Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.027x, což odpovídá cca 210.123-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vzniká tu evropský megastát? Německo s Francií se chtějí propojit jako siamská dvojčata
Paříž a Berlín se spojí jako siamská dvojčata, píše ve svém pátečním komentáři redaktor MF Dnes Jiří Sládek. Regiony na francouzsko-německé hranici se podle něj propojí ještě těsněji než dosud. Ať už se jedná o politiku, ekonomiku, diplomacii, nemocnice nebo vodovody. Na místě jsou možná obavy, že pod taktovkou osy Paříž-Berlín eroduje suverenita členských zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

Německo se otáčí za Francií. Merkelová se vymezila vůči Trumpovi
Německo pod vedením kancléřky Angely Merkelové mění orientaci zahraniční politiky. Server Deutsche Welle tak vnímal čtvrteční kancléřčino vystoupení v parlamentu. Podle něj dochází k odklonu od Velké Británie a USA a příklonu k Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Petice proti přijetí berlínského diktátu o povinném přijímání migrantů
Vzhledem k tomu, že evropský "nezávislý" soud rozhodl, že se všechny země musí podrobit berlínskému diktátu o povinném přijímání uprchlíků, nezbývá než zneužít evropské právo stejným způsobem, jako to učinilo Německo s Francií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ZOO Brno: Pár exotických opiček má dvojčata
Dvojčata tamarína žlutorukého (Saguinus midas) se narodila v Brněnské zoologické zahradě. Jsou to první potomci čtyřleté samičky Belle a šestiletého samečka Henryho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ve Francii už toho mají dost. Pod tento manifest se podepsali Sarkozy, Depardieu i Aznavour
V posledních letech se v některých západoevropských zemích stává antisemitismus opět hojně propíraným tématem. Platí to zejména pro Německo a také Francii, kde nyní vznikl za podpory několika set osobností veřejného života manifest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Evropské elity nasadily cenzuru a chtějí být hluší a slepí. Je jen otázkou času, kdy to bouchne
Německo dá na index protižidovské projevy. Islám je má v náboženských textech; je také na řadě jako takový?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Erik Best se vysmál Francii a Německu za novou dohodu. A nebyl sám
Dohoda z Cách, kterou podepsal Emmanuel Macron za Francii a Angela Merkelová za Německo, už rozpoutala vír spekulací, zda se oba státy nechystají vytvořit jeden super stát. A nabízí se otázka, proč dohoda přišla tak znenadání, a dále, kdo bude v tomto „super státě“ tahat za delší provaz. K tématu si řekla své jak komentátorka Karolína Stonjeková, tak novinář Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Německo se hroutí a ČR, jako člen EU bude následovat
Ve Spolkové republice Německo se právní řád pod návalem přivandrovalců, za pomoci místních kolaborantů již zhroutil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Toto znamená konec nadvlády Merkelové v Evropě. Gangy vzteklých muslimů řádí a pálí města ve Francii. Benjamin Kuras o zásadním posunu v politice a věcech, o kterých se jinde nedočtete
ROZHOVOR „V EU od samého jejího založení převládala tendence brát Itálii jako zaostalého poskoka, sluhu, číšníka, jakousi chudou spodinu. Francie a Německo si s ní dělaly, co chtěly. To Salvinim skončilo a Itálie bude opět učit Evropu, co znamená být civilizovaný. Nějakou dobu ještě potrvá, než se k tomu sama rozcvičí, ale německo-francouzská hegemonie – přesněji řečeno hegemonie německá s francouzským přikyvováním – skončila,“ říká spisovatel Benjamin Kuras.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Nesouhlasím s pokračováním demonstrací!“ Zakladatelka žlutých vest zásadně promluvila pro PL k tomu, co se právě děje ve Francii
EXKLUZIVNĚ Prezident Emmanuel Macron Francii vládne tak, jako by země byla nějakým malým začínajícím podnikem. V občanech z toho roste pocit velkého zklamání. To řekla ParlamentnímListům.cz jedenapadesátiletá Jacline Mouraudová, která stála u zrodu hnutí žlutých vest ve Francii a dnes je považována za zástupkyni umírněného křídla. Tato rozvedená matka tří dětí z bretaňského Ploërmél vystupuje jako hudebnice s tahací harmonikou, ale je i terapeutkou využívající hypnózu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist