Získali jsme další interní zápis předsednictva ČSSD: Přímá volby předsedy nebude
Sociální demokraté ještě zřejmě neprocitli do reality. Tak to alespoň vypadá z jejich dokumentů, které naše redakce dostává v pravidelných intervalech. V tomto případě se jedná o zápis z předsednictva strany. To sice v hojném počtu odhlasovalo řadu podnětů a návrhů, navenek to ovšem nemění nic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 16:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 10. 11. 2017

Související články

Získali jsme neuvěřitelný dokument z jednání špiček ČSSD: Kampaň byla dobrá, vše óká, žádné změny se nechystají
ParlamentnímListům.cz se podařilo získat zápis z 10. zasedání KVV ČSSD Praha, který se uskutečnil 30. října, tedy jen pár dnů po volbách, kde socdem dopadla doslova katastrofálně. Jak ale vidí výsledky samotní pražští straníci? Podívejte se s námi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Získali jsme interní pokyny ČSSD pro kampaň: Musíme podprahově útočit na Agrofert, stojí v manuálu. A to byl jen začátek
ParlamentníListy.cz byly v pondělí v podvečer detailně informovány o krocích, které ČSSD chystá v rámci akce „Kampaň PSP PRAHA 2017“. Spolu s tím nám byl doručen rovněž několikastránkový materiál, který bod po bodu popisuje, jak se mají představitelé strany chovat, jak mají vystupovat, mluvit a co mají dělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Získali jsme interní dokumenty kampaně zmírající ČSSD. Platit se bude bulvár, Babišovi ani halíř! Stovky tisíc spolkne „ťuk ťuk“ vozítko
ParlamentníListy.cz obdržely od našich důvěrných zdrojů z řad sociální demokracie několik dokumentů, které ukazují, jakou cestou se vadnoucí ČSSD ubírá k volbám do Sněmovny. Naše redakce má k dispozici nejen komunikaci, ale také PDF zápisy z porad či tabulky s podrobnými přehledy. Některé z materiálů dnes uveřejníme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Krnáčová: IPR dlouhodobě nemá interního auditora, o to důkladněji by ji město mělo kontrolovat
Reakce primátorky Adriany Krnáčové na článek Tady končí sranda: Získali jsme interní audit pražské společnosti. Peníze města lítaly vzduchem, že nebudete věřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Vítáme úspěch prezidenta Zemana v prvním kole volby
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) pro tento týden
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Usnesení předsednictva
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie ze dne 21. června 2016
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Na internetu se objevil zápis z porady Agrofertu. Mluví o chystaném nátlaku na firmu, kterou hodlal převzít
Zápis z porady Agrofertu přinesl server Forum24.cz. „Bez nátlaku to nebude možné,“ píše se tam k zemědělskému družstvu Agro Jevišovice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Novým předsedou ČSSD zatím nebude nestraník, oznámil Chovanec
Novým předsedou ČSSD podle statutárního místopředsedy Milana Chovance nebude moci být některý ze současných nestraníků. Stanovy by kvůli tomu totiž bylo možné změnit nejdříve na únorovém sjezdu sociálních demokratů a změnu by pak bylo třeba zaregistrovat na Ministerstvu vnitra. Chovanec to dnes řekl novinářům po jednání předsednictva strany. Právě Chovanec dřív možnost nestranického předsedy zmiňoval, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Detaily z jednání socdem. Osm nejvyšších představitelů chtělo Paroubka do Senátu. Devět bylo proti
ParlamentnímListům.cz se podařilo získat zápis z posledního rokování předsednictva ČSSD. Vyplývá z něj nejen počet hlasů u senátních nominací, ale také fakt, že nad sestavováním kandidátky v hlavním městě bude bdít 1. místopředseda ČSSD Zimola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vážený příteli Chovanče... Ničili jste, likvidovali, šířili strach, neštítili se ničeho, to nepopřeš! Získali jsme neobyčejný dopis člena ČSSD
Povolební situace v ČSSD není růžová. Navzdory faktu, že vedení strany svolá sjezd na duben příštího roku, volá celá řada členů, místních, ale i obvodních organizací po radikální změně už teď. O těchto krocích informují ParlamentníListy.cz prakticky jako jediné médium. Další důkaz toho, jak naštvaní jsou obyčejní straníci, přinášíme i dnes. Získali jsme totiž dopis, který Milanu Chovancovi adresoval Lukáš Dukay, člen České strany sociálně demokratické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist