Průšvih ČT je ještě horší: Po napomenutí ze Sněmovny přišla ještě větší rána
Přibližně před měsícem odvysílal dětský kanál České televize Déčko Zprávičky určené dětem, v kterých nechyběla ani informace o dětech v Palestině. Poslance ODS Klause mladšího tyto Zprávičky velmi rozzlobily. Zdá se mu, že Česká televize stále častěji sahá k nepřípustné politické indoktrinaci dětských diváků. Teď věc pokračuje. Ujala se jí Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

To je rána: Lidi mají pocit, že je to tu horší než před rokem 89, řekl v rozhlase zkušený novinář
Komentátor Ivan Hoffman se vyjádřil v rozhovoru s Českým rozhlasem k tomu, jak je vnímána změna po roce 1989. Podle jeho slov převažuje rozčarování až pocit, že je to tady ještě horší. „Že se příslib dob lepších nenaplnil,“ podotkl Hoffman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Volte mě, budu mnohem lepší než Miloš Zeman !!!
Budu lhát ještě víc, budu urážet lidi na potkání, budu větší hulvát a sprosťák a na Hrad si s sebou vezmu ještě horší bandu, než je tam nyní. Z Ústavy udělám trhací kalendář a omilostním nějakého na doživotí odsouzeného vraha.....
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.2.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Babišův průšvih s EU: Horší než Berlusconi! zní z Francie. A ještě prý udeří Lenka Bradáčová
Na audit ohledně střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO) se zaměřil i server Neovlivní.cz Sabiny Slonkové a server iHNED.cz. Ten připomíná slova ředitele bruselské kanceláře prestižního francouzského think-tanku Nadace Roberta Schumana Erica Maurice. Kauza Babiše je podle něj horší než kauza italského premiéra Silvio Berlusconiho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Drahoš: Zeman je ještě horší, než byl!
Neúspěšný prezidentský kandidát a dnes senátor Jiří Drahoš poskytl rozhovor serveru Blesk.cz. Mimo jiné zkonstatoval, že Zeman sice po zvolení řekl, že bude jiný, ale je ještě mnohem horší, než byl. „Nemá rád nikoho, kdo nesouhlasí s jeho názory,“ sdělil také Drahoš k hlavě státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Zlé časy se mění v časy ještě horší závratným tempem, varoval Bašta
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta má pocit, že se historie opakuje. Při hodnocení pokračující evropské integrace dospěl k závěru, že časy zlé se mění v časy ještě horší. Nakonec však občany uklidnil parafrází slov historika Františka Palackého: Byli jsme před EU, budeme i po ní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Pilný (ANO): Bude to ještě horší, než to bylo. Je to nesmyslná válka
Projev na 54. schůzi sněmovny 11. ledna 2017 k Zákonu, kterým se mění zákon o střetu zájmů:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ivan David: Národ bude rozdělen ještě víc. Trochu mě zneklidňuje...
Času je málo a voda stoupá. Hodně se mluví a píše o tom, co kdo řekl, a jak to myslel, kdo byl ještě horší, než jsme tušili, jak jsou sprostí ti, kteří vytýkají sprostotu jiným, atd. atd.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ještě větší průšvih, než se čekalo? Babišova ministryně Malá a Putin. Ano, Putin
Co může být pro novou ministryni spravedlnosti horšího než opsaní králíci? Putinovi králíci! Na povrch vycházejí nové informace o původu univerzity, kterou Taťána Malá vystudovala. Pro denikreferendum.cz je odhaluje Ivan Štampach, vysokoškolský pedagog a teolog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
ČSSD sletěla pod 10 procent, a to ještě před lithiem. Potvrzen skok Okamury. Babiš v pohodě, zato pásmo, ve kterém visí Kalousek...
Preference hnutí ANO Andreje Babiše posilují. Kdo však zaznamenává ještě větší raketový vzestup, je hnutí SPD Tomia Okamury. Rostou také Piráti pod vedením Ivana Bartoše. Ukázal to volební model STEM pro TV Nova. Průzkum vznikl těsně přes mimořádnou schůzí Poslanecké sněmovny o lithiu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Česká krajina: První letošní hříbata divokých koní přišla na svět na sněhu
I když jsou noční teploty ještě pod nulou a step pokrývá sníh, připomnělo se v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice jaro, do jehož příchodu chybí ještě více než měsíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist