Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Libor Winkler: Podnikatelé na straně Babiše? Chyba!
Mám ve svém okolí spoustu podnikatelů, kteří své firmy vybudovali z absolutní nuly, vlastními silami a bez dotací. Mnozí z nich cítí sympatie k Andreji Babišovi. Někteří z nich je vyjadřují veřejně, případně se přímo angažují v jeho politickém hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 07:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Už se přišlo na to, kdo může za průšvih Drahoše. Sdělil to muž, který profesorovi nasypal milion
Sponzor poraženého kandidáta Libor Winkler se domnívá, že za porážku jeho koně Jiřího Drahoše může částečně Pavel Fischer a slabá podpora z jeho strany. Zároveň také serveru iHNed.cz řekl, že Drahoš měl lépe vysvětlit, že prezident Miloš Zeman neumí zastavit migranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Osudová chyba je, že ještě nemáme euro, chytá se za hlavu Libor Rouček. A vysvětlil, jak je to úžasný projekt a všichni na něm vydělávají
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Přijdeme o desítky miliard korun.“ Ostrouháme a je to naše vlastní vina. O chybě, která postihuje celou Českou republiku, hovoří bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček, který kritizuje nejen neschopnost vlády otevřít veřejnou diskusi o přijetí eura. Upozorňuje také na fiasko francouzských socialistů a doporučuje naší ČSSD, aby se pečlivě podívala na situaci, v jaké se nacházejí: „Zůstali rozhádaní, rozklížení, bez voličů,“ konstatuje Rouček, který jasně vyjmenoval i důvody kolapsu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Portlík (ODS): Chyba je na straně orgánů města, ne na straně jeho obyvatel
Vedení pražské ODS chce dubnovou billboardovou kampaní poukázat na fakt, že Praha jako město nefunguje. Současně má kampaň vyvolat diskusi o nutných změnách, které přinesou zpět kvalitní správu metropole a zjednoduší život jejím obyvatelům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Chyba na kandidátce: Český statistický úřad omylem povýšil zastupitelku na starostku
Bývalá starostka městské části Praha 12 a zastupitelka městské části Praha 12 Daniela Rázková (KDU-ČSL) má na kandidátce STAN, TOP 09 na serveru volby.cz do podzimních voleb na pražský magistrát v kolonce povolání uvedeno „starostka MČ Pha12“. Starostkou této městské části přitom již od podzimu 2016 není. Chyba se stala na straně Českého statistického úřadu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Evropan Rouček varuje: Chováním k migrantům jsme se v očích Evropy dostali na úroveň Maďarska
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Na jedné straně máme postoj: ani jednoho migranta, ani jednoho sirotka, a na druhé straně nekonkrétní výkřik do tmy.“ „Ať je to pan Babiš nebo paní europoslankyně Šojdrová, akorát si každý na tom honí politické triko ve snaze získat politické body,“ komentuje kauzu sirotci bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček. Nejde ale jen o tento konkrétní případ, celou debatu v Česku na téma uprchlíci hodnotí jako nešťastnou a trapnou. „Dokud se diskuse neposune do racionální úvahy, budeme se dál dusit ve vlastní šťávě.“ Rouček poukazuje na to, že nejsme schopni ukázat, že máme srdce a že nejsme cynici: „Máme děsnou pověst ve světě.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Spekulace: Stojí za financováním protibabišovského a protizemanovského webu Pavla Šafra uprchlý podnikatel?
Pan Libor Sponer spekuluje o tom, že server Pavla Šafra Forum24.cz nemusí sloužit jen k obhajobě demokracie nebo kritice Andreje Babiše (ANO), ke které Šafr sahá velmi často. Podle Sponera může tento server sloužit také k obhajobě uprchlého podnikatele Františka Savova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Černá díra neziskovek. Ony si samy určují, kolik jim stát přihraje, zjistila užaslá ekonomka Šichtařová
Ekonomka Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad tím, co předvádí český stát. Na jedné straně prý zadupává do země drobné živnostníky a podnikatele, z čehož prakticky nic nemá. A na druhé straně podporuje tzv. neziskovky, ze kterých nemá nikdo nic. Alespoň podle Šichtařové ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Problémy z Německa se přenášejí do České republiky
„Českou ekonomiku začíná ovládat špatná nálada. Podnikatelé i spotřebitelé ztrácí důvěru v budoucí vývoj, což může negativně ovlivnit výši investic a spotřeby. Ke špatné náladě v ekonomice přispívá i vláda, která na jedné straně mluví o nutnosti úspor a na druhé straně hodlá navyšovat sociální výdaje,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Poc (ČSSD): Je Evropská komise hluchá, nebo je opravdu chyba na straně členských států?
Evropský parlament i farmáři se shodují na tom, že potřebujeme zrychlit schvalování biologických přípravků na ochranu rostlin, které nepředstavují takové zdravotní rizika jako chemické pesticidy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
ČSSD byla jako Sparta a skončila v okresním přeboru. Evropan Rouček předkládá své vysvětlení výprasku
EVROPAN LIBOR ROUČEK Michal Šmarda ministrem kultury? „Já ho mám rád, ale…“ Návrh předsedy ČSSD Jana Hamáčka považuje bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček za zoufalý a v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jasně vysvětluje proč. „Je i v jeho zájmu necpat se na post ministra kultury,“ poznamenává. Chyba s Antonínem Staňkem už stačila, teď by měla ČSSD hledat někoho typu Pavla Dostála. Ale kde brát? V ČSSD asi těžko. Také za výsledky evropských voleb Rouček řeže do stranických kolegů bez milosti. „ČSSD byla zvyklá na moc, na vládu, naprosto zdegenerovala, stala se společenstvím nejrůznějších kmotrů od okresní úrovně přes krajskou až po celostátní.“ A Hamáček? Ten se z toho jen tak nevyvlíkne!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist