Ta strana je mrtvá. Totální letargie a paralýza. Takovýto nehezký je prý nyní stav v sociální demokracii. A tito lidé by mohli nahradit Hamáčka na postu předsedy...
ParlamentníListy.cz zjišťovaly, jaký je stav v ČSSD po volebním debaklu v komunálních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Lidé od Hamáčka objíždějí republiku a slibují za podporu funkce. Místní funkcionář ČSSD otevřeně promluvil o praktikách před sjezdem
ROZHOVOR „Kandidatury lidí ze současného vedení považuji za trapné. Tito lidé dovedli ČSSD svou letitou prací z politického vrcholu téměř na dno,“ míní předseda místní organizace ČSSD v Týně nad Vltavou David Slepička. Vyjádřil se i ohledně jednoho z kandidátů na post předsedy, Jana Hamáčka. „Lidé, kteří stojí v pozadí kandidatury Hamáčka, objíždějí republiku a slibují a přesvědčují jednotlivé krajské předsedy o podpoře. Tu za post místopředsedy statutárního, tu za řadového a jinde za ministerské křeslo,“ říká David Slepička. Delegátům mimořádného sjezdu ČSSD napsal výzvu, kterou mají ParlamentníListy.cz k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Grospič (KSČM): ČSSD by slušelo, kdyby byla sociální demokracií
Komentář na facebookovém profilu k vyjádření předsedy ČSSD Hamáčka o vládě s podporou komunistů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Sobotka: Předsedou ČSSD budu až do roku 2019
Bohuslav Sobotka z postu předsedy sociální demokracie neodstoupí ani v případě, že jeho strana nevyhraje podzimní sněmovní volby. Sobotka to uvedl v rozhovoru pro server Deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Cesta k nové sociální demokracii
Musím říci, že se v posledních téměř osmi letech, tedy po mém odchodu z vedení ČSSD, tato strana programově až příliš zaměřila na oblast sociální, a to tak, že je vnímána jen jako jakási strana dávek a minimální mzdy. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.4.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Chovanec spustil na sjezdu ČSSD kanonádu. Podal si i protikandidáta Hamáčka
Hnutí ANO je partner, který sociální demokracii prodá, kdykoliv se mu to bude hodit. Ve své zprávě úřadujícího předsedy v úvodu dnešního sjezdu ČSSD to dnes řekl statutární místopředseda strany Milan Chovanec. Bývalý ministr vnitra uvedl, že ČSSD by měla zvážit, proč by z takové pozice do vlády měla chodit. Kritizoval výběr ministerstev, o která by měla ČSSD usilovat podle jeho protikandidáta v souboji o post šéfa strany Jana Hamáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Cesta k nové sociální demokracii
Musím říci, že se v posledních téměř osmi letech, tedy po mém odchodu z vedení ČSSD,  tato strana programově až příliš zaměřila na oblast sociální, a to tak, že je vnímána jen jako jakási strana dávek a minimální mzdy. Jiná témata sociální demokracie v posledních letech prakticky nerozvíjela.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 7.4.2018 v 11:41, zobrazit podobné
David Klimeš: ČSSD našla předsedu. Teď ještě najít sociální demokracii
O ČSSD se často nehezky v české politice říká, že má fázové zpoždění jedněch voleb proti ODS. Trochu to tak vypadalo i na hradeckém sjezdu. ČSSD je po volbách podobně otřesená stejně jako ODS po hlasování v roce 2013. Petr Fiala byl při své první volbě předsedou vnímán jako uměřený, slabý a dočasný předseda bez vlastností, bez politické historie a tahu na branku. Tento dojem v ČSSD nyní zosobňoval Jan Hamáček, jakkoliv on mezi elitou strany…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 19.2.2018 v 13:41, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Pražská ČSSD chce do komunálek prorazit s Drahošem
Hlavním tématem pro sociální demokracii je volba jejího nového předsedy, který se bude volit 18. února a naznačí, jak se bude dále vyvíjet jednání o nové vládě. Nyní se ale objevila další zajímavá informace o možné tváři v barvách sociální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Fiala: Babiš v příští vládě být nemůže
ODS ruší demokracii a nechce asi již žádné volby. Opravdu musí lidé žasnout.Takovéto prohlášení je natolik kontraproduktivní,že možná způsobí totální likvidaci této strany. Lidé nejsou takové ovce, jak si pan Fiala představuje
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.7.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Navrátil (TOP09): Vedle Kalouska nevyrostla žádná další výraznější osobnost než Adamová
Kdo by měl nahradit Miroslava Kalouska na postu předsedy TOP 09? Do jaké míry odradil konzervativní voliče TOP 09 liberální Dominik Feri? Je Miroslav Topolánek kvalitním kandidátem na post prezidenta republiky?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist