Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Primě hrozí flastr 2,5 milionu za reportáž o burkinách
Televizi Prima hrozí za zpravodajství o burkinách pokuta až 2,5 milionu korun. Informovala totiž prý neobjektivně, uvádí server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 14:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 08. 2017

Související články

Prima dostala flastr 2,5 milionu za reportáž o burkinách
Televizi Prima hrozí za zpravodajství o burkinách pokuta až 2,5 milionu korun. Informovala totiž prý neobjektivně, uvádí server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
„Byla tu jedna v burkinách. Hodně lidí uteklo z vody. Ne, k nám v burkinách nesmí.“ Toto zaznělo na plovárnách na jihu Čech
Obrovskou diskusi vyvolaly fotky dvou žen, které se nedávno koupaly v akvaparku v Čestlicích v burkinách. Řada lidí napříč celou republikou koupání v tomto oděvu odsoudila. S burkinami mají už své zkušenosti i na plovárně v Hluboké nad Vltavou na jihu Čech. Podle vedoucího plovárny žena v burkinách návštěvníky zaskočila. „Hodně jich uteklo z bazénu,“ říká Roman Rákosník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nejenže nechce medaili od Zemana. Teď ještě Pepovi Klímovi končí pořad na Primě. Končí i Zdeněk Pohlreich
Pořad Očima Josefa Klímy na Primě končí. Koncem června bude odvysílána naposledy i gastronomická reality show s kuchařem Zdeňkem Pohlreichem Ano, šéfe! Ten byl na Primě vysílán 9 let, Klímův pořad čtyři roky, píše server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Čurání do bazénu! Debata o burkinách se poněkud zvrhla
Bývalý poslanec za ODS Miroslav Macek se na svém webu Viditelný-Macek.cz pozastavil nad současnou kauzou ohledně koupání dvou žen v aquaparku Čestlice. Ty se totiž dorazily svlažit v burkinách, což je oděv zahalující větší část těla. A komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Vypadněte, a ještě zaplatíte vyčištění koupaliště. Takto naložili s plavkyní v burkinách ve Francii
Muslimská žena Fadila se rozhodla vykoupat ve Francii na koupališti v burkinách. Nejprve však byla vykázána z bazénu, následně pak i pokutována za čištění a úklid koupaliště. Píše to server Echo24.cz s odvoláním na deník The Independent. Správce areálu však hovoří o tom, že nešlo o burkiny, ale o burku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Náboženský fašismus. V těch burkinách se předvádějí schválně, aby nám ukázaly svou převahu. Oni můžou všechno, my ne, tomu se říká diskriminace, zuří Tomio Okamura
ROZHOVOR „Stejně tak bych očekával, že nám muslimové umožní, abychom se také my koupali veřejně v islámských zemích v plavkách, a také, že bychom si třeba mohli dát při koupání u vody pivo,“ říká k případu, kdy se ženy v burkinách koupaly v českém aquaparku, Tomio Okamura. Promluvil také o islamizaci, jak říká nejen Evropy, ale i České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Bulhaři čističku za tři sta milionů nedodali. Letiště Praha podniká právní kroky. Hrozí obrovské sankce
Bulharská firma Trace Group Hold měla pro akciovou společnost Letiště Praha rozšířit čističku odpadních vod za necelých tři sta milionů korun. Jenže ani téměř tři roky po zveřejnění výsledků výběrového řízení firma stavbu v uvedeném termínu nepředala, a právě kvůli tomu jí nyní hrozí ze strany zadavatele vysoké finanční sankce. Podle informací ParlamentníchListů.cz potřebují Bulhaři k dokončení stavby ještě přibližně půl roku a penále za prodlení bude zatím vesele nabíhat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Erotické kluby nebo obchody s Hollywoodem. Tajemný sponzor. Nové politické hnutí dostalo 10 milionů a hrozí mu problém. A toto nám řekl jejich předseda
ROZHOVOR ParlamentníListy.cz ve středu upozornily na rekordní sponzorský dar 10 milionů korun, který na volební kampaň obdrželo hnutí Referendum o Evropské unii. Redakce vyzpovídala šéfa hnutí Františka Matějku, jak budou s penězi nakládat, když významnou část musí dle zákona vrátit. Není též jasné, kdo oním tajemným sponzorem je. Může jít o majitele největších erotických klubů v Česku. Hnutí však hrozí obří pokuta, pokud významnou část peněz nevrátí. Sankce by byla vyšší, než darovaná částka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
František Dostál: Další flastr na Václavském náměstí
Již před časem jsem se zmínil o úřední impotenci ohledně dění okolo domu na rohu Opletalovy ulice a Václavského náměstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Oslavná reportáž o norských fondech pro neziskovky. Přímo v hlavních zprávách ČT
Informace o vládou schválené státní dotační politice vůči neziskovým organizacím pro rok 2020 byla mimo jiné tématem večerních Událostí České televize. „Bezmála pět miliard a sedm set tisíc korun rozdělí následující rok stát mezi neziskové organizace. Vláda pro ně navýšila dotace oproti letošku o více než dvě stě milionů,“ uvádí reportáž ČT Světlana Witowská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist