U Soukupa: Víc peněz pro lidi! žádal Okamura. Ale...
„Vláda ANO, ČSSD a KSČM zcela nesmyslně navrhuje zkrácení pracovní doby místo toho, aby prosazovala zvyšování mezd. Hnutí SPD naopak prosazuje zvyšování mezd, jelikož naši občané pracují za třetinové mzdy než v Německu. Tuto situaci je potřeba napravit v prvé řadě. A na veřejnost vyplul další skandál – nové milionové čachry členů ČSSD s dotacemi EU,“ píše lídr SPD Tomio Okamura na svém facebookovém profilu. Poukazuje rovněž na své vystoupení v pořadu Moje zprávy na TV Barrandov Jaromíra Soukupa, kde komentoval aktuální politické dění a navrhoval řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 25. 03. 2019

Související články

Neziskovky? Ziskovky! Okamura vystoupil v TV a nemazal se s tím. Navrhloval škrty peněz
Předseda SPD Tomio Okamura a jeho zástupce Radim Fiala se vyjádřili k nadcházející debatě o rozpočtu. Poslanci SPD by si např. přáli, aby čeští vojáci seděli doma a nejezdili na zahraniční mise, aby šlo méně peněz na inkluzi ve školství, a především, aby mířilo podstatně méně peněz do neziskového sektoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Mainstreamová média se teď nadechují a brzy přijdou se špinavou antizemanovskou kampaní, vypálil Okamura u Soukupa
Od říjnových voleb do Poslanecké sněmovny už uběhly více než tři měsíce, Česko ale stále nemá vládu s důvěrou. Jak vidí vyjednávání o nové vládě a jak hodnotí prezidentské volby první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija a předseda hnutí SPD Tomio Okamura, to prozradili ve čtvrtečním pořadu Duel Jaromíra Soukupa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Česko není bezpečné! Okamura opět řádil u Soukupa, kde došlo i na Ester Ledeckou
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, místopředseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS), místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík a komunistický poslanec Zdeněk Ondráček byli hosty Arény Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Tomio Okamura a Radek Vondráček v Duelu Jaromíra Soukupa
Duel Jaromíra Soukupa, který se v uplynulých měsících stal nejsledovanějším pořadem podobného typu ze všech českých plnoformátových televizních stanic, přináší svým divákům další premiérový díl. V ostré diskusi nad odposlechy a obviněním Andreje Babiše, logem k účtenkové loterii či billboardové kauze se střetnou radikální Tomio Okamura a ostřílený politik Radek Vondráček již dnes večer na televizi Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Arény Jaromíra Soukupa boří hranice stereotypu
V úterý 12. prosince odvysílala televize Barrandov další premiérový díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, jehož čestným hostem byl kandidát na prezidenta Michal Horáček, který v přímém přenosu čelil otázkám nejen moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, ale i více než stovky lidí v publiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
K Soukupovi dorazil ministr Vojtěch. Na tabuli rovnal poslankyně podle sexuální přitažlivosti a radil lidem, jak se stravovat o Vánocích
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup v pořadu Duel Jaromíra Soukupa přivítal nového ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha. Divákům vysvětloval, proč si ho do vlády vybral premiér Andrej Babiš (ANO). Pochlubil se také, co říkají jeho rodiče na to, že se relativně krátce po třicítce stal ministrem. Došlo i na slavnou tabuli Jaromíra Soukupa. Moderátor žádal po ministrovi, aby rozřadil poslankyně podle jejich sex-appealu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Okamura odpověděl lidovcům, kteří naříkají, že je napadali lidé od SPD: Bylo to jinak. Hrubí byli oni a navíc...
Předseda SPD Tomio Okamura se ohradil proti slovům volebního manažera KDU-ČSL Václava Pláteníka, že okamurovci napadli při natáčení Duelu Jaromíra Soukupa – Speciál někoho z lidovců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jízda Tomio Okamury u Soukupa. Mimo jiné řekl, co si myslí o Hamáčkovi, který snad nikdy v životě neměl normální práci
Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa zavítal tento týden předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Ten se hned v úvodu zastal místopředsedy ČSSD Jaroslava Foldyny v kauze „Noční vlci“. Předseda SPD nechápe, proč předseda ČSSD Jan Hamáček vyzývá Foldynu k omluvě, když předseda sociální demokracie prý snad nikdy normálně nepracoval a ještě si dovoluje diktovat něco jiným. Tak to alespoň vidí Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Okamura, pořád Okamura, nadával člen ČSSD Jaromíru Soukupovi. Šéf SPD stál hned vedle a strhlo se migrační peklo
V pořadu Aréna Jaromíra Soukupa se tentokrát politici utkali na téma nově jmenované vlády. Do studia přišel šéf hnutí SPD Tomio Okamura, předseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka a místopředseda ODS Martin Kupka. Došlo na tvrdé vyřizování účtů s Andrejem Babišem, ale střetli se i Chvojka s Okamurou ohledně migrační otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Filip u Soukupa zaskočil voliče slovy o Zemanovi
Je pár dní po prezidentských volbách, ze kterých vyšel jako vítěz Miloš Zeman. Jak hodnotí prezidentovo znovuzvolení šéf KSČM Vojtěch Filip, místopředseda ODS a šéf senátního klubu Miloš Vystrčil, předseda TOP 09 a poslanec evropského parlamentu Jiří Pospíšil a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomia Okamura z SPD, prozradili v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist