Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.106x, což odpovídá cca 214.245-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Česká média mlčí (aktualizace)
V poslední době se množí případy, kdy česká média vůbec nereflektují události na blízkém a středním východě. Je to velmi podivné, protože současné dění je v mnohém zásadní a přelomové. Evropská unie spí jak Šípková Růženka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.1.2018 v 06:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Jan Campbell: Tři před dvanáctou
Západní masová média vyjadřují údiv nad rozsahem povodní a soucit s postiženými v USA, mlčí o mnohem větší povodňové katastrofě v Asii, a nevyjadřují údiv nad utajovaným dokumentem NATO. Selektivně píší o projektu západních bank o kryptoměně. Mlčí o následcích, tím potvrzují, že na Západě existují dva druhy soucitu a veřejnost se nemá zajímat o důležité. Nejdůležitější prý představují volby do Parlamentu a na Hrad. To je špatná zpráva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Kradla jako straka. A česká média mlčí. Zásadní info z okolí Hillary a Obamy
Dlouholetá kongresmanka a přítelkyně prezidenta Baracka Obamy i Hillary Clintonové Corrine Brown má veliké problémy. Čelí podezření z vytunelování neziskové organizace; a pokud se její obvinění prokáže ve všech bodech, půjde na doživotí do vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Úniky od Clintonové? Může to být úplně jinak. Zatčen podezřelý, mlčí se o tom a asi se to stopí
V kauze ovlivňování americké politiky, ze kterého média hlavního proudu již automaticky obviňují Rusy, možná dojde k zásadnímu zvratu. Nasvědčuje tomu rozvíjející se kauza, kterou se média hlavního proudu, válčící s prezidentem Trumpem a šířící informace o bezprecedentním zasahování Kremlu do americké politiky, snažila stůj co stůj zamlčet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Katalánsko mlácené. EU mlčí
Je neuvěřitelné, jak přistoupila španělská vláda k referendu, které se pokusila zorganizovat katalánská vláda. A EU? Mlčí. V případě soudní reformy Polska však Evropská komise nešetřila výhružkami. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.10.2017 v 17:40, zobrazit podobné
VIDEO Desítky těžkooděnců, slzný plyn, granáty. Albánci v Kosovu začali řádit, západní média i politici o tom mlčí
Okupace. Teroristé převlečeni do uniforem. Brutální provokace. Nejtěžší kriminální čin. Takto ostrá slova volí v posledních dnech nejvyšší představitelé srbského státu včetně prezidenta Vučiće. V pondělí totiž na severu Kosova došlo k bezprecedentnímu zásahu tzv. kosovské policie proti srbským politikům. Ozvala se i srbská ambasáda v Praze. Média ale šokující incident většinou přešla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Zasedání měnových a finančních špiček probíhá na Bali
Každoroční zasedání MMF a Světové banky proběhá letos na Bali v termínu 8. až 14. října. Kromě toho se zde sejde i Brettonwoodská mezinárodní rada. Místo nepřístupné a média mlčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Tyler Durden: Radioaktivní spadi v ČR. Proč úřady i média zarytě mlčí?
Tyler Durden - jak se podepisují redaktoři slavného ekonomického nezávislého serveru Zero Hedge - informuje o podivné “příhodě”, o které - samozřejmě - nemáme vůbec vědět
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Neuvěřitelný projev Donalda Trumpa, o kterém média raději mlčí: Zdědili jsme obrovský binec. Ti, co ohrožují naší bezpečnost, skončí ve vězení
Prezident Donald Trump v sobotu přijel na Floridu. Čekalo ho bouřlivé přivítání. Dav příznivců novou hlavu státu nadšeně vítal a odměnil hřmotným potleskem Trumpova slova, že se bude vždy snažit mluvit přímo ke svým spoluobčanům a obejde média, která šíří lživé zprávy. Právě a jen s pomocí občanů chce dát do pořádku „jeden velký binec“, který prý zdědil po svých předchůdcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Německo: Pomoc, pomoc! slyšela, šla pomoct... A podalo si ji pět migrantů. Naše média mlčí
Ani více než rok od začátku migrační krize v Německu neustávají případy sexuálního obtěžování a znásilnění, kterého se dopouštějí migranti. K poslednímu takovému případu došlo v severoněmeckém přístavním městě Hamburg.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Příběh Savčenkové. Kalousek a česká média o ní raději mlčí, tak ho přiblížil bývalý velvyslanec Bašta
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček sdělil, že někdejší ukrajinská pilotka Nadija Savčenko, která byla na návštěvě v České republice, je podezřelá z přípravy pokusu o státní převrat. Ovčáček v této souvislosti zdůrazňuje, že Savčenko v Česku vítali Miroslav Kalousek a další politici TOP 09. Podle Ovčáčka má teď TOP 09 kvůli Savčenko problém. Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině předložil v komentáři pro První zprávy.cz svůj vlastní pohled na příběh pilotky a poslankyně Savčenko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist