Aktuálně.cz - katastrofismus kam se jen podíváte
Server Aktuálně obsahuje dva základní přístupy k politické situaci v Česku a ve světě. Donald Trump je  darebákem ve světě a Miloš Zeman je darebákem v Česku. Specialistou na Trumpa je Daniel Anýž, na Miloše Zemana Martin Fendrych.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.2.2018 v 08:40, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 09. 02. 2018

Související články

Jitka Albrechtová: Angličtina a facka od otce mě zachránila
Neexistuje nikdo, kdy by byl zodpovědný za váš život. Když se podíváte do svého občanského průkazu, uvidíte jméno toho, kdo může za vaší momentální situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Nedovolíte se
Když o sobě napíše iphone na reklamní stránky: „Nejlepší a nejlevnější mobil, na světě“. Asi se podíváte na recenze a na cenu. Třicet tisíc vás asi zarazí, byť jste fandy té značky. Tušíte, že se dají sehnat levnější mobily, byť možná ne tak dobré.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Robejšek vyzývá ke změně: Elity slouží jen samy sobě. Pozorujete to, kam se podíváte
Hostem Martina Veselovského v pořadu DVTV.cz byl politolog Petr Robejšek. Vyjádřil se především k Brexitu a k politikům. Ti podle něj nejsou důležití, jsou prý jen servisem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Nejsem z Prahy a do kavárny nechodím. Zemana i tak volit nebudu.
Dnes už je jasné, že Miloš Zeman splnil očekávání a dostal se do druhého kola presidentské volby. Podíváte-li se na nějakou volební mapu, uvidíte, že Zeman vyhrál prakticky všude kromě Prahy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.1.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Michael Rada: V minulém díle jste viděli
Tak toto bývala věta, kterou jsme slyšeli v dobách, kdy seriál znamenal velké těšení a svátek jednou za týden, 14 dní, či dokonce měsíc. Dnes, podíváte-li se do programu všech českých televizí zjistíte, že denně je vysíláno přes 86 dílů, a tak proto možná, lidé více hovoří s televizí, než sami se sebou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Chovanec neuspěl ve volbách předsedy ČSSD, ale Babiše znovu natřel. Promluvil o vykrádání programu
Zabránit hnutí ANO, aby nevykrádala program ČSSD, je podle Milana Chovance velmi složité. „Hnutí ANO se ze středopravého subjektu přesunulo doleva a když se podíváte na jejich program s podporou důchodů a podobně, tak jsou levicovou stranou. Bude to souboj de facto o každý hlas, o každé téma, sdělil pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
VZP důrazně dementuje článek Aktuálně.cz
Všeobecná zdravotní pojišťovna je nucena důrazně dementovat článek, který v pondělí 25. ledna 2016 zveřejnila na serveru Aktuálně.cz redaktorka Veronika Rodriguez.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Podvod, útočí Okamura na průzkum oblíbenosti politiků. Když se na něj podíváte, najdete novou tvář, kterou znáte
Předseda strany Svoboda a přímá demokracie (SPD) se zlobí. Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) totiž zkoumalo popularitu sněmovních politiků, ale neoznámilo, jak si v očích občanů stojí právě Okamura. Předseda SPD má dojem, že má být touto cestou upozaděn a zapomenut, protože v předchozím průzkumu skončil v žebříčku popularity „nebezpečně vysoko“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
ÚOHS: Úřad už prověřil téměř tisíc pochybení z podnětu Oživení
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže považuje za nutné reagovat na článek Jiřího Skuhrovce zveřejněný na blogu serveru Aktualne.cz (http://blog.aktualne.cz/blogy/jiri-skuhrovec.php?itemid=27009).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Reakce na článek, zveřejněný na serveru Aktuálně.cz
Server Aktuálně.cz dnes, v pátek 11. srpna 2017, uveřejnil článek „Policejní sóloakce. Detektiv s námi Čapí hnízdo nekonzultoval, rovnou psal poslancům, říkají žalobci“. Tímto uvádíme některé nepřesné informace na pravou míru:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist