Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ale ale. Kalousek najednou o článku o roce 68 píše: Komedie! Domluvená Ovčáčkem nebo přímo ruskou tajnou službou
Exministr financí a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se v uplynulých hodinách rozjel na svém twitterovém účtu, kde komentoval aktuální politickou situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 07:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 23. 11. 2017

Související články

Kauza Skripal: Na scéně se objevuje tajemný muž a tajné bankovní konto
Britský deník Daily Mail přináší nové skutečnosti k případu jedem novičok otráveného agenta Sergeje Skripala a jeho dcery Julie. V případu se objevuje její snoubenec, který údajně spolupracuje s ruskou tajnou službou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ondřej Neff: Drahoš byl zbitý až za hranice trapnosti. Bylo to jako TV ruské tajné služby
Publicista Ondřej Neff ztrhal televizi Prima za to, jak připravila prezidentskou debatu. Když se na debatu díval, napadlo ho, že přepnul kanál na nějakou fake television, vyrobenou ruskou tajnou službou FSB.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Trollové zesměšnili tajné služby, světová média a McCaina
Jako naprostá diskreditace amerických tajných služeb a také mnoha světových médií se jeví informace, že Donald Trump může být vydírán kompromitujícími materiály ze složky shromážděné ruskou tajnou službou. Ukazuje se, jak patrno z nových zpráv zahraničních sdělovacích prostředků, že služby a sdělovací prostředky skočily na hru trollů z portálu 4chan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Jan Lepič: Velmi krátká paměť politiků a novinářů
Vzpomínáte si ještě na 29. května letošního roku? Zřejmě ne. Toho dne totiž Ukrajina oznámila „bezprecedentní zavraždění novináře Arkadije Babčenka najatým vrahem ruskou tajnou službou!“ Reakce médií, politiků a všech rusofobů byla jasná. Okamžité odsouzení toho zrůdného Ruska, které vraždí opoziční novináře a samozřejmě návrh na další sankce!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kalousek o sudetských Němcích. Vypadne vám příbor z ruky
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se na svém twitterovém účtu vyjádřil k článku serveru Euro.cz, že český průměrný plat patří k nejvyšším v regionu. Proti Německu je však poloviční, píše server.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg podpořil zásah BIS do dějepisu. A jinak znějí drsná slova o StB, Hitlerovi, a dokonce o Janu Palachovi
ANKETA Je potřebné, aby Ministerstvo školství konzultovalo s tajnou službou změnu učebních osnov? Nedávné setkání zástupců resortu školství se šéfem BIS Michalem Koudelkou pro ParlamentníListy.cz komentují politici napříč politickým spektrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zeman je buran? Tak vy ještě větší, říká velmi netypický člen ČSSD. Šokuje teorií, proč chtějí migraci do Evropy
ROZHOVOR „Trumpův krok ohledně uznání Jeruzaléma za hlavní město Izraele plně schvaluji. Je to signál, že politika ústupků vůči (nejen) palestinskému teroru se chýlí ke konci, že palestinský stát si tamější ani sympatizující evropští či američtí muslimové nevymohou vraždami civilistů, útoky na synagogy či jinými podobnými zvrhlostmi,“ uvádí v rozhovoru pro PL.cz nevidomý bloger a člen ČSSD Adam Mikulášek. Za největší nebezpečí Babišovy vlády považuje jeho dvojí tvář vůči Evropské unii, a všímá si i kritiků Ruska. „Ti ‚kremlobijci‘ už to přehánějí do takových absurdit, že se tím jen sami zesměšňují a diskreditují u většinové veřejnosti. Občas říkám, jestli oni sami nejsou náhodou placeni tou ‚nenáviděnou‘ ruskou tajnou službou,“ míní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
„Čučkaři“ to podělali? Nové info o boji BIS proti Rusku. Je to prý složitější
O zásahu tajných služeb proti lidem napojeným na ruské špiony se pro server Seznam Zprávy rozhovořila šéfredaktorka serveru Neovlivní.cz Sabina Slonková. Podle jejích slov tento zásah, který měl dokázat schopnosti BIS, přiživil dlouhodobé napětí mezi tajnou službou a civilní rozvědkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Volební podvod, nebo za to může Zeman a Babiš?
Jsme sice na začátku vyjednávání, ale stále se to v médiích rojí články o ohrožení demokracie, o tom, jak jde prezident za hranu Ústavy, jeden je najednou větší demokrat, druhého, jediný spravedlivý Kalousek už to vymýšlí, že bude
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.11.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Fiedler: Demostrace, nebo dlouho připravované divadlo?
Glosa k minulému pondělku: DOBŘE ZREŽÍROVANÁ KOMEDIE (prý "DEMONSTRACE") V PONDĚLÍ, na čtvrtek už došel dech (nebo demonstranti?)...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist