Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.560x, což odpovídá cca 185.756-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vedení armády zhodnotí loňský rok, promluví i Babiš a Šlechtová
Velení české armády dnes zhodnotí loňské působení českého vojska na misích i při domácích úkolech. Na úvod setkání velitelů s projevy vystoupí náčelník generálního štábu Josef Bečvář, premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (za ANO). Následovat bude uzavřené jednání hlavních armádních velitelů, na kterém proberou i plány na letošní rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 13. 02. 2018

Související články

Miloš Zeman znovu obsáhle promluví k občanům. Vyjádří se k volbám
Prezident Miloš Zeman v neděli zhodnotí výsledky krajských voleb a prvního kola senátních voleb. Již poosmé promluví k občanům v pořadu S prezidentem v Lánech, který on-line přináší bulvární deník Blesk. Ten také připomněl jednu velkou politickou prohru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2016 v 08:35, zobrazit podobné
„Proboha, co tam ten chlap dělal?!“ Černochová v Partii pálila do Stropnického. Šlechtová vedle pak prozradila, co vše se dosud na obraně dělo
V nedělní Partii televize Prima se řešilo téma obrany České republiky a stav české armády. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o ryze mužské téma, ale chyba lávky. Velmi ostrou slovní bitvu nad českou bezpečností svedly ministryně obrany za hnutí ANO Karla Šlechtová a předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochová z ODS, která se tématu obrany dlouhodobě věnuje. Nezůstalo ale jen u obrany. Na přetřes přišel také premiér Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš je historickou ikonou naší politiky, říká dál Šlechtová. Demonstraci v Praze navzdory
Ve středečním pořadu Devadesátka České televize vystoupila ministryně pro místní rozvoj za hnutí ANO Karla Šlechtová a zkritizovala celou vládu, především sociální demokracii. Trvá si na tom, co řekla už dříve, že je Babiš historickou ikonou této země a černý Petr neleží na něm.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Loni jsme mohli mít z EU víc peněz, přiznala Šlechtová, která za to odpovídá
Česká republika za loňský rok nedočerpala z evropských fondů 6,8 miliardy korun, vyplývá to z nejnovějších údajů ministerstva financí. ČTK to dnes sdělila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO), jejíž úřad je za čerpání evropských dotací zodpovědný. V lednu ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) odhadovalo zhruba desetimiliardový deficit, odhad z poloviny loňského roku počítal s nedočerpáním až 36 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Státní lesníci zhodnotí smluvní partnery
Působení smluvních partnerů zhodnotí do 30. dubna státní podnik Lesy ČR. Jde o zcela nový systém, který má zlepšit vzájemný smluvní vztah. Posuzován bude rok 2015, a to z hlediska výrobního, ekonomického a obecného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Státní lesníci zhodnotí smluvní partnery
Působení smluvních partnerů zhodnotí do 30. dubna státní podnik Lesy ČR. Jde o zcela nový systém, který má zlepšit vzájemný smluvní vztah. Posuzován bude rok 2015, a to z hlediska výrobního, ekonomického a obecného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová: Účast na misi v Afghánistánu je skutečně důležitá
Ministryně obrany Karla Šlechtová v noci na středu ukončila svou první pracovní cestu k českým vojákům v Afghánistánu. „Naprosto zásadní pro mě je, když vím o jejich práci co nejvíce a mám jistotu, že dostávají vše, co potřebují. Jsem přesvědčena, že je tato mise a účast české armády na ní skutečně důležitá. Dokázali mi to všichni, kdo se na jejím hladkém fungování podílejí,“ uvedla ministryně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Šlechtová se pustí do dalšího boje. Tentokrát rovnou o sněmovnu
Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová by měla v Plzeňském kraji vést kandidátku hnutí ANO pro podzimní parlamentní volby. Rozhodli o tom dnes delegáti krajského sněmu v Plzni, řekl ČTK předseda krajské organizace Jan Volný. Ze sněmu vzešel návrh kandidátky, který musí ještě následně potvrdit nebo změnit vedení ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): O čem hovoří Výroční zpráva generálního tajemníka NATO
Tento týden ministr obrany a náčelník generálního štábu Armády České republiky hodnotili loňský rok 2015.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová jednala s vedením Moravskoslezského kraje o dalších možnostech rozvoje regionu
O aktuálních tématech regionu diskutovala dnes (23. 6.) se zástupci vedení Moravskoslezského kraje a členy Regionální stálé konference Karla Šlechtová, ministryně pro místní rozvoj. Odpoledne navštívila Frýdek-Místek a Muzeum automobilů TATRA Kopřivnice, na jehož rekonstrukci poskytlo MMR dotaci ve výši 105 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist