Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.167x, což odpovídá cca 217.428-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Likvidace Sýrie byla připravována už dlouho. Teď jede naplno rozeštvávací kampaň. V Reflexu se objevil názor, na jaký v českých médiích moc často nenarazíte
Pohled odlišný od mainstreamových médií na příčiny a průběh syrské krize přináší článek, který vyšel na serveru Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2016

Související články

Průzkum: Češi chtějí referendum a nechtějí euro
Společnost Datamar se ve svém průzkumu zpracovaném pro deník Právo českých občanů dotazovala, jaký je jejich názor na uzákonění lidového hlasování, jaký je jejich názor na zavedení eura či například na výši a existenci minimální mzdy. Datamar se zajímal také o názor českých občanů týkající se možného příchodu cizinců do ČR za prací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Paroubek: Fantazie Mladé fronty Dnes
Andreji Babišovi je zřejmě poněkud nepohodlné, když se do něj, byť ve vcelku okrajových českých médiích, tu a tam strefuji. A jeho marketingové zázemí asi bere trochu úkorně, že jsem se teď, někdy i s rodinou, aniž bych o to usiloval, objevil v několika českých médiích. Vše se proto musí rychle uvést na pravou míru…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Otys (TOP 09): Karlovarský exodus
Dlouho slibovaná a připravovaná rychlostní silnice R6 zřejmě ještě dlouho stát nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Paroubek: Turecko vpadlo do Sýrie
V rozporu se stanoviskem legitimní syrské vlády v Damašku vpadla turecká vojska do Sýrie. Po jistém počátečním zmatení postojů českých komentátorů v průběhu dne se v mainstreamových médiích nakonec ustálil postoj, jakoby Turecko, coby člen NATO, vědělo, co dělá a bylo to v zájmu a v duchu politiky Aliance…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Kavij (KSČM): Když Zeman není Havel aneb Hysterická protikampaň pokračuje
Přestože zájemci o kandidaturu na pána Pražského hradu se příliš do střetu s tím současným nehrnou, tak hysterická protizemanovská kampaň jede na plné obrátky již dlouho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
DIAMO: Veřejné projednávání koncepce likvidace odvalů
Dne 9. 5. 2017 proběhlo veřejné projednávání koncepce likvidace odvalů na Příbramsku, na kterém byla veřejnost seznámena s variantami řešení likvidace odvalů a s výsledky individuálních jednání s dotčenými obcemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Proces likvidace dceřiných společností Nemocnice Na Homolce je připraven, nyní již potřebujeme jen souhlas vlády
Nemocnice Na Homolce předložila prostřednictvím Ministerstva zdravotnictví vládě k odsouhlasení plán likvidace své dceřiné společnosti Holte, s. r. o., který vypracovala nezávislá likvidátorka. Ta byla úkolem pověřena v lednu letošního roku s cílem maximalizovat likvidační zůstatek. Pokud Vláda ČR plán likvidace schválí, nic již nebude stát v cestě realizaci likvidace, tedy definitivnímu formálnímu zániku Holte, s. r. o.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Francie neřešením Calais ohrožuje bezpečnost celé Evropy
Dlouho připravovaná návštěva uprchlických táborů ve Francii měla ukázat na možný další problém současné uprchlické krize, kterým je dlouho tutlané téma evropské bezpečnosti. Ve výsledku však ukázala mnohem více, než jsme čekali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová v Aleppu přežila palbu „umírněné, demokratické opozice“. Už je zpět, demaskuje pro vás lži a má vzkaz pro Gabala
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Po návratu ze Sýrie podává editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová svědectví o průběhu vrcholících bojů o Aleppo. Vypořádává se také s informacemi, které o tématu proudí v českých médiích. Její pravidelné odpovědi přinášíme tentokrát výjimečně v odpoledních hodinách, vzhledem k peripetiím přesunu ze Sýrie do Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2016 v 14:35, zobrazit podobné
V naší zemi je veškerá moc v rukou dementů a ti si zvolili prezidenta?Petr Žantovský si musel měřit tlak, když to četl. Ukázal také na nejnebezpečnější mediální výkon týdne
TÝDEN V MÉDIÍCH Výtrysk hlouposti, zášti a zapšklosti, s nímž novinář Reflexu Jiří X. Doležal stvořil článek vyzývající k odbornému posouzení mentální způsobilosti Miloše Zemana nadále vykonávat prezidentský úřad, je naopak důvodem, proč by se na autorovi docela vyřádil psychiatr. Petr Žantovský našel v uplynulém týdnu na internetu ještě dva podobně výživné kousky. Politicky nekorektní pohádku o jedné zemi, která se proměnila v blázinec, od Pavla Šafra považuje za největší blábol, jaký už dlouho nečetl. Zbývající text považuje kvůli titulku, jenž se pokouší přepisovat dějiny, za nejnebezpečnější mediální výkon tohoto týdne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2018 v 08:34, zobrazit podobné
TOPlist