Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.711x, což odpovídá cca 193.635-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Na finGOOD mohou investoři vybírat ze čtyř projektů současně
Specializovaná personální agentura, projekt na výkup a repase oblíbených nákladních automobilů Tatra, přepravní společnost i firma, která se zaměřuje na půjčky k překlenutí výpadku cash-flow proti hodnotě automobilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 11:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 10. 2018

Související články

Rekordní investice na finGOOD: Deset milionů na výkup a repase automobilů Tatra
Zatím největší investice na peer to business platformě finGOOD v její dvouleté historii směřuje do společnosti Excalibur Trade. Konkrétně na projekt zpětného výkupu nákladních automobilů Tatra, jejich repasování a následného doručení novým zákazníkům. Společnost Excalibur Trade by ráda na tento ambiciózní projekt získala prostřednictvím finGOOD od investorů deset milionů korun na dva roky s úrokem 8 % p.a. Cílem projektu je přispět k nahrazení stále spolehlivých a kvalitních automobilů Tatra novými modely, které lépe vyhovují současným požadavkům, a především přísným ekologickým normám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Po Primkách nabízí finGOOD možnost investovat do známého výrobce sportovních dresů
Počet investičních projektů na internetové platformě finGOOD se rozrůstá. Nově je možné prostřednictvím start-upu, který propojuje drobné i firemní investory s českými firmami, investovat například do firmy ALEA, která mimo jiné vyrábí a dodává dresy pro český fedcupový a český daviscupový tým. Po společnosti ELTON hodinářská, tradičním výrobci hodinek Prim, jde o další významnou výrobní společnost, která se rozhodla touto formou získat prostředky na svůj další rozvoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Charitativní projekt Ježíškova vnoučata úspěšně odstartoval
Dnešním dnem odstartoval druhý ročník charitativního projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Na stejnojmenném webu si mohou potencionální dárci vybírat, komu splní letošní vánoční sen. Za prvních dvanáct hodin od spuštění projektu bylo již zarezervováno 5500 přání, další nová nesplněná budou přibývat až do Štědrého dne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hilšer chce zkusit Senát. Vybírat si bude z pražských obvodů
Neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer bude na podzim kandidovat do Senátu. O hlasy voličů se bude ucházet v Praze, zatím se ale nerozhodl, ve kterém ze čtyř pražských senátních obvodů to bude. V současné době ještě jedná s politickými stranami o případné podpoře, řekl ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Mnoho léků může škodit. Unikátní projekt ZP 211 to ohlídá
Už při užívání více než čtyř různých druhů léků současně může člověku hrozit nebezpečí poškození zdraví. Mohou znásobovat účinnost druhého léku, případně zvyšovat jeho nežádoucí vedlejší účinky. Riziko stoupá s každým dalším užívaným lékem a při terapii osmi léky současně je závažná interakce takřka jistá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Alea si jde na finGOOD pro 2 miliony korun. Ve dvou dřívějších kampaních získala již přes 3 miliony
Dva miliony korun, tolik chce získat český výrobce sportovního vybavení Alea na platformě finGOOD, která zprostředkovává úvěry od investorů z řad veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Greenpeace: Akce proti plastovému odpadu v projektu EKOvýzva
Od dnešního dne se mohou lidé registrovat do projektu EKOvýzva a vybírat si, jakým způsobem by chtěli v dubnu změnit svoje návyky, aby snížili svou ekologickou stopu. K dispozici jsou jim nové webové stránky, které slouží jako platforma pro výměnu informací a tipů mezi účastníky. V minulých letech patřily mezi oblíbené výzvy omezení spotřeby živočišných produktů, minimum odpadu či měsíc bez palmového oleje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Výrobce tradičních českých hodinek PRIM se vrací na finGOOD
Před dvěma lety patřil výrobce tradičních českých hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, k prvním firmám, které se rozhodly získat prostředky prostřednictvím peer to business platformy finGOOD. Získané finance využil ELTON k inovacím ve výrobě. Nyní se výrobce hodinek PRIM na finGOOD vrací. Tři miliony korun, které chce od drobných investorů získat na tři roky s úrokem 5,5 % p. a., využije k vybudování reprezentativní značkové prodejny PRIM Manufacture 1949 v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Výrobce obytných vozů KPS Automobile se po roce vrací na finGOOD
Když se český výrobce oblíbených obytných automobilů KRS, společnost KPS Automobile, před rokem obrátila na finGOOD s cílem získat 1,3 milionu korun na další rozvoj firmy, vznikl dosud nepřekonaný rekord této peer to business platformy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Čínští investoři mají zájem o výstavbu tunelu na Krym
Čínští investoři se zajímají o projekt výstavby tunelu přes Kerčský průliv, uvedl krymský ministr hospodářského rozvoje Andrej Melnikov. Původně Euroasijská obchodní rada krymským úřqadům navrhovala výstavbu tunelu současně s budováním mostu přes Kerčský průliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist