděli proběhne v Rakousku druhé kolo prezidentských voleb. Už dnes večer by mělo být jasné, kdo nahradí Heinze Fischera. Mírným favoritem je kandidát rakouských Svobodných Norbert Hofer – pro některé Rakušany zachránce vlasti, pro druhé radikál. Hofer nosí zbraň a varuje před migranty. Proti němu stojí potomek migrantů Alexander Van der Bellen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist