Právě jsme usvědčili lháře: Zaměstnance veřejnoprávního Rozhlasu. Dohra po šesti měsících
Někdy je potřeba počkat. Když ParlamentníListy.cz v srpnu loňského roku informovaly o takzvaném odborníkovi na média a rovněž prý na dezinformační weby, Michalu Zlatkovském z ČRo, netušili jsme, jakou dohru tento příběh bude mít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 14:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 21. 02. 2018

Související články

Zaměstnanec veřejnoprávního média: Že kvóty nebudou fungovat? Přijali jsme 12 uprchlíků z Řecka a jsou v pohodě!
Zástupce veřejnoprávního média, editor Českého rozhlasu Radiožurnálu Tomáš Vlach, se ve svém komentáři pro Lidové noviny vyjádřil k migračním kvótám, kdy státy visegrádské čtyřky podle něj užívají při odmítání kvót ničím neopodstatněné argumenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Komunikaci Českého rozhlasu nově vede Eva Sroka
Na post vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu nastoupila počátkem prosince Eva Sroka. Do veřejnoprávního rozhlasu s sebou přináší bohaté zkušenosti v oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Kateřina Amiourová: Genocidní vylepšení zákona
ČT24 Události 19.10.2016 : došlo ke zhoršení situace sociálně choulostivých, právě byl schválen zákon, kdy dlouhodobě nezaměstnaný nemusí ani odmítnout práci, aby byl ztrestán - stačí být po šesti měsících stále hlášen na úřadu práce...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Záhada v Českém rozhlasu: Evropské hodnoty jsou prý moc často ve vysílání. Šéf rádia pátrá, co za tím je
Think tank Evropské hodnoty dostává podle generálního ředitele veřejnoprávního rozhlasu René Zavorala nadstandardní prostor ve vysílání. To si žádá vysvětlení. Jen za červenec mluvili analytici think tanku na vlnách rozhlasu třináctkrát. Informuje týdeník Marketing & Media.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2016 v 14:34, zobrazit podobné
Šéf veřejnoprávního rozhlasu zasedl v porotě, kde prý zavání kremelská propaganda. A výsledek se dostavil
Šéf Českého rozhlasu René Zavoral je popotahován za to, že zasedl v porotě kontroverzních Krameriových cen „za nezávislou žurnalistiku“. Předávání cen se však již neúčastnil. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Generálním ředitelem Českého rozhlasu se stal René Zavoral
Generálním ředitelem Českého rozhlasu se stal René Zavoral. Rada ČRo ho dnes zvolila do čela veřejnoprávního rozhlasu na svém veřejném zasedání. Šestiletého funkčního období se nový generální ředitel ČRo ujme od 21. ledna 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Nepřerušujte mě. Vyjadřuji obdiv k Zemanovi. Při diskusi o prezidentovi začali do rozhlasu volat naštvaní posluchači
Místy ve velmi vyostřenou diskusi se zvrhl pondělní pořad Českého rozhlasu Plus Radiofórum, jehož hlavním tématem byly prezidentovy výroky o migrační krizi. V pořadu kromě moderátorky Lucie Vopálenské o Zemanových výrocích diskutoval zahraničněpolitický komentátor veřejnoprávního rozhlasu Petr Nováček a blízkovýchodní zpravodaj rozhlasu Štěpán Macháček. Do pořadu mohli telefonovat i posluchači. Většina z nich vyjadřovala nespokojenost s úrovní zpravodajství Českého rozhlasu někdy i velmi ostrými výrazy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Přenosový vůž Českého rozhlasu během demonstrace napadli útočníci. A policie prý nereagovala
Český rozhlas (ČRo) požádá Policejní prezidium o prošetření incidentu, který se stal během sobotní demonstrace proti islámu na Hradčanském náměstí v Praze. Během shromáždění několik agresivních útočníků opakovaně napadlo jeho přenosový vůz, ale přítomní policisté na žádost o pomoc podle rozhlasu nereagovali. V dnešním prohlášení to uvedl mluvčí veřejnoprávního rozhlasu Jiří Hošna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Je to manipulace, jakou jsem v životě neviděl! Emma Smetana zpovídala Kroupu a ten si to před kamerou vyřídil s ředitelem rozhlasu
Boj mezi investigativním reportérem Českého rozhlasu Jankem Kroupou a ředitelem veřejnoprávního rozhlasu René Zavoralem pokračuje. Kroupa poskytl rozhovor Emmě Smetaně v internetové televizi DVTV a i nadále si stál za tím, že jeho reportáž o Agrofertu z listopadu 2017 byla v pořádku. René Zavoral podle Kroupy manipuluje s fakty, jak se mu to zrovna hodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Český rozhlas posílil pozici na rozhlasovém trhu
Podle aktuálních výsledků hlavního výzkumu poslechovosti rádií v ČR Radio Projekt za období od 1. 1. – 30. 6. 2016 byl podíl Českého rozhlasu na rozhlasovém trhu 23,2%, což je o 0,8 procentního bodu více než v předchozím období. Pozice veřejnoprávního rozhlasu tedy mírně posílila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist