Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.967x, což odpovídá cca 206.992-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lidé nemají rádi Romy, i když je školy učí, že je to špatně, naříkají učitelé
O holokaustu, menšinách a toleranci se ve školách sice učí, na některé rozšířené předsudky to ale nemá vliv, zjistil výzkum, který provedli a dnes zveřejnili odborníci z Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) ve spolupráci se Sociologickým ústavem. ÚSTR se výuce citlivých historických témat ve školách věnuje dlouhodobě, jeho kurzy projde ročně přes 600 učitelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 09:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 02. 2018

Související články

Karol Hrádela: Lidé nemají rádi, když se na jejich názory kašle
Podporuji demokracii ve všech stranách. Vedení smí nerespektovat názory členské základny jen ve zcela mimořádných situacích, které je nejlepší, když nikdy nenastanou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Tohle lidé nemají rádi... Kubera se vypořádal s Drahošem a jeho ženou, partaj ho zase nepochválí
ROZHOVOR Eva Drahošová neměla mluvit o výši důchodu a Jiří Drahoš neměl ukazovat, jak se mu nemotá hlava, když se zatočí. „Šlo o nevkusný útok na Zemanovo zdraví, a to se nedělá, lidé to nemají rádi,“ tvrdí senátor za ODS a primátor Teplic Jaroslav Kubera s tím, že takové útoky ještě více mobilizovaly Zemanovy voliče. Chuť Drahoše založit vlastní politickou stranu ho pobavila, devět subjektů v Poslanecké sněmovně je mu prý málo. Kubera, jehož strana Drahoše před druhým kolem oficiálně podpořila, tvrdí, že by si měl vybrat už existující politické uskupení. A upozorňuje, že velká část jeho voličů nedala hlas jemu, ale spíše proti Zemanovi, takže jeho podpora není tak jistá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ministerstvo školství vyhlásilo výběrové řízení na učitele pro Evropské školy
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na pozice učitele/učitelky předmětů výtvarná výchova v cizím jazyce a český jazyk a literatura v české sekci sekundárního cyklu Evropské školy Brusel III a učitele/učitelky v české sekci primárního cyklu Evropské školy Lucemburk II. Nástup na obě pozice je 1. září 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Erazim Kohák: Ale houby, islám je přátelský. Přečtěte si Korán. Imigranti? Jako když se přistěhuje někdo z vedlejší vsi
Rozhovor s filozofem a publicistou Erazimem Kohákem přinesla internetová televize DVTV. Kohák v něm říká, že po celém světě nemají lidé rádi příchozí migranty. „To bylo u nás na vesnici taky. Když se přistěhoval někdo z vedlejší vesnice, tak už to byl cizák,“ vzpomíná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: O školství
Co bychom rádi udělali pro naše školství? Myslím si, že základním úkolem škol je příprava pro život. Někdy mám ale pocit, že se učí jen to, co chtějí naši učitelé, úředníci nebo zákonodárci a zaměstnavatelé pak nemají kvalitní pracovní sílu, kterou nutně potřebují. To musíme změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Ruské školy nemají kanalizaci a města vodovody, komu se to líbí, není normální
Člověk, který velebí poslední tým fotbalové ligy a chválí ho za převedenou hru, je zřejmě narušený. A s obdivem k Rusku, kde tři tisíce škol nemají kanalizaci a ve městech lidé vodovody, je to stejné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Seber zaměstnanci sociální výhody a máš živnostníka
Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR se vyjádřil, že je špatné, když je výše mezd tématem voleb. Já si zase myslím, že je špatné, když normalizační komunista určuje, co je špatně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.9.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Tady nemají rádi muslimy a Romy. Pozor, nejde o Českou republiku
Bavorský premiér Horst Seehofer z CSU je od počátku migrační krize považován mezi německými politiky za největšího kritika rozhodnutí kancléřky Angely Merkelové pozvat do země syrské uprchlíky. Obyvatelé této spolkové země jsou však podle aktuální studie ještě mnohem radikálnější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Berounské peklo: Přijeli lidé z Prahy, hulákali na Zemana. Lidé vás nemají rádi, odejděte, pískla dívka. Dav na ni zakřičel a prezident se jim pak vysmál
Prezident Miloš Zeman vystoupil v rámci své cesty po Středočeském kraji na náměstí v Berouně. Kromě mohutného potlesku jej přivítali také odpůrci s pokřikem „hanba“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Kalousek dostává mimořádný prostor v TV. Čtyři z pěti Čechů ho nemají rádi. Hrozí mu prý ponižující konec
Že Miroslava Kalouska lidé nemají rádi? To je úplně jedno. Politologové vysvětlují, co skutečně hraje podstatnou roli v boji o politické přežití předsedy Miroslava Kalouska a jeho TOP 09. A nejde jen o to, že drsný liberál, který polévá špínou rivaly, evidentně nemůže natolik pohladit svého voliče jako „ublížený miliardář“ s otcovským přístupem. Profesor Oskar Krejčí má navíc pro TOP 09 odvážný plán a cesta může prý vést i k „matce straně“: „Spousta z nich pochází z lidovecké stáje, a proč by se tam nemohli vrátit? Bude jim odpuštěno, dostanou rozhřešení a jede se dál.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist